• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Сніжинки з паперу своїми руками. Кращі ідеї з фото

Школярі та дошкільнята, підлітки та дорослі можуть зануритися в захоплюючий світ новорічного творчості – виконати сніжинки з паперу своїми руками . Ажурні, повітряні, різьблені вироби можуть стати елементом зимового декору вашого будинку, прикрасою для вікон або частиною оригінальної гірлянди.

Сніжинки з паперу своїми руками. Кращі ідеї з фото


Об'ємні сніжинки з паперу своїми руками
На відміну від інших видів новорічного творчості, для виконання яких часто потрібні спеціальні матеріали та інструменти, об'ємні сніжинки з паперу своїми руками може виконати кожен, у кого вдома є білі альбомні аркуші А4. Майстер-клас цікавий і оригінальний, як зробити сніжинки в першу чергу спрямований на дитячу творчість, адже саме для дітей паперова робота – улюблений вид творчості. До того ж, на цей раз вони не просто будуть вирізати ажурні фігурки, але і додадуть їй обсяг.


Сніжинки з паперу своїми руками. Кращі ідеї з фото


Для поробки вам знадобиться аркуш А4 або А5 в залежності від бажаного розміру готового зимового прикраси. Зовсім необов'язково використовувати білий колір, це може бути ніжно-блакитний чи синій, а також різні інші відтінки. У процесі роботи вам знадобляться ножиці і клей ПВА. Можна використовувати будь-силіконовий клей, який забезпечує швидке скріплення паперових елементів, але якщо виконувати виріб буде дитина, то краще обмежитися ПВА, адже він безпечний, легко змивається з одягу, робочої поверхні і пальчиків, на відміну від «Моменту».

У нашому випадку сніжинка з паперу своїми руками поетапно буде виконуватися з двох частин, а тому нам треба підготувати два аркуші формату А5 або заздалегідь розрізати А4 навпіл. Кожен шматок скласти по діагоналі навпіл, потім відрізати ножицями зайву частину, щоб обидві заготовки вийшли рівносторонніми трикутниками (тобто спочатку нам знадобиться аркуш квадратної форми для заготівлі). Складені трикутники треба скласти навпіл ще раз, а потім вирізати пелюстки, як показано у майстер-класі.

Сніжинки з паперу своїми руками. Кращі ідеї з фото


Тепер треба розгорнути заготовку на один згин, щоб перед вами вийшло дві пелюстки. На кожному необхідно зробити ще два надрізи, не розрізаючи до самого згину, щоб заготовка не розпалася на окремі елементи. Бажано, щоб між розрізами були однакові проміжки.


Сніжинки з паперу своїми руками. Кращі ідеї з фото


Після цього заготовку можна розгорнути: ви побачите «квіточка» з чотирма пелюстками. На цей раз ми не тільки вирізаємо сніжинки з паперу своїми руками поетапно , але і склеюємо їх: далі треба слідувати за майстер-класом, щоб виріб вийшла акуратною і об'ємною. Кінчик середній частині кожної пелюстки треба приклеїти до центру заготовки. Так зробити з усіма чотирма пелюстками, ви вже помітили, як снежиночки набувають обсяг. Таким же чином треба проклеїти і другу заготовку. В кінці обидві половинки склеюються між собою навхрест задніми «плоскими» стінками. Сніжинка вийшла не просто об'ємною, але і двосторонньою. Вона може стати частиною новорічної гірлянди, якій ви прикрасите ваш будинок.

Якщо ж ви хочете, щоб виріб прикрашала стіну, то вам сподобається трохи модифікований варіант, як зробити сніжинку , в якій спочатку склеюються обидві заготовки хрест навхрест, а потім підклеюються серединки пелюсток до центру.

Сніжинки з паперу своїми руками. Кращі ідеї з фото


Як зробити сніжинку з паперу своїми рукамиПридумуючи оригінальний варіант для новорічної гірлянди, вам також можуть знадобитися ідеї, як зробити сніжинку з паперу своїми руками , але в цьому випадку виріб обов'язково повинна бути об'ємною. А ось «плоскими» вирізаними снежиночками можна красиво прикрасити вікна в кімнаті, ніби їх розмалював сам мороз.

Для однієї вироби нам знадобиться один аркуш А4 – гарними виходять снежиночки білого і блакитного кольору. Для дітей дошкільного віку, можливо, така робота буде досить складною, але і вони можуть допомагати мамі виконувати таке зимове прикраса. Ми пропонуємо таку саморобку для школярів, щоб фарбувати готовими ажурними сніжинками свій клас або актовий зал перед новорічним ранком. Цікаве дозвілля для всієї сім'ї гарантовано.

Сніжинки з паперу своїми руками. Кращі ідеї з фото


Крім білого лист знадобиться стандартний набір для паперової роботи: олівець і лінійка, ножиці і клей ПВА. Аркуш формату А4 необхідно розкреслити, щоб вийшло шість квадратів, сторона у яких дорівнює 95 см. При бажанні розмір квадрата можна зробити менше, відповідно, зменшиться розмір вироби. До наприклад, можна взяти вже готові квадратні паперові листочки. Коли лист буде розкреслений, необхідно вирізати квадратики.

У цьому випадку нові об'ємні сніжинки з паперу своїми руками будуть складатися з окремих «промінчиків», які потім склеюються між собою і утворюють об'ємну саморобку. Спочатку вирізані квадрати треба скласти навпіл по діагоналі і виконати надрізи, рухаючись від краю до лінії згину, але, природно, не розрізаючи трикутник до кінця. Крок між розрізами повинен бути однаковим – близько півтора сантиметра. На кожній заготівлі треба зробити шість розрізів, виходячи з цього, розрахуйте, яка відстань має бути між розрізами.

Сніжинки з паперу своїми руками. Кращі ідеї з фото


Тепер квадрат можна розгорнути і приступати до склеювання нарізаних смужок, в результаті у вас вийде заготівля для одного промінчика. Спочатку треба склеїти краями дві найнижчі смужки з обох сторін. Такі смужки треба склеїти вже з іншого боку, таким чином, чергуючи боку, треба склеїти всі смужки до самого верху.

Наші об'ємні сніжинки будуть складатися з шести промінчиків, тому треба окремо зробити шість подібних заготовок, а вже після з'єднати їх один з одним. На підставу заготовки треба нанести краплю клею, приклеїти другу, з іншого боку – третю. Так само склеїти і наступні три заготовки між собою. Дві зроблені заготовочки, кожна з яких складається з трьох промінчиків, склеїти між собою. І у вас вийшла об'ємна святкова виріб, на одному лучике якої треба зробити отвір, щоб зробити петельку.

Для такої сніжинки з паперу своїми руками схеми вам не будуть потрібні, але треба уважно стежити за етапами виконання, слідуючи за запропонованим майстер-класом.

Сніжинки з паперу своїми руками. Кращі ідеї з фото


Нові об'ємні сніжинки з паперу своїми рукамиВибираючи самі неповторні ідеї для оформлення сніжинки своїми руками з паперу, фото обов'язково подивіться вже готових робіт. Вам напевно придивляться ажурні паперові вироби, які можуть прикрасити інтер'єр вашого будинку напередодні новорічних свят. Ось і ще один оригінальний варіант вироби, що склеюється з окремих промінчиків, а в результаті виходить велика, ажурна і дивно красива снежиночка. Матеріали для її виконання все ті ж: ножиці, звичайний ПВА, канцелярський степлер (для зручності і швидкості роботи), аркуш А4 білого або будь-якого улюбленого вами і органічно баченого у вашому інтер'єрі кольору.

Як і в минулому майстер-класі, перш ніж приступати до роботи, необхідно підготувати шматочки паперу – знову ж це будуть квадрати 9х9 див. Для роботи підійдуть і звичайні листи офісного паперу, вони досить щільні, тому сама ажурна фігурка буде тримати свою форму.

Сніжинки з паперу своїми руками. Кращі ідеї з фото


Всього нам знадобиться шість квадратів. Кожен квадратик треба скласти навпіл (поки що всі етапи в точності повторюють попередній майстер-клас, різниця буде полягати в склеюванні промінчиків). Коли квадратики будуть складені по діагоналі, треба зробити надрізи. На цей раз розрізи будуть йти від лінії згину з двох сторін паралельно бічним сторонам, як показано на картинці.

Після того, як на всіх квадратах виконані надрізи, їх можна розгорнути і переступати до формування промінчиків. Починаючи з центральних смужок, треба склеювати їх попарно, скручуючи в трубочку. Можна використовувати для фіксації клей або степлер.

Такі смужки треба скріпити попарно, тепер перевернувши заготовку на іншу сторону, таким чином, ви формуєте обсяг вашої вироби. Чергуючи боку, треба склеїти всі смужки попарно.

Щоб закінчити об'ємні сніжинки з паперу своїми руками, схеми вам не потрібні. Готові промінчики – всього їх вийде шість штук – слід спочатку з'єднати по три, фіксуючи їх бічні сторони між собою степлером, а потім з'єднати дві великі заготовки, скріпивши їх степлером по центру.

Оригінальною виходить різнобарвна сніжинка, виконати яку можна з пакувального паперу. В процесі роботи можна вдатися до допомоги фігурних ножиць, наприклад, зробити надрізи на квадратних заготовках хвилястими ножицями, щоб об'ємна поделочка стала ще ажурніше.

Сніжинки з паперу своїми руками. Кращі ідеї з фото


Сніжинки своїми руками з паперу: фотоМи раді запропонувати вам ще один простий фото урок, як виконати сніжинки з паперу своїми руками, новий варіант буде значно легше попередніх, оскільки не доведеться спочатку робити окремі промінчики, а потім формувати саморобку. Ми впевнені, що на таку снежиночку у вас піде не більше 10 хвилин.

У процесі роботи вам знадобиться аркуш А4 ножиці, степлер, а ще звичайний дирокол, завдяки якому паперової поделке можна надати легкості.

Прямокутний аркуш спочатку треба скласти гармошкою з однаковим кроком, наприклад, в 1 см. При необхідності можна розкреслити лист, але гармошку і без попередніх вимірювань скласти досить просто.

По центру отриману гармошку треба скріпити степлером, а з двох сторін кінчики слід закруглювати або зрізати куточком, щоб промінчики вийшли гостренькими. Якщо звичайний канцелярський степлер не дозволяє вам скріпити відразу таку кількість паперових шарів, то розділіть аркуш на дві частини. Наприкінці треба буде скріпити утворені половинки, щоб вони з'єдналися між собою без проміжків. Після чого діркопробивачем треба проробити отвори в гармошці, після чого її можна розправити в коло, і все – ваша виріб готова.

Сніжинки з паперу своїми руками. Кращі ідеї з фото


Як вирізати сніжинки з паперу своїми руками
Але, зрозуміло, всіх цікавить, як вирізати сніжинки з паперу своїми руками , оскільки це найпростіший варіант оформлення зимових виробів. Дитині можна запропонувати тонкі білі серветочки в якості матеріалу для творчості. Квадратний аркуш треба скласти в гострий трикутник, а потім вирізати ножицями отвори по всій площі. Коли ви розгорнете заготівлю, то отримаєте ажурну паперову снежиночку. Тут ми пропонуємо вашій увазі різноманітні шаблони – прості і складні, щоб снежиночка вийшла неповторною, а різьбленими тонкими промінчиками.

Сніжинки з паперу своїми руками. Кращі ідеї з фото


Ще один цікавий варіант для справжніх майстринь, яким подобається пробувати нові техніки рукоділля, це вироби орігамі . Приміром, об'ємну сніжинку можна скласти з окремих модулів, тим самим, можна долучитися до розвитку мистецтва модульного орігамі. У такій техніці можна не просто зробити білу сніжинку, але й комбінувати в підробці відразу кілька кольорів.
загрузка...
Сніжинки з паперу своїми руками. Кращі ідеї з фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають