• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Новий рік в стилі «Гетсбі»

Грудень – один з найдивовижніших місяців, який повністю зітканий з новорічною атмосферою, відчуття щастя і передчуття свята. Завзяті модниці неодмінно вибирають, у що можна було б нарядитися в честь самої чарівної ночі року. Хтось шукає вбрання для простого вечора, ознаменованного лише зустріччю Нового року, для когось важливо підібрати наряд під певну тематику.

Новий рік в стилі «Гетсбі»


Одним з популярних стилів зустрічі Нового року стала тема «Великого Гетсбі». І не випадково, адже атмосфера свята, що пронизує цей фільм так схожа з атмосферою головної ночі року. У великій пошані наряди, які надають відчуття подорожі крізь час. Сукні, які дозволяють будь-якій дівчині відчути себе найяскравішою і по-новорічному прекрасною. Це так класно – в новорічну ніч поринути в атмосферу епохи, коли вільна і стильна джазова музика звучить інтригуюче, дівчата не соромляться показувати свою яскравість, красу і сексуальність, а кавалери обсипають своїх супутниць блискучими коштовностями.

Особливим символом на такому святі стануть кокетливі деталі – блискітки, бахрома, пір'я, елегантні головні убори. Прикраси повинні бути яскравими і повною мірою відображати пристрасть і блиск епохи. Блиском повинна бути наповнена вся вечірка – блиском очей щасливих дам, блиском суконь, прикрас і навіть туфельок. Цікаво те, що у новорічну ніч, тим більше, якщо вона ознаменована стилістикою «Великого Гетсбі», це не буде виглядати вульгарно і смішно, адже коли як не в новий рік можна дозволити собі блищати з ніг до голови?

Новий рік в стилі «Гетсбі»


Що стосується прикрас, то особливо актуально будуть виглядати:

– довгі блискучі сережки;

– складносурядні кольє;

– персні з великими каменями і блискучим обсипанням. Також, доречно будуть виглядати і перли.


У силуеті будуть вітатися форми, які не приховують вигини витонченого жіночого тіла. Доречні будуть сукні з бахромою, сукні-футляри, декоровані тканини.

Новий рік в стилі «Гетсбі»


Хутряні аксесуари будуть особливо актуальні у формі жіночих штанів і легких жилеточек, або шубок. Все це може супроводжуватися будь-яким декором, який завгодний душі модниці. Має сенс звернути увагу на хутряні заколочки, кульки і різні аксесуари, на які тільки здатна фантазія.

Не варто забувати і про колірну гамму. Адже епоха Гетсбі не обмежувалася монохромом. Класичні кольори (білий, чорний, золотий і перламутровий) будуть виглядати ідеально, але вибір на них не закінчується. Відтінки зеленого, колір охри, гарячого шоколаду і глибокий фіолетовий – ці та інші відтінки дозволять створити розкішний образ, відповідний під тематику даного вечора.
загрузка...
Новий рік в стилі «Гетсбі»
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають