• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Цікаві ідеї зустрічі Нового року не вдома

Новий рік – це чудове свято, що приносить величезну радість і гарний настрій. Існують різні погляди на варіанти зустрічі нового року. Є добра традиція зустрічати це свято вдома в колі друзів і близьких. Але все частіше останнім часом люди намагаються зробити святкування як можна більш цікавим, різноманітним, насиченим і яскравим.

Цікаві ідеї зустрічі Нового року не вдома


Ідей зустрічі можна придумати дуже багато, але є деякі перевірені варіанти, які напевно сподобаються всім друзям і близьким. Пропонуємо Вам ознайомитися з прикладами таких ідей. Може бути вони сподобаються і Ви організуєте незабутню зустріч свята.

Новий рік на дачі або в сільському будинку

Останнім часом все частіше і частіше люди прагнуть виїхати за місто на новорічні канікули. Це дуже цікавий варіант, оскільки можна організувати таку зустріч свята, яка зображена на листівках та ілюстрації в дитячих книжках. Тріск каміна або печі, сніг за вікном, тиша і домашня затишна атмосфера. Тільки подумайте, наскільки це приємно та красиво! Сценарії свята можна придумати різні. Це може бути як звичайне застілля, так і чудова розважальна програма з казками і героями. Залишається тільки знайти сільський будинок або зимову дачу і підготувати їх до святкування.

Новий рік на ковзанці

Все частіше і частіше катки організовують чудове нічне катання на новий рік. Там Вас чекають і ялинка, і розважальна програма та частування. Якщо пощастить з погодою, є всі шанси зробити свято дуже красивим. Уявіть собі, що з неба летять великі пухнасті пластівці снігу, легкий мороз коле щоки, а в зимовому чистому небі горять яскраві зорі! Загальний настрій буде передаватися і Вам, тому вийде провести час дуже весело і як слід відпочити. Єдиний недолік такого варіанту зустрічі – це абсолютно несумірна з звичайними годинами катання вартість відвідування ковзанки.

Новий рік в лазні

Пам'ятайте класичний фільм «Іронія долі»? Одна думка про лазню на новий рік вже нагадує цю святкову атмосферу та історію, в яку потрапив головний герой. Зустрічати новий рік зі своєю компанією в лазні дуже весело. Сама процедура досить корисна, а якщо додати те, що Ви будете зі своїми друзями, то вийде відмінна ідея зустрічі нового року! Хіба що вартість такої послуги знову зашкалює.

Новий рік у лісі або в парку

Ця ідея теж дуже цікава і нестандартна. Далеко не всім вона припаде до душі, тому перш ніж приймати остаточне рішення, потрібно обов'язково обговорити все зі своїми близькими та друзями. Якщо вдасться досягти угоди, то потрібно підійти до підготовки з усією відповідальністю. Підготувати частування, продумати програму, вибрати завчасно рівний і зручний майданчик, розчистити його від снігу і прокласти до нього стежку і знайти живу ялинку, яку можна нарядити. Обов'язково потрібно підібрати правильний одяг і продумати кожну дрібницю. Цей варіант не настільки витратний, як зустріч свята на ковзанці або в лазні, але він потребує великої сили духу.

Новий рік і улюблене хобі

Якщо Ви і Ваші друзі захоплюєтеся якоюсь цікавою справою, можна чудово урізноманітнити звичні зустрічі нового року і влаштувати Новий рік в дії. Наприклад, любителі дайвінгу іноді організовують новорічні занурення з шампанським і ялинкою. Велосипедисти організовують тематичні зустрічі і катаються групою по приємному маршруту. Любителі авіамоделізму можуть зібратися і влаштувати спільні польоти. Для кожного хобі тут знайдеться місце, оскільки реалізувати все це дуже просто і великих витрат не потрібно. Достатньо, щоб було бажання!

Новорічна подорож

Це один з самих цікавих, але водночас і найбільш витратних варіантів. Доведеться довго продумувати, куди можна поїхати і знайти десь фінанси для організації поїздки. Це не завжди може вийти, але якщо вдасться організувати подорож, то свято запам'ятається Вам надовго.

Всі ці ідеї можуть зробити Ваше свято цікавим і нестандартним! Вирішуючи, як зустрічати головне свято року, пам'ятайте найголовніше - абсолютно не важливо, чим Ви займетеся і який варіант ви оберете. Важливо, яким буде при цьому настрій і хто буде поруч!
загрузка...
Цікаві ідеї зустрічі Нового року не вдома
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають