• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Символ 2017 року – Півень

У східному гороскопі особлива увага приділяється тому, яка тварина є покровителем наступаючого року. Здавна вважається, що вона повністю визначає характер роки і події, які відбуваються з нами. З усіх тварин календаря півень самий нетерплячий і інтригуючий символ.

Символ 2017 року – Півень


Півень – це яскрава і весела тварина. Його гарний настрій і постійна спроба бути першим і головним може багато в чому передаватися і нам з вами. Саме тому для 2017 року півня характерно велика кількість починань та проектів. Всі складні справи, які ви почнете в новому році, обов'язково принесуть тільки позитивний результат.

Рік півня – це найкращий час для того, щоб почати свою справу і повернути звичний хід подій назад. Цей рік має принести тільки позитивні емоції і яскраві фарби.

Цей символ року передбачає правильний порядок у вашому домі. На чолі сім'ї повинен бути чоловік, який захищає своїх жінок. Жінки ж повинні шанувати і поважати свого захисника. Саме так відбувається в сім'ї у півня. Адже жоден кривдник не зможе підійти до курки, якщо поруч півень.

Півень смілива, сильна і горда тварина. Вона не дасть себе в образу і буде завжди на висоті. При цьому вона з повагою відноситься не тільки до сімейних традицій, але і своїх друзів.

Астрологи радять зустрічати 2017 новий рік півня таким чином, щоб у всьому догодити символу наступаючого року. Досить згадати звички цієї веселої тварини і ви без особливих зусиль зможете правильно організувати свято. Півень любить будинок, спілкування і друзів. Не відмовиться він від ситного обіду. Тому, постарайтеся врахувати всі ці моменти.
загрузка...
Символ 2017 року – Півень
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають