• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Новорічні ворожіння (жартівливі і серйозні) в ніч на 2017 рік Червоного Півня.

Кожен з нас напередодні Нового року не раз задавався питаннями – чого очікувати від нового періоду життя Чи збудуться наші найпотаємніші сподівання і мрії Розвіяти туман над майбутнім можна за допомогою ворожінь: сама чарівна ніч в році сприяє тому, щоб вищі сили відкрили перед нами завісу таємниць. Недарма наші предки не упускали можливість використовувати ворожіння, щоб грамотно спланувати майбутній рік.


Новорічні ворожіння (жартівливі і серйозні) в ніч на 2017 рік Червоного Півня.
Напередодні Нового року з'являється рідкісна можливість дізнатися про своє майбутнє

Природно, новорічні ворожіння найбільше цікавлять незаміжніх дівчат. З давніх часів наші мами, бабусі і прабабусі бажали знати, яким буде вигляд їх майбутнього чоловіка, коли відбудеться весілля, щасливою чи буде життя шлюб. Сучасні дівчата – не виняток. Навіть у наші динамічні часи, коли все більш актуальними стають питання кар'єри і освіти, сфера відносин посідає одне з головних місць в житті.


Як підготуватися до новорічного гадання


Ритуал гадання вимагає зосередженості. Отже

Подбайте про те, щоб вас ніщо не відвернуло в самий відповідальний момент. Кімната, в якій ви будете проводити ритуал, повинна бути тихою, щоб сторонні шуми не завадили приходу потойбічних сил.
Новорічні ворожіння здійснюються в опівночі, оскільки саме цей годину здавна вважається самим сильним і магічним.
Під час ворожіння ні в якому разі не схрещуйте руки чи ноги – це заважає створити міцний канал зв'язку з світом духів. Для цієї ж мети необхідно зняти будь-які прикраси і розпустити волосся – будь-які вузли і замки замикають нашу енергію.Звичайно, дані рекомендації більше стосуються складних ворожінь з великою кількістю атрибутів – дзеркал, вогню, води та інших енергетичних субстанцій. Багато ворожіння є більш веселими і носять характер жартівливій рекомендації, так що їх можна сміливо проводити у великих компаніях.


Новорічні ворожіння (жартівливі і серйозні) в ніч на 2017 рік Червоного Півня.
Щоб витлумачити ворожіння, буде потрібно вся ваша уважність

Новорічні ворожіння на бажання

Попіл і шампанське . Залучити удачу і здійснити найзаповітнішу мрію вам допоможе звичайний папір і шампанське. З першим ударом курантів запишіть свою потаємну думку на листочку, спаліть його, а попіл розмішайте в келих ігристого вина. Якщо з останнім ударом вам вдасться виконати всі маніпуляції і випити «заговорене» шампанське, ваше бажання обов'язково здійсниться в новому році.
Склянку з водою . Дізнатися про ймовірності виконання бажання можна за допомогою склянки води. Перед сном налийте воду, наповнивши стакан наполовину. Зробіть позначку, позначивши рівень води, і лягайте спати, загадавши бажання. Вранці перевірте склянку. Якщо кількість води залишилося колишнім, то бажання здійсниться, а якщо зменшилася – у найближчому році можна не чекати виконання задуманого.
Бажання під подушкою . Щоб дізнатися ймовірність виконання тієї чи іншої мрії, напишіть дванадцять найпотаємніших бажань на листках паперу. На ніч розкладіть листки під подушкою. Як прокинетеся, відразу запускайте руку і витягуйте три папірці – ці бажання здійсняться в новому році, а от з іншими доведеться трохи почекати.
Кола на воді . Перевірити, чи пощастить вам з задуманим, допоможе золоте колечко. З першим ударом курантів загадайте бажання і киньте колечко в широку ємність з водою. Вважайте з'явилися на поверхні кола. Парне число кіл говорить про щасливе вирішення питання.
Котячі підказки . Ймовірність настання загаданого події вам допоможе дізнатися улюблена кішка. Сформулюйте запитання так, щоб на нього можна було дати однозначну відповідь. Після цього покличте кішку, назвавши її ім'я не більше трьох разів. Якщо мурка прийде до вас, простежте, який лапкою вона переступила поріг кімнати. Якщо спочатку вона поставила ліву лапу – це до удачі, праву – бажання не збудеться. Якщо ж кішка проігнорує ваш поклик, то на втручання долі розраховувати не доводиться – ваша задумка залежить тільки від вас.Новорічні ворожіння (жартівливі і серйозні) в ніч на 2017 рік Червоного Півня.
Ворожіння підкажуть, здійсняться ваші мрії протягом майбутнього року

Новорічні ворожіння на майбутнє

Тіні крізь воду . Побачити таємниці майбутнього року вам допоможе прозорий глечик настільне дзеркало. Помістіть посудину перед дзеркалом і наповніть його водою. З трьох сторін розташуйте по запаленій свічці. Дивитися в дзеркало треба крізь воду в графині. Поступово ви зможете побачити картини майбутнього. З'явилися фігури і тіні розкажуть, чого вам чекати: людина буде означати швидку зустріч з судженим, башта – складності з законом, карета або автомобіль дальню дорогу.
Крижаний слід . Дізнатися, що приготувала доля в новому році, можна не тільки поодинці, але і влаштувавши спільне ворожіння з друзями і рідними. Роздайте всім присутнім по столовій ложці і запропонуйте набрати воду. Після цього потрібно винести ложки з водою на вулицю (якщо у вас квартира, а не приватний будинок, можна акуратно розмістити ложки на підвіконні, балконі або в морозильній камері). Вранці подивіться, яким чином замерзла вода: з'явилося поглиблення – чекайте неприємностей, вода застигла рівному або лід утворив горбок – чекайте вдалого року і приємних подій.
Крижані візерунки . Події, які приготувала вам доля, можна дізнатися за допомогою дзеркала. Підготуйте кишенькове дзеркальце. З настанням першої хвилини нового року занурте його у воду і залиште на вулиці. Вранці уважно розгляньте морозні візерунки. Якщо на поверхні видно овали або кола – рік складеться гладко, візерунок зразок ялинової гілки – вам належить багато роботи, прямокутники означають безліч життєвих складнощів і перипетій, якщо ж вода застигла трикутником – вас чекає виключно вдалий рік і виконання заповітного бажання.
Вуличні підказки . Звуки, що лунають за вікном, також можуть відкрити таємниці майбутнього року. Після того як відгримлять салюти і феєрверки, прислухайтеся до звуків за вікном. Якщо перше, що ви почуєте, буде дзвоном – чекайте змін та значущих подій. Занявкали кішка – вам належить цікаве знайомство. Загавкає собака – зустрінете старого друга. Несподівано защебечет птах – бути швидкій весіллі.
Тіні на стіні . Картини майбутнього вам покаже звичайний папір. Візьміть великий газетний лист і стисніть його в щільний куля. Помістіть паперовий ком на тарілку і підпаліть. Коли папір прогорить, піднесіть тарілку до стіни і запаліть перед нею свічку. Тінь, яка впаде на стіну, прийме вигляд фігури, позначає одну з подій вашого життя. Крутите тарілку і розглядайте отримані візерунки. Будь побачену картинку можна трактувати за допомогою сонника.
Воскові краплі . Схоже гадання можна провести за допомогою воску. Візьміть глибоку тарілку з водою і капайте віск з палаючої свічки. Спробуйте побачити в отриманих фігурках знайомі обриси і трактуйте їх за допомогою сонника.Новорічні ворожіння (жартівливі і серйозні) в ніч на 2017 рік Червоного Півня.
За допомогою ворожінь ви можете дізнатися, чи буде вдалим наступаючий рік

Новорічні гадання на кохання та стосунки

Ворожіння на монетці . Дізнатися найближчі події у сфері кохання допоможе старовинна монета. Чим старше вона буде, тим правдивіше буде ворожіння, так що пошукайте копієчку часів вашої прабабусі. В день перед ворожінням носіть монетку з собою, щоб наповнити її особистою енергією. В процесі гадання вам знадобиться біла тарілка, чорна туш і фото коханої людини. З настанням півночі помістіть тарілку на стіл. У центральній частині покладіть фото. Праворуч від фото тушшю напишіть слово «Я», зліва – «Він», над фотографією – «Ми», «Вона». Поставте монетку в центр фотографії на ребро і розкрутіть як можна сильніше. Якщо монетка впаде безпосередньо на фото – задумана особа думає про вас, якщо зупиниться на слові «Я» – чекайте швидкого весілля. Якщо точкою зупинки «Він» – людина поки не бажає серйозних стосунків. Слово «Вона» говорить про те, що в серці вашого обранця є думки про іншу жінку.
Місток із прутів . Побачити судженого вам допоможе чарівний місточок, зроблений з прутиків. Перед сном покладіть під подушку символічний місток з чотирьох гілочок і загадайте побачити образ коханого, попросивши його провести вас через міст. Той, хто з'явиться вам вночі, буде мати риси майбутнього чоловіка.
Ворожіння на гребінці . Схоже гадання можна провести за допомогою гребінця. Улюблений гребінь покладіть під подушку, попросивши судженого з'явитися і причесати вам волосся. Той, хто призначений вам долею, прийде уві сні. Якщо ж вам нічого не присниться, в новому році можна не очікувати доленосних знайомств.
Ворожіння на воді . Відкрити таємницю образу майбутнього чоловіка можна ворожінням на воді. Перед тим як лягти спати, візьміть глечик чистої води і налийте повну склянку. Наливайте не поспішаючи і запрошуйте судженого напитися з дороги. Ємність з водою додайте біля ліжка і лягайте спати – той, хто буде вашим чоловіком, з'явиться у сні.
Гадання на обручці . Якщо вам не терпиться дізнатися, коли ви вийдете заміж, вирвіть з голови довге волосся і прив'яжіть до нього тонке золоте колечко. Тримаючи кінчик волосини, киньте прив'язане прикраса у скляний стакан. Вважайте кількість разів, яке кільце ударялось про стінки – це і буде кількість років до очікуваної весілля.Новорічні ворожіння (жартівливі і серйозні) в ніч на 2017 рік Червоного Півня.
Деякі ворожіння прийнято вважати досить небезпечнимиГадання на взутті . Найпростішим варіантом з'ясувати, з якого боку чекати майбутнього чоловіка, є ворожіння за допомогою взуття. Опівночі зніміть взуття з лівої ноги і киньте за ворота через ліве плече. Підійдіть і визначте напрямок, який вказує носок впала взуття.
Ворожіння з дзеркалом . Одним з найбільш містичних і страшних є ворожіння з дзеркалами. Недарма наші бабусі попереджали про небезпеку цієї затії. Щоб побачити лик дружина, розмістіть на поверхні столу два столових приладу і дзеркало. Сідайте прямо перед дзеркалом, встановивши перед собою запалену свічку. Починайте кликати судженого повечеряти і чекайте моменту, коли за вашою спиною здасться людина. Як тільки ви подивіться, що вас цікавить вигляд, кричіть «Чур цього місця!», щоб вигнати нечисту силу. Чутка свідчить, що найбільш сміливі дівчата могли піти в процесі ворожіння ще далі, дозволивши з'явився людині сісти поруч. Далі він повинен вийняти з кишені якусь річ, найчастіше – перстень. На цьому моменті потрібно гнати «нареченого», так як він може виявитися самим дияволом. Залишену нареченим річ дівчина забирає в нагороду.
Снігові відбитки . Нескладне ворожіння по свіжому снігу дасть можливість дізнатися про характер майбутнього чоловіка. Після настання півночі виходите на подвір'я і шукайте свіжий замет. Повертайтеся спиною і лягайте на сніг. Вранці потрібно уважно подивитися на отриманий відбиток. Краще всього, якщо сніг буде гладким – характер у чоловіка буде м'яким і поступливим. Порізаний сніг з крижаною кіркою говорить про можливу жорсткості характеру. У разі, якщо за ніч ваш відбиток замело, швидкої весілля не передбачається. Найнебезпечніший знак – горбок зі снігу. Вам потрібно задуматися про здоров'я і берегти себе.
Ворожіння на достаток нареченого можна провести, сидячи перед вікном. Вимкніть світло і слухайте звуки вулиці: якщо повз вашого віконця пройде весела компанія, то суджений буде з великого і забезпеченої родини, а якщо тихо повз пройде самотній перехожий, то бути нареченому бідним.
загрузка...
Новорічні ворожіння (жартівливі і серйозні) в ніч на 2017 рік Червоного Півня.
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають