• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Новорічне оформлення будинку. Вироби своїми руками

Новорічне оформлення – одна з головних задач, яка стоїть перед господинею напередодні Нового року. Щоб оздоблення будинку було яскравим, оригінальним і святковим, багато господині вже давно відмовилися від покупних гірлянд, ялинкових куль і декоративних елементів, а вироби вони виконують своїми руками. Живу ялинку прикрашають фетровими саморобними іграшками та гірляндами, при сервірування новорічного столу використовуються оригінальні свічники, прикрашені ялиновими шишками, а на вхідні двері можна повісити різдвяний вінок.

Новорічне оформлення будинку. Вироби своїми руками


Новорічне оформлення 2017
Напевно не раз, включаючи західні фільми про Різдво, ви захоплювалися неймовірно гарним оздобленням будинків головних героїв. Ялинка виблискує мільйонами вогнів, всюди розвішані пишні гірлянди, а на столах – десятки свічок. Ви можете подивитися, як можна виконати новорічне оформлення фото щоб вибрати саме ті варіанти, які можуть прикрасити ваш будинок. Наприклад, у святковому вбранні будуть чудово виглядати різні природні матеріали – соснові і ялинові гілочки і шишки, горіхи і жолуді, палички кориці і зірочки бадьяна, сушені скибочки цитрусових та їх цедра. Такі прості матеріали, доступні кожній майстрині, можуть стати елементом святкового декору.

Новорічне оформлення залу передбачає встановлення живий або штучної ялинки, вона завжди є центральною прикрасою Нового року. Під ялинку ви зможете скласти новорічні подарунки поставити саморобних сніговиків, а хвойну красуню прикрасити ялинковими кулями та іграшками, зробленими з пряжі та фетру.


Новорічне оформлення будинку. Вироби своїми руками


Дитячу кімнату обов'язково треба прикрасити безпечними іграшками, тут точно немає місця великим живому дереву, але ви можете оформити імпровізовану ялинку прямо на стіні, для цього можна використовувати сухі дерев'яні гілочки. Вам знадобиться 3-5 гілочок різної довжини, кожна повинна бути довший за попередній на 7-10 див. Між собою гілочки скріплюють тонким канатом або мотузкою, бажано, щоб вона мала натуральний колір і фактуру. Гілочки можна пофарбувати білою фарбою і трохи обробити наждачним папером, таким чином, гілочки придбають вид составившейся меблів. Зроблену конструкцію треба підвісити на стіну, а потім прикрасити: на гілочки можна підвісити пластмасові кулі, пухнасті помпони та фетрові іграшки.

Захопить господиню і оформлення новорічного столу щоб додати чарівництва сервіровці столу, можна в центр поставити кілька свічників, прикрасити стіл фігуркою символу року або зробити декоративну ялинку, прикрашену сушеними апельсинами і корицею, і розмістити її в самому центрі.

Новорічне оформлення будинку. Вироби своїми руками


Новорічне оформлення своїми руками
В стильний новорічний підсвічник можна перетворити звичайний скляний стакан, головне, правильно підібрати матеріали для його прикраси. Ми будемо використовувати джутову мотузку для декору, а природні матеріали – гілочка горобини, ялинова гілочка, лавровий листочок, паличка кориці.

Зовсім необов'язково приклеїти мотузку до скляної поверхні на клей, достатньо закріпити лише кінчики зверху і знизу. Наприклад, можна використовувати тонкий двосторонній скотч, смужку якого треба приклеїти зверху і знизу склянки. Потім його можна обмотати джутової ниткою так, щоб витки лягали рівно рядами.


Новорічне оформлення будинку. Вироби своїми руками


На цьому основна частина декорування підсвічника закінчена, залишилося тільки прикрасити його гілочками горобини з сухими ягідками, паличками кориці і зірочками бадьяна. Можна використовувати сушений скибочки цитрусових та інші природні матеріали.

Крім склянки можна використовувати і маленькі скляні баночки, на яких стразами і намистинками викласти ялинки і зірочки, покрити скляну поверхню штучним снігом чи пофарбувати білою фарбою. Якщо немає штучного снігу, то можна обмазати скляну банку клеєм ПВА, потім вмочити її в цукор. Коли клей висохне, можна нанести фінішний шар лаку, щоб крупинки трималися. А різьбу на шийці приховати за золотою тасьмою.

Новорічне оформлення будинку. Вироби своїми руками


Новорічне оформлення своїми руками починається з вхідних дверей, вже в коридорі ваш дім буде наповнений чарівною атмосферою прийдешнього свята. Оскільки господині завжди прагнуть економити кошти, то і для наших новорічних поробок ми вибрали найбільш доступні матеріали, крім того, вам не доведеться витратити на них ні копійки, адже новорічний вінок ми будемо робити з соснових шишок. Відповідні шишки можна зібрати в лісі або в парку, бажано вибирати шишечки невеликого розміру, щоб вінок вийшов акуратним. Зібраний матеріал треба ретельно просушити на підвіконні перед початком роботи.

Ви можете обмежитися тільки використанням шишок або додати до них інші матеріали – волоські горіхи, палички кориці, жолуді, ялинові шишки, сушені скибочки апельсинів. Можна зробити вкраплення ялинових або соснових гілочок. Як бачите, для створення прикраси на Новий рік 201 7 ми будемо використовувати ті матеріали, які буквально валяються у нас під ногами, а, значить, наш декор буде екологічно чистим і безпечним, на відміну від покупних пластикових іграшок, вироблених з хімічних полімерів і пофарбованим шкідливими фарбами.

Новорічне оформлення будинку. Вироби своїми руками


У новорічне оформлення 2017 обов'язково треба внести і фігурку символу прийдешнього року – Вогняного Півня. Декоративну фігурку можна посадити серед ялинових гілочок у різдвяний вінок, а фетрові півника на дерев'яній шпажці можна увіткнути навіть у новорічний десерт.
загрузка...
Новорічне оформлення будинку. Вироби своїми руками
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають