• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Саморобки своїми руками на новий рік 2017

Напередодні Нового року магазини пропонують величезний вибір прикрас, але немає нічого краще ялинкових іграшок, саморобок зроблених своїми руками. Вони створять теплу атмосферу будинку, інтер'єр буде казковим і неповторним.
Саморобки своїми руками на новий рік 2017


Як зробити новорічні кулі своїми руками


Матеріали для виготовлення куль можна знайти вдома або купити в магазині рукоділля. Прикраси роблять із ниток, тканини, паперу, намистин, гудзиків, бісеру і т. д. Заготовки можна обв'язати за допомогою гачка або розписати.

Новорічні кулі з ниток

Саморобки своїми руками на новий рік 2017


Ці кулі можна не тільки вішати на ялинку, але і прикрашати ними весь будинок. Наприклад, надіти на дерев'яні палички і поставити у велику вазу.

Щоб зробити таку саморобку, знадобляться товсті нитки одного або різних кольорів (також можна використовувати пряжу), повітряні кулі, клей ПВА і ножиці.

Саморобки своїми руками на новий рік 2017


Спочатку надувати повітряну кулю до такого розміру, який буде у прикраси, зав'язуємо, щоб вона не здувалася. Клей ПВА наливаємо у широку ємність, якщо він дуже густий, можна розбавити водою. Нитку акуратно розправляємо і промочуємо в клеї, намотуємо на повітряну кулю до необхідної щільності, залишаємо невелику петельку і сушимо виріб 2 дні. Коли нитки повністю висохнуть, акуратно проколюємо кулю голкою і витягуємо.

Ялинкові саморобки з паперу

Саморобки своїми руками на новий рік 2017


Іграшку можна зробити тільки з паперу і клею. Бажано, щоб матеріал був двостороннім. З нього вирізаємо 8 кіл однакового діаметра і 2 кола трохи менше. Великі кола складаємо спочатку навпіл, потім ще раз навпіл, тобто вчетверо. Згорнуті таким чином кола приклеюємо серединкою до маленьких кіл (для кожного кола 4 великих згорнутих). Потім розправляємо кожну четвертинку і склеюємо те що опинилися з іншому боку.

Кульки з ниток і намистин

Саморобки своїми руками на новий рік 2017


Такі саморобні прикраси виглядають ефектно, а для їх виготовлення не потрібно багато часу. Заготівку з пінопласту по черзі обклеюють декоративним шнуром і ниткою бус, а потім зверху приклеюють петельку. Оригінально виглядають кулі, якщо їх зробити тільки з нитки бус і прикрасити стразами.

Прикраси з тканини

Саморобки своїми руками на новий рік 2017


Тут все залежить від фантазії виробника. В якості основи для кулі можна взяти пінопластову заготівлю, також знадобиться гарна тканина і стрічки для петельок. Новорічну іграшку можна прикрасити намистинками, квітами з тканини, бісером і т. д.

Все готово! Тепер ви знаєте як зробити саморобки своїми руками на новий рік 2017.
загрузка...
Саморобки своїми руками на новий рік 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають