• 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 
  • 23:13 – Церковні свята 2017. Календар церковних свят 
  • 21:07 – Меню на новий рік 2017 

Як підготуватися до зустрічі Нового року

Як готуватися до святкування Нового року знають практично всі. Прикрасити ялинку, накрити святковий стіл, запросити гостей і закупити подарунки – це основні елементи новорічної програми. Але є й інші справи, які необхідно зробити до святкової півночі.

Як підготуватися до зустрічі Нового року


Постарайтеся закінчити всі важливі і відкладені на потім справи. Як говориться: зробіть звіти і «підчистите всі хвости». Без вантажу незробленого набагато легше входити в новий рік.

Підведіть підсумки минулого року і складіть план-мрію на наступний. Проаналізуйте, чи все задумане вдалося здійснити, які плани виявилися неважливими і малозначними, а які варто перенести в лист бажань на наступний рік. Подібне планування дуже корисне, воно дозволяє впорядкувати життєві цілі та пріоритети і зрозуміти, наскільки минулий рік був ефективний і вдалий для вас і вашої родини.

Важливий момент: постарайтеся розплатитися з усіма боргами, не варто їх тягнути за собою в наступний рік. Якщо це непосильне для вашого бюджету завдання, виплатіть хоча б найважливіші позики.


Безпосередньо перед настанням новорічних свят не відступайте від традицій і приведіть себе і свій будинок в порядок. Виділіть час для святкових турбот, це дуже надихає і налаштовує на святковий лад.

Зробіть приємне своїм близьким людям. Зателефонуйте, відправте святкову листівку або особисто вручіть подарунок, головне – це частинка вашого тепла і уваги. Повірте, рідні оцінять ваш жест і будуть вам вдячні.
загрузка...
Як підготуватися до зустрічі Нового року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають