• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Що подарувати підлітку на Новий рік

Підлітки часто бувають примхливі в своїх бажаннях і їх дуже складно здивувати подарунком. Тим більше, що бюджет на новорічні подарунки у батьків обмежений, та й купувати черговий гаджет дитині не хочеться.

Що подарувати підлітку на Новий рік


Сучасні підлітки розпещенні подарунками, їх вже складно чимось здивувати. І в той же час чудес на Новий рік вони чекають не менше, ніж малюки. Завдання дорослих - в міру підтримувати їх віру в чудеса та батьківські можливості. Новорічний подарунок зовсім не обов'язково повинен бути дорогої вартості. 13-15-річні діти в казки про Діда Мороза вже не вірять, тому пояснити про фінансові можливості сім'ї треба заздалегідь.

Є діти, які чітко знають, що хочуть отримати в подарунок. Є діти з завищеними вимогами або постійно сумніваються у своїх бажаннях. У цих випадках дорослі повинні самі вирішити, як обдаровувати дитину.

Деякі діти все ж захоплені конструкторами або настільними іграми. У такому разі для хлопчиків безпрограшний варіант конструктор Lego. Серед настільних ігор лідирують «Діксіт» і «Імаджинаріум». Дівчаткам можна подарувати порцелянову колекційну ляльку. До речі, дівчаток обдарувати набагато простіше. Хлопчики не оцінять в якості презенту модний одяг і прикраси. Дівчаткам-підліткам вже можна подарувати косметику за віком. Підліткові лінійки косметики та догляду є у білоруських виробників (Беліта Вітекс), у марок Clinique, Cover Girl, Urban Decay.

Універсальним подарунком для юнаків і дівчат може стати наручний годинник. Причому цей подарунок може цілком вписатися в сімейний бюджет. Зовсім не обов'язково купувати дорогі бренди. На ринку зараз є відмінні бюджетні марки годинників (наприклад, Swatch) з хорошими споживчими властивостями. Навіть якщо у дитини є мобільний телефон, годинник не буде зайвим аксесуаром. Це відмінна можливість навчитися носити його з акуратністю.

Але є ще такий зникаючий вид як читаючі діти! Такому підліткові в «навантаження» можна подарувати книгу. Але саме ту, про яку він дуже просить. Якщо ви поки не дозволяєте читати Стівена Кінга, в таке свято можна зробити виняток. Звичайно, все повинно бути в межах допустимого і дуже «дорослі» книги дарувати не треба.
загрузка...
Що подарувати підлітку на Новий рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають