• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Ворожіння та прикмети в новорічну ніч

Новорічна ніч – час надій і чарівництва. Є безліч різних ворожінь і веселих новорічних традицій. Про ритуал з попелом у келиху шампанського знають багато, але існують і інші цікаві святкові прикмети і ворожіння.
Ворожіння та прикмети в новорічну ніч

Хочете дізнатися ім'я майбутнього обранця? У новорічну ніч напишіть на 12 аркушах паперу імена, які інтуїтивно «приходять до вас в голову», останній лист залиште чистим. Поверніть папірці і сховайте їх собі під подушку. Вранці 1 січня витягніть один з листків, зазначене на ньому ім'я – це ім'я вашого майбутнього коханого. Якщо випаде чистий аркуш, то або вам у наступному році не пощастить з любов'ю, або ім'я вашого обранця поки залишиться секретом.

Подумайте про свої найзаповітніші мрії та плани на наступний рік. Запишіть їх на аркуші, а під час бою курантів запаліть червону свічку і, думаючи про написане, кілька разів капніть воском на аркуш. Потім приберіть лист в ящик з ялинковими іграшками і не діставайте до наступної новорічної ночі. Через рік у святкову ніч дістаньте список, і ви здивуєтеся, як багато планів здійснилося.

Крім ворожінь можна провести для гостей цікавий новорічний ритуал. Заздалегідь виберіть ялинкові іграшки (наприклад, червоні кулі зі сніжинками) і покладіть всередину записки з побажаннями-передбаченнями. У святкову ніч попросіть гостей вибрати собі по кульці, і після бою курантів і привітань нехай кожен прочитає свою записку-передбачення. Це жартівлива забава, але як знати, може в підсумку новорічний жарт обернеться для багатьох приємним сюрпризом.
загрузка...
Ворожіння та прикмети в новорічну ніч
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають