• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Що не варто дарувати чоловікам на Новий рік

Чого не треба дарувати на Новий рік, якщо хочете доставити чоловікові радість, а не знову стати передбачуваною.

Що не варто дарувати чоловікам на Новий рік


При купівлі новорічних подарунків для чоловіків слід уникати наступних товарів:

1 Шкарпетки/труси. Милі жінки, дівчата, мами, ну звичайно, у будь-якого солідного чоловіка, як говориться багато шкарпеток/трусів не буває. Але, щоб купити шкарпетки/труси своєму близькому, погодьтеся, в році є ще 364 дні. А в свято поїсти олів'є можна і в старих шкарпетках/трусах, наприклад, знайдених під ялинкою рік тому.

2 Набір для гоління. Та ж історія, що і з шкарпетками. Річ, безперечно потрібна, але навряд чи підійде за гарний подарунок. Зрештою, багато жінок теж користуються бритвеними станками. Уявіть, якщо під ялинкою, розгортаючи красиву подарункову упаковку, ви побачите це. Ось також і чоловіки, до того ж, швидше за все, саме цього подарунка вони від вас чекають.

3 Подарунковий сертифікат в магазин одягу. Сам по собі такий подарунок дуже навіть не поганий, але у випадку з чоловіками, які відверто кажучи не любителі ходити по магазинах, сертифікат може дуже довго пролежати без діла. У підсумку вам самій доведеться вести чоловіка на примірку, оглядати один стелаж одягу за іншим і вмовляти його поміряти ще ось той симпатичний светр.

4 Новорічний сувенір. На мій погляд, марність цього товару, який щороку з'являється в наших магазинах в необмеженій кількості просто заслуговує окремої статті. Але якщо ви ще хоч якось знаєте, що потім з цим предметом робити (куди поставити і витирати з нього пил), то чоловік вирішить, що ви досі не запам'ятали його інтереси і купили сувенір, щоб просто щось купити.


Хотілося б також відзначити, що цей набір речей, яких не варто дарувати чоловікам в якості подарунка, застосовується і до всіх інших свят.
загрузка...
Що не варто дарувати чоловікам на Новий рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають