• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як зустрічати Новий 2017 рік Вогняного Півня

Перед тим, як відповісти на питання, як зустрічати Новий 2017 рік Вогняного Півня, давайте ближче познайомимося з символом наступаючого року. Що ми знаємо про цю тварину? Півень – птах гордий, з непростим характером. Чуть що він готовий кинутися в бій, захищаючи своїх несучок. У той же час, він вперто йде до своєї мети, не бачачи на своєму шляху ніяких перешкод. Тому, щоб догодити Червоному Півнику, в наступаючому році вам теж слід проявити характер, щоб досягти намічених висот, і бути готовим до різного роду конфліктів. Крім того, у Східному календарі Півень символізує початок всього нового, тому приготуйтеся в наступаючому році до великих змін в житті.

Як зустрічати Новий 2017 рік Вогняного Півня


У чому зустрічати Новий 2017 рік Вогняного Півня

Півень любить покрасуватися, показати свої кращі сторони, будь то розкішний багатобарвний хвіст або різьблений гребінець. Згадайте, з яким гордим виглядом він крокує по двору! Півень завжди впевнений у собі і своїй красі. Тому, вибираючи вбрання для новорічної ночі, не варто скупитися на багаті прикраси і яскравий одяг.

Як ми дізналися, Вогненний Півень любить причепуритися, а значить і нам за новорічний стіл слід сідати при повному параді. Чоловікам при виборі святкового костюма варто звернути увагу на класичні кольори, проте потрібно обов'язково доповнити образ яскравою деталлю, чи то червона краватка або метелик оранжевого кольору. Якщо у новорічну ніч хочеться чогось менш офіційного, то цілком можна обмежитися сорочкою яскравого відтінку і брюками.

Для жінок відмінно підійдуть сукні червоного, оранжевого або жовтого кольорів, також можливі їх поєднання. Тканини для суконь краще вибирати пишні, об'ємні, що летять. Побільше блискіток, паєток і люрексу! Нехай ваш наряд переливається і блищить під святковими вогнями. Кращим доповненням образу будуть класичні чорні стрілки і яскрава червона помада. Подбайте про те, щоб вона була досить стійкою, щоб пережити цілу ніч!

Прикраси для новорічної ночі 2017

Вибираючи прикраси, в яких ви плануєте зустріти Новорічну ніч, слід відмовитися від недорогої біжутерії. Дешеві дрібнички скривдять Вогняного Півня, а це зовсім небажано на порозі нового року! Свій вибір варто зупинити на благородних металах, переважно на золоті. Незайвими будуть дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння – рубіни, гранати, бурштин, яшма різних відтінків, корали, і особливо геліотроп (або, як його називали в давнину, «Камінь Сонця»). Не соромтеся надягати велику кількість прикрас, Півень оцінить ваш смак і подарує свою прихильність в наступаючому році.

Як весело відзначити новий рік 2017

Всім відомо, що Півень зустрічає новий день життєрадісним «Ку-ка-рі-ку», сповіщаючи всю округу про те, що ніч закінчилася. Щоб прийдешній 2017 рік був вдалим, потрібно гідно проводити старий рік, рік Червоної Вогняної Мавпи. Не забудьте подякувати за все хороше, що сталася в рік, а так само за всі уроки, які Мавпа вам піднесла.

Гучна музика, танці, жарти та веселощі, гірлянди, хлопавки і різнокольорові феєрверки (які слід запалювати лише на вулиці, звичайно) – те, що потрібно для вдалої зустрічі Вогняного Півня. Запросіть гостей або самі вирушайте до друзів – Півник любить великі веселі компанії і гучний сміх. Запасіться бенгальськими вогнями і хорошим настроєм, і вперед, назустріч новому, 2017 року!

Як зустрічати Новий 2017 рік Вогняного Півня
загрузка...
Як зустрічати Новий 2017 рік Вогняного Півня
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають