• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Вироби на новий рік 2017

Як майструвати вироби на новий рік 2017 для дитячого садка і школи

Виготовлення найпростіших іграшок своїми руками розвиває творче мислення у дітей, а також сприяє розвитку дрібної моторики. Таке заняття особливо актуально в переддень новорічних свят, коли можна змайструвати своїми руками невеличкі ялинки, ялинкові іграшки, гірлянди, листівки та сувеніри.

Вироби на новий рік 2017Проста ялинка у вигляді конуса

Вироби на новий рік 2017


Необхідні матеріали:

картон зеленого кольору;
олівець;
циркуль;
лінійка;
ножиці;
різні декоративні матеріали для прикраси ялинки.


Виготовлення:

Для створення такої новорічної ялинки потрібно зробити конус із щільного зеленого картону. Для цього вирізаємо з картону круг (радіус кола дорівнює висоті конуса), ділимо його на 4 рівні частини, намалювавши олівцем дві перпендикулярні лінії, що перетинаються в центрі кола. Після цього вирізаємо 1\4 частину і звертаємо коло в конус, скріпивши краї клеєм ПВА. При бажанні конус з картону можна обернути яскравим пакувальним папером – це додасть новорічному виробу цікавий дизайн. Отриману заготівлю прикрашаємо різними декоративними елементами: приклеюємо гудзики, стеклярус, намистини або різні фігурки, вирізані з блискучого паперу. Верхівку новорічної ялинки прикрашаємо саморобною зіркою, сніжинкою або помпоном.

Гірлянда «Ялинки»
Вироби на новий рік 2017


Необхідні матеріали:

двосторонній папір з малюнком;
картон;
олівець;
ножиці;
діркопробивач;
довга мотузка або шнурок.


Виготовлення:

В інтернеті знаходимо шаблон у вигляді ялинки, роздруковуємо і переносимо на картон. За отриманим шаблоном вирізаємо ланки для гірлянди з різнокольорового паперу з яскравим принтом. Краще використовувати папір з різними малюнками, але щоб поєднується між собою по колірній гамі. Коли всі деталі для новорічної гірлянди будуть готові, робимо отвір у верхній частині кожної ялинки за допомогою діркопробивача. До речі, відходи від діркопробивача потім можна використовувати в якості яскравого конфіті на новорічному святі у дитячому садку чи школі. Надягаємо ялинки на довгу мотузку, закріплюючи кожну ланку за допомогою петельки. Відстань між ланками гірлянди повинно бути однаковим. Така новорічна гірлянда стане ідеальним прикрасою святкового інтер'єру.

Різдвяний вінок на двері

Вироби на новий рік 2017


Необхідні матеріали:

кольоровий папір;
картон;
клей;
ножиці;
олівець;
декоративна стрічка.


Виготовлення:

Спочатку зробимо основу для майбутнього вінка. Для цього на лист щільного картону прикладаємо велику тарілку і обводимо її по колу. При бажанні дітям можна дати вже готовий шаблон кола. Потім в центрі отриманого кола ставемо тарілку меншого діаметру і також обводимо її по контуру. В результаті ми отримаємо кільце, яке необхідно вирізати ножицями.

Після виготовлення основи приступаємо до створення гілочок для різдвяного вінка. На аркуш щільного картону прикладаємо долоню дитини і обводимо її силует, після чого вирізаємо малюнок по контуру. З допомогою трафарету вирізаємо з паперу зеленого кольору гілочки для вінка (кількість гілочок буде залежати від розміру вінка). Краще використовувати папір з різними відтінками зеленого кольору – це додасть новорічному виробу об'ємний і природний вигляд.

Вирізані з паперу гілочки приклеюємо на основі внапуск, рухаючись в одному напрямку (за годинниковою або проти годинникової стрілки). Різдвяний вінок готовий, залишилося тільки прикрасити його ялинковими кулями, вирізаними з паперу червоного кольору, і бантом, зробленим з декоративної стрічки.

Ялинкові іграшки з гудзиків

Вироби на новий рік 2017


Необхідні матеріали:

ґудзики різних кольорів і розмірів;
дріт;
нитки;
декоративні стрічки;
яскраві намистини.


Виготовлення:

Для початку необхідно визначитися з формою ялинкової іграшки: це може бути новорічна ялинка, сніговик, Дід Мороз, Снігуронька, дзвіночок або будь-який інший символ Нового року. Виходячи з форми майбутньої прикраси, підбираємо гудзики у відповідній кольоровій гамі. Для зручності гудзики краще викласти на робочу поверхню і розсортувати їх за розміром. Нанизуємо гудзики на тонкий дріт або нитку, попередньо закріпивши їх знизу, щоб вони не розлетілися. До готового новорічного вироба додаємо стрічку і прикрашаємо ним новорічну ялинку. При наявності великої кількості ґудзиків можна створити цілу гірлянду. Виготовлення виробів з ґудзиків до Нового року 2017 – це не тільки відмінна розвага для всієї родини, але і прекрасна вправа на розвиток дрібної моторики у дитини.

Різдвяні олені з винних пробок

Вироби на новий рік 2017


Необхідні матеріали:

пробки від винних пляшок різних розмірів;
дріт;
клей;
дерев'яні зубочистки;
чорний фломастер або маркер;
червоні намистинки;
червона декоративна стрічка.


Виготовлення:

Зробити оленів Санта-Клауса з винних пробок зовсім нескладно. Для цього візьмемо велику довгасту пробку, яка буде основою вироба, і приклеюємо до неї чотири пробки маленького розміру – ніжки оленя. Шию тварини можна зробити зі звичайної дерев'яної зубочистки. Потім беремо ще одну невелику винну пробку циліндричної форми і додаємо її на місце голови. З дроту скручуємо гіллясті роги і вставляємо їх у потилицю оленя. Краще використовувати декоративний пухнастий дріт – це додасть оленеві більш красивий і природний вигляд. Вуха тварині можна вирізати з картону, на місце носа приклеїти маленьку червону намистину, а очі намалювати чорним маркером або фломастером. Підв'язуємо до рогів різдвяного оленя тонку декоративну стрічку червоного кольору і вішаємо готову прикрасу на ялинку.

Вироби на новий рік 2017 відео

загрузка...
Вироби на новий рік 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають