• 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 
  • 21:07 – Меню на новий рік 2017 
  • 17:15 – Як вибрати самі солодкі мандарини на Новий рік 
  • 15:33 – Гарні імена для хлопчиків і дівчаток 2017 рік. Як назвати дитину 

Кращі новорічні фільми

Самий вірний спосіб підняти собі настрій і налаштуватися на передноворічний лад – це подивитися новорічний фільм. Влаштуватися біля великого екрану, налити чашку гарячого шоколаду, закутатися в плед і насолоджуватися чудовою атмосферою зимової суєти. Як багато вже зробили різних мультиків і фільмів зарубіжних і вітчизняних, що деколи, дивлячись на довжелезні списки, очі розбігаються. Що ж з цього вибрати?

Кращі новорічні фільми

Я пропоную вам добірку найбільш атмосферних і душевних фільмів і мультфільмів), які напевно вам сподобаються. Якісь з них наші, вітчизняні, інші зарубіжні. Є мультики, а є фільми. Нові та старі.

Але всіх їх об'єднує одне – чарівна атмосфера дитинства, огортає з ніг до голови. Кожен з цих фільмів знято з любов'ю. Ні, з великою любов'ю! Не знаю, як у вас, але у мене завжди мурашки, навіть якщо ще тільки вступні титри показують. Так хвилююче і радісно, по-дитячому радісно. Очікування чогось особливого, доброго, щирого. Як важливо іноді ось так відчути себе маленькою дитиною і півтори години не думати ні про що!

Ну що-ж, влаштуйтеся зручніше, озбройтеся пледом і смачним чаєм і поїхали:

1. Один вдома 1,2,3,4,5

2. Ялинки 1,2,3

3. Іронія долі або з легким паром 1 і 2 частини

4. Тариф новорічний

5. Новорічні свати

6. Невидимки

7. Новорічний відрив

8. Джентльмени, удачі!

9. Операція «З новим роком»

10. Холодне серце

11. Відпустка по обміну