• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Що подарувати на Новий 2017 рік Півня?

Коли наближається час до настання такого чудового свята як Новий рік, більшість людей починає замислюватися про те, що ж подарувати своїм рідним, близьким і друзям, щоб вони залишилися ради. Але потрібно добре знати характер і смак людини, якій ви вирішили зробити подарунок, адже може вийти так, що ви подаруєте, а йому це просто не потрібно. Так давайте обговоримо, що ж люди не хотіли б отримати в якості подарунка, посилаючись на загальну статистику.

Подарунки жінкам


Що подарувати на Новий 2017 рік Півня?


Що стосується дівчат, їм не подобаються дешеві парфуми та набори мила, гелів для душу. Крім того, не всім подобається помада в якості подарунка, так як у кожної дівчини свої індивідуальні переваги, і не всім може підійти той чи інший колір. Колготки нехай і є корисним і потрібним подарунком, але на Новий рік дівчина таке точно не хотіла б отримувати. Крім того, якщо ви не знаєте смаків дівчини, якій даруєте біжутерію, краще не робіть цього: вона може залишитися незадоволеною. Ні однієї з представниць жіночої статі не подобається, коли їй дарують чашки, сковорідки, посуд або ще щось, пов'язане з господарством, адже подарунок повинен бути індивідуальним, а не призначеним для загального блага сім'я.

Подарунки чоловікам


Що подарувати на Новий 2017 рік Півня?


Тепер перейдемо до статистики по відношенню до чоловіків. Нікому з представників чоловічої статі не подобається, коли їм дарують шкарпетки або нижня білизна. Так, звичайно, вони будуть цим користуватися, але навряд чи у хлопців такий подарунок викличе захват. Кожен сам може купити собі пару нових шкарпеток або нові труси. Навряд чи чоловік залишиться задоволений і таким подарунком, як занадто сильно пахне одеколоном або ж лосьйон для гоління. Аромат адже може йому зовсім не сподобатися, а лосьйон може не підходити для типу шкіри. Багато дарують чоловікам носові хустинки і краватки. Перше взагалі не подобається чоловікам в якості подарунка, а от з другим можуть бути проблеми з-за кольору: може бути подарований така краватка, який не підходить ні до однієї речі з гардеробу.

Подарунки дітям


Що подарувати на Новий 2017 рік Півня?

А тепер давайте поговоримо про дітей і про те, який подарунок на Новий рік Півня може засмутити їх. Діти не дуже люблять отримувати розумні книжки, в яких розповідається про правила етикету і про те, як стати кимось. Набагато більше задоволення вони отримують тоді, коли отримують іграшки або ще щось особливе. Крім того, не кожній дитині сподобається отримати в подарунок шкільне приладдя. Гарний пенал або стопка симпатичних зошитів — ну хіба це подарунок? Батьки купують шкільні приналежності в повсякденності, а на свято діткам хочеться отримувати щось особливе. Аналогічна ситуація виникає і з одягом.

Універсальні подарунки


Що подарувати на Новий 2017 рік Півня?


Це ми обговорили подарунки, які можуть не сподобатися людям. Тепер давайте обговоримо, що могло б сподобатися людині, але варто вибирати, в залежності від його захоплень, віку, характеру і роду діяльності. Красива коробка або скринька для всякої дрібниці, симпатичні наручний годинник, оригінальна запальничка, портфель, романтичні свічки, гарний гаманець, корисний щоденник або аромат виду унісекс — це саме те, чим залишився б задоволений, напевно, кожна людина.
загрузка...
Що подарувати на Новий 2017 рік Півня?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають