• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Колір Нового року 2017: червоний, оранжевий, жовтий кольори в рік Півня

Стародавні китайці наділяли кожен рік певними рисами, пов'язаними з його тотемом. Саме тому 2017 рік пройде під знаком Вогняного Півня . Птах це непроста, з імпульсивним характером і невгамовною енергією, що ще більше підкреслюється вогненним забарвленням Півника. Вогонь завжди несе в собі активність і прагнення до чогось нового.


Півень з полум'яним забарвленням, сприяє змінам — недарма ця дзвінка і безстрашна птах сповіщає нас про настання нового дня і проганяє нечисть своїм співом. Рік Півня обіцяє бути наповненим новаторськими ідеями, мріями і фантазіями. Вогняна стихія з давніх часів асоціюється у людей з усіма відтінками червоного, оранжевого та жовтого кольору. Китайські мудреці вважали, що в них укладена невгамовна життєва сила і успіх.


Це одні з керуючих квітів, які змушують людей ставати наполегливіше і нетерпеливее, проявляти агресію і пристрасть, любов і сміливість, силу духу і думки. Правильне застосування чільних кольорів допоможе вам налагодити своє життя, вирішити поставлені завдання і умилостивити символ нового року. Давайте розберемо, як ці кольори впливають на наше моральний і фізичний стан, а також з'ясуємо їх головні характеристики.


Колір Нового року 2017: червоний, оранжевий, жовтий кольори в рік Півня
У 2017 році буде переважати вогняна колірна палітра

Червоний колір в 2017 році


Це насичений, яскравий і привертає увагу колір, до якого люди завжди проявляли особливий інтерес. З часів Стародавньої Греції його ототожнювали з войовничим Марсом. Даний відтінок – один з найактивніших в палітрі, недарма його асоціюють з найяскравішими емоціями і важливими подіями – гнівом і любов'ю, війною і життям, кров'ю і пристрастю, сміливістю і агресією, силою і мужністю. Даний колір досить неоднозначний.


Вся справа у вогні – він може бути пожежею, що руйнує все на своєму шляху, або приборканим полум'ям домашнього вогнища. Від слова «червоний» у багатьох мовах утворюється прикметник «красивий» і «прекрасний». Полінезійці цим словом позначають не тільки колір, але і любов. Китайці, говорячи про щирість людини, стверджують, що він наділений «червоним серцем». Вони також вважають даний колір символом успіху і благополуччя.


Стародавні римляни наділяли червоний колір божественними властивостями. Він завжди означав багатство і вищу владу – червоними були шати кардиналів і мантія у монарших осіб. Індіанці з давніх часів вважають, що червоний колір уособлює собою життєві сили – невипадково жорстокі ритуали проводилися із застосуванням червоної крові ворогів. Червоний колір часто асоціюється зі святами. До речі, традицію відзначати найважливіші дні цим кольором ввели в ужиток ще жителі древнього Єгипту.


У період хрестових походів червоний колір став символом любові до Бога і уособлював пролиту Ісусом кров. Він збуджує нервову систему і символізує рішучий настрій, а також говорить про деяку агресивність по відношенню до оточуючих. Червоний колір сприяє стимуляції організму і наділяє нас сильною, але дикої і неприборканої енергетикою.


Колір Нового року 2017: червоний, оранжевий, жовтий кольори в рік Півня
Червоний колір завжди символізує найяскравіші емоції та події

З точки зору фізіології, він сприяє підвищенню нервової активності, створює потужні адреналінові викиди, підвищує сексуальний потяг. Червоний колір підвищує артеріальний тиск і допомагає швидше вилікуватися від простудних захворювань. Якщо ви займаєтеся спортом, спробуйте проводити тренування червоному костюмі – він позитивно позначається на еластичності м'язів. За червоним кольором легко сховати почуття страху – він додає впевненості у власних силах і підкреслює лідерські задатки.


Якщо ви відчуваєте наближення депресії, просто купіть червоний наряд – це допоможе вам подолати складний період. Однак пам'ятайте про небезпеку даного кольору: у великих кількостях він може спровокувати оточуючих на спалахи гніву. В червоному інтер'єрі вам завжди буде тепліше, ніж в будь-якому іншому, при однаковій температурі повітря. Але його потрібно розбавляти іншими квітами, щоб не розхитати нервову систему. У рік Вогняного Півня ви можете віддати перевагу відтінкам даного кольору:

Червоний колір володіє всіма характеристиками червоного. Він допоможе вам підкорити найвищі вершини і подолати будь-які складнощі.
Малиновий відтінок надає своєму носієві індивідуальність і щирість, але підкреслює імпульсивність і непередбачуваність у вчинках.
Червоно-коричневий є одним з найбільш спокійних відтінків цього кольору, він наділяє воістину королівським благородством, дозволяє залишатися активним без зайвої агресії.
Бордовий підкреслить вашу силу волі і дасть імпульс для роздумів. Проте любителі даного кольору часто схильні зациклюватися на внутрішніх переживаннях.Помаранчевий колір в 2017 році


Колір вечірнього Сонця, юнацького запалу і літа. Недарма його так люблять експресивні натури, фантазери і мрійники. Він не такий насичений, як червоний, тому набагато легше сприймається оком. Помаранчевий колір здавна ототожнюють зі святом, насолодами та шляхетність натури. Багато народів давнини порівнювали оранжевий з силою вулкану і асоціювали його з струмує енергією. Даний колір розташовується в панелі між червоним і жовтим, тому об'єднує їх якості.


Колір Нового року 2017: червоний, оранжевий, жовтий кольори в рік Півня
Помаранчевий колір додасть впевненості в собі і наповнить енергією

З точки зору фізіології, цей теплий колір стимулює сексуальність, активізує розумову діяльність. Помаранчевий колір позитивно позначається на роботі залоз внутрішньої секреції, активізує процеси обміну речовин, благотворно діє на колір обличчя. Якщо у вас поганий апетит – їжте з помаранчевих тарілок, щоб їжа здавалася смачніше і ароматні. Психологічний вплив оранжевого кольору полягає у створенні відчуття благополуччя, радості і веселощів. Він сприяє вивільненню емоцій, допомагає піднімати самооцінку і є відмінним антидепресантом.


Помаранчевий допомагає справлятися з проблемами, вчить здатності прощати і адекватно сприймати життєві зміни. Він пом'якшує сприйняття негативу і вважається одним з найбільш цілющих в кольоротерапії. На відміну від червоного, цей колір характеризується меншою агресивністю. Він також діє збудливо, але робить це набагато м'якше. Якщо насичений помаранчевий для вас занадто різкий, спробуйте приміряти пастельні його варіації — наприклад, ніжний колір абрикоса або теплий відтінок персика.


Жовтий колір в 2017 році


Це колір Меркурія, золота і божественного початку. Жовтий колір дає нам тепло, відчуття легкості, радості і яскравості. Охарактеризувати його складно, оскільки це досить неоднозначний колір. Так, подтон теплий жовтого здавна асоціюється з міцним шлюбом, а холодний ототожнюється з зрадою. Стародавні греки вважали його кольором краси, тому він належав прекрасного Аполлону. Дуже люблять жовтий колір китайці, недарма він до цих пір є одним з головних в Піднебесній.


З давніх часів цей колір могли носити лише члени імператорської родини. Будда Гаутама волів жовтий колір іншим, ототожнюючи його зі смиренням. У європейському регіоні цей колір частіше носив негативний контекст – його часто порівнювали з зрадою і ганьбою, саме тому Юда зображується в одязі жовтого кольору. Бразильці з допомогою жовтого кольору виражають розпач, а сирійці пов'язують його зі смертю.


Колір Нового року 2017: червоний, оранжевий, жовтий кольори в рік Півня
Жовтий колір додасть вам сили для реалізації таємних прагнень

З точки зору фізіології, жовтий колір чудово стимулює розумову активність, благотворно позначається на роботі нервової системи, допомагає активізувати травлення, нормалізує роботу жовчного міхура. Психологи запевняють, що жовтий колір допомагає сконцентруватися на проблемної ситуації, приймаючи справедливі і швидкі рішення.


Одяг жовтого кольору часто воліють оптимісти. Він сприяє сприйняттю новаторських ідей і дає можливість подивитися на світ з позиції іншої людини. Цей колір створює відчуття гармонії, допомагає нам розкритися і стимулює цікавість. Відтінки жовтого дають можливість посилити або, навпаки, приглушити його основні якості:

Червонуватий відтінок жовтого активізує нашу діяльність, але підвищує імпульсивність.
Лимонний подтон сприяє нестандартного мислення і самоконтролю.
Світлі відтінки жовтого допомагають стати вільніше і незалежнішим.
загрузка...
Колір Нового року 2017: червоний, оранжевий, жовтий кольори в рік Півня
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають