• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Новорічний плакат для школи своїми руками - яскраві ідеї 2017

Вже не за горами Новорічні свята, які так обожнюють дорослі і діти. Не за горами листи, звернені до Діда Мороза, вибір подарунків та їх вручення. Не за горами купівля нарядів і розробка святкового меню. І, звичайно ж, не за горами плани по прикрасі приміщення, де має відбутися це велике і веселе свято. Найбільше готуються до заходу освітні заклади, особливо школи, адже їх основний контингент – діти, а діти, як відомо, чекають цієї події цілий рік. Ними вбираються коридори і класи, прикрашають стенди і стелі, створюються різні іграшки та новорічні плакати. Про створення останніх і піде мова в нашій статті.

Новорічний плакат для школи своїми руками - яскраві ідеї 2017


Чим можна прикрасити новорічний плакат для школи

Незважаючи на те, що сьогодні у продажу є маса красивих плакатів для школи, створений своїми руками вітальний проект не залишить нікого байдужим. Учні, від малого до великого, із задоволенням беруть участь в подібних заходах. Готувати його можна задовго до очікуваної події.

Бісероплетіння та в'язання

Багато дітей займаються творчістю, результати якої цілком успішно зможуть розміститися потім на плакатах. Наприклад, дівчата плетуть вироби з бісеру, а за основу може бути взята новорічна тематика. Діти можуть зайнятися створенням сніжинок, ялинки або навіть новорічних персонажів — Діда Мороза та Снігуроньки.

Кріпити такі вироби на ватман складно, але можливо. Вироби можна затискати степлером, але захоплення буде лише з краю листа. А можна пришити рукотворну саморобку ниткою в будь-якому запланованому місці.

Новорічний плакат для школи своїми руками - яскраві ідеї 2017


Дівчатка, які займаються в'язанням можуть зв'язати ажурні сніжинки. Їх можна приклеїти клеєм ПВА.

Фотографії


Якщо проект адресного характеру, наприклад, дарується від класу педагогу, школі, то його можна буде прикрасити яскравими фотографіями. Для кожної фотографії придумати різні рамочки мальовані, плетені з того ж бісеру. Якщо для когось готується сюрприз, фотографії легко можна знайти на соціальній сторінці. Відмінно виглядають плакати в стилі «ретро», з кольоровими фотографіями, які до того ж легко виводити на простому принтері.
Новорічний плакат для школи своїми руками - яскраві ідеї 2017


Аплікації

До новорічного плакату в школі можуть кріпитися різні аплікації. За основу можна брати кольоровий або гофрований папір, шкіру, клаптики тканини.

Наприклад, весь клас може вирізати по рукавичці, в її центрі розмістити свою фотографію і підписати, а потім приклеїти до ватману. Щоб рукавичка виглядала святково, її слід прикрасити блискітками, тасьмами і паєтками. Або, приміром, в центрі аркуша можна розмістити гарну ялинку, створену власними руками із зеленого паперу. Вирізати кулі, вклеїти в їх центр свої невеликі фотографії, тільки обличчя, і прикрасити ними ялинку. Такі кулі-портрети кожна дитина може зробити на уроці технології разом з учителем.

Новорічний плакат для школи своїми руками - яскраві ідеї 2017


Вітальний напис на плакаті

Літери на новорічному плакаті можуть бути намальованими, наклеєними і об'ємними. У хід можна пускати все, крім битих ялинкових іграшок, сьогодні цей матеріал у роботі з дітьми суворо заборонений, але його з легкістю замінять красиві і блискучі паєтки. Для створення букв, які легко наклеїти, ви можете використовувати або кольоровий папір і клей, або самоклеючий матеріал.

Для створення ж об'ємних букв вам потрібно гофрований папір, пензель і клей ПВА.

Об'ємні букви робляться наступним чином. Попередньо створюється бажаний напис олівцем, береться гофрований папір і нарізається смужками, які потім акуратно скручуються в джгутики. Далі слід покласти пензлик в клеї ПВА і добре змочити ним паперову смужку, прикладаючи її до трафарета букв. Зверху ще раз промазати клеєм. Робити це треба акуратно, так як папір під впливом клею фарбується. Якщо все ж фарба розтеклася далі буквеної рамки, можна покрити це місце розсипчастим блиском, який прилипне до клею. На мокрий матеріал в різних місцях треба прикріпити блискучі паєтки, злегка придавивши їх зворотною стороною пензлика. Щоб папір добре кріпився, акуратно притискайте його до листа по всім надпису. В кінці роботи буквам слід дати повністю підсохнути.

За тією ж технологією об'ємні букви можна зробити і з допомогою вати, після чого покрити її аквареллю і блискітками.

Конкурс проектів


Щоб дітям було цікавіше готувати Новорічний плакат для школи, керівництву школи треба оголосити конкурс з наявністю місць і фінальних призів. Нехай кожен клас прагне бути кращим. В якості призу можна організувати похід в кіно, підключивши до цього заходу батьків або батьківський комітет. Вони допоможуть з організацією призової продукції.

Новорічний плакат для школи своїми руками - яскраві ідеї 2017


Обов'язково треба включити в конкурс дипломи, сьогодні це актуально. До того ж вони прикрасять портфоліо учнів або класного керівника. Більш того, можна подати ідею адміністрації району, щоб від їх особи був оголошений конкурс новорічних плакатів у школах.

Кілька ідей щодо організації плаката

Плакати необов'язково повинні бути стандартного формату ватману їх можна зробити і більш творчими. Новорічний плакат у школі може бути у вигляді:

великого валянка або рукавички, з яких видно різні подарунки та льодяники; новорічної ялинки, вирізаної по трафарету або створеної з допомогою склеєних між собою деталей;

великої, красивої сніжинки, що вмістила в собі і напис вітального характеру, і різні малюнки новорічної тематики; вікна, за яким всі побачать кімнату з новорічними приготуваннями: ялинкою і подарунками;

Діда Мороза і Снігуроньки, вітальні написи можна розмістити по всьому периметру білого подолу шуби героїв. На самій шубі відмінно виглядатимуть різні візерунки або сюжети святкової тематики;

об'ємних годиників, площа яких вмістить у себе і поздоровлення і аплікації. А на місці циферблата відмінно виглядатимуть фотографії дітей. Сніговика і Снігової баби, на животиках яких поміститься все, що завгодно!


Ваша фантазія – ваш друг! Не бійтеся фантазувати і придумувати все, що вам забажається. Новорічне свято у школі – це час спільної творчості, батьки і педагоги не повинні забувати про це.
загрузка...
Новорічний плакат для школи своїми руками - яскраві ідеї 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають