• 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 
  • 23:13 – Церковні свята 2017. Календар церковних свят 
  • 21:07 – Меню на новий рік 2017 

Сценарій Нового року 2017 Півня для дітей 1-4 класів (ранок у початковій школі)

Новий рік вже близько. Саме час обміркувати ідеї для подарунків підготувати привітання і прикрасити будинок до свята. Не залишаться осторонь і школярі молодших класів, у яких незадовго до 31 грудня відбудеться традиційний новорічний ранок. Пропонуємо сценарій для урочистого заходу в молодших класах.

Сценарій новорічного свята для дітей 1-4 класів

Якщо додати небагато фантазії, дитяче свято перетвориться на незабутнє свято.

"Подорож у казку"

Дійові особи: Ведучий, Дід Мороз, Снігуронька, Баба Яга.

Ведучий:

Здрастуйте, хлопці!

Всі зібралися? Ніхто не запізнився? Новорічні вбрання наділи? Вірші святкові вивчили?

А Новий рік любите? Ну, звичайно! Це свято особливе, саме улюблене для всіх: красиве, казкове, чарівне.

Сьогодні незвичайний день, і Дід Мороз зі Снігуронькою приготували для вас багато сюрпризів: приз за кращий новорічний костюм нагороди за виступи, подарунки. Але найголовнішим буде, звичайно, подорож в казку: чудова, захоплююча і повна пригод.

Ви готові до святкової подорожі? Тоді вирушаємо!

Музична вставка, світлові ефекти і т. п.

Ведучий:

Світлом ялинка гори,

Всім нам казку подаруй!

Різнобарвними вогнями

Загорайся! Раз – два – три!

(Ялинка світиться і відразу згасає).

Ведучий:

Що таке? Згасла Може, всі попросимо? Нумо, дружно:

Раз – два – три: "ялинка, гори!

(Ялинка спалахує і згасає).

Ведучий:

Щось ми робимо не так Потрібно щось інше зробити. Хто знає, що робити?

(Після відповіді: покликати Діда Мороза, загальний хор: Дід Мороз).

Поява Баби Яги

Вихід Баби Яги в наряді Снігуроньки.

(Халат або пальто зверху на лахміття).

Баба Яга:

Доброго дня, дітки! Снігуронька ваша прийшла! Старий запізнюється, у сніговому заметі застряг. А я – ось вона: прекрасна, весела, добра! Тут, кажуть, подарунків навалом! Ну ось, я за ними і з'явилася.

Тра-ля-ля, Тра-ля-ля!

Позамерзла вся земля!

Нехай замерзне все на світі:

Всі дороги, ялинки, діти!

Тра-ля –ля, бам-бам - бам!

І не буде казки вам!

(Виконує дикий танець, намагаючись залучати до нього дітей)

Ведучий:

Та що це? Хто це? Та це ж не Снігуронька! Ця особа нам зіпсує все свято! Треба її трошки заморозити. Нумо всі, у кого вбрання підходить до зими і морозу, візьмуть її в коло, щоб вона заспокоїлася. Ще можуть придатися ті, чиї костюми мають відношення до чарів.

(Сніжинки, Снігурки, Феї, Чарівники, Циганки і т. п. оточують Бабу Ягу. Вона їх лякає, намагається вирватися з кола, але, поступово, застигає).

Ведучий:

Так, молодці! Гарні у вас костюми, знадобилися! Громадянка, ви хто така? Звідки взялися?

Баба Яга:

Не скажу!

Ведучий:

А ми самі здогадаємося. Хто це, діти?

Ага, ви – Баба Яга? А де Дід Мороз?

Баба Яга:

Немає вашого Діда Мороза і не буде! Я його дрімучим лісом оточила, брудом закидала, паутинами змотала! Ваша ялинка допомогла, ось такі от справи!

Ведучий:

Зрозуміло. Треба якось нашого Дідуся виручати А причому тут ялинка, між іншим? Ялинка допомогла! Все зрозуміло! Ялинка сьогодні чарівна і на ній щось є. Діти, давайте, всі разом, пошукаємо на ялинці предмети, які не схожі на святкові прикраси! Те, що для Діда Мороза може стати хащами, брудом і путами.

Вихід Діда Мороза

(Діти знаходять на ялинці старий гребінець, брудну ложку і клубок ниток. Ялинка загоряється, коли їх знімають. Приходить Дід Мороз).

Дід Мороз:

Доброго дня діти,

Дівчатка і хлопчики!

Я на свято до вас поспішав

З усіх чарівних сил.

Я привіз вам диво – казку

І подарунки прихопив.

А подарунки для тих,

Хто сміється краще всіх,

Хто танцює і співає!

Веселиться в Новий рік!

(Бачить Бабу Ягу)

І ти тут, стара! До чого ж ти противна баба! Чого тобі не вистачає? Чому ти всім пакості робиш?

Баба Яга:

А чого вони тут зібралися? Ошатні такі радісні, усміхнені, казку чекають! Дивитись гидко! Не люблю я цього!

Дід Мороз:

А що ти взагалі любиш? Сама, мабуть, не знаєш, що тобі подобається, ти злюка лісова!

Баба Яга:

Багато чого люблю! Хуліганів, ледарів, грубіянів, двієчників. Всякі Страшилки. Ще люблю, коли йде відмінниця, така гарненька, чистенька, правильна. Посковзнулася і в калюжу – хлоп! Клас! Або Снігурка яка-небудь у лісі заблукала: теж відмінно!

Дід Мороз:

Ах ти безсовісна! Ось чому я свою внучку знайти не можу! Це твої витівки!

Заморожу! (замахується) Ні, не можна: сьогодні свято! Дітям настрій не хочеться псувати. Йди звідси, без тебе розберемося.

Баба Яга:

Йду. Самі будете просити, щоб допомогла, змінила гнів на милість.

(йде, наспівуючи)

Маленькій двієчці

Славно в щоденнику.

Вирвемо листочок ми,

Порвем в руці.

Табель з оцінками

Сховаємо під комод.

Весело, весело

Справим Новий рік.

Дід Мороз:

Снігуроньку треба виручати, діти! Мені ви допомогли, тепер Снігурку з біди мою вызволим. І я, здається, знаю як. Нам потрібен чарівний сувій, який підкаже, як нам бути.

(Діти шукають по залу чарівний сувій. Дід Мороз розкриває його і читає).

Дід Мороз:

Все зрозуміло! Ми повинні зробити кілька чарівних дій. Кожен виконує своє завдання. Але спочатку нам потрібно згадати хоча б трьох казкових героїв, які когось шукали.

(Герда шукала Кая, Братик Іванко шукав Оленку, Принц шукав Попелюшку і т. п. Музичний сигнал, коли три приклади названі)

Дід Мороз:

Молодці! Перші чари вийшли! Тепер треба поділитися на групи і виконати ще кілька завдань.

Діти відчують себе більш задіяними в свято, якщо розбавити подання нескладними завданнями

Завдання для дошкільнят: Відгадати загадки.

1. Що за свято нам подарунки,

Ігри, танці принесе,

Сніг та ялинку? Відгадали?

Це свято (Новий рік).

2. Рік ми чекали цієї зустрічі!

Багато радості приніс

Нам в чарівний синій вечір

Наш улюблений (Дід Мороз).

3. Сміливий зайчик в хоровод

Запрошує вовка!

Це диво в Новий рік

Зробила (ялинка).

4. Ліс, дороги і будинки

На кольоровій картинці

Фарбує біла зима

І її (сніжинки).

5. Синій погляд, на щічках – троянди

Тонка фігурка.

Онука діда Мороза

Всі звуть (Снегурка).

Завдання для школярів 3 -4 класу: розмалювати постери фломастером, зробивши їх новорічними: одягнути персони знімків в карнавальний костюм тощо

Завдання для школярів 1-2 класу: Заморозити знову Бабу Ягу сніжками з газети або вати, на відстані. Баба Яга ухиляється, смішить дітей коментарями і гримасами.

Вихід Снігуроньки

Після третього музичного сигналу з'являється Снігуронька.

Снігуронька:

Привіт всі! Як я рада, що дісталася на наше свято! Бачили б ви цю злу бабу!

Дід Мороз:

Бачили! Он вона стоїть, заморожена! Це діти виручили тебе, та й мене теж. Чудові діти нам попалися, онучка! Самі свою казку творять, все вміють, скрізь встигають.

Снігуронька:

От молодці! Можна починати наше свято.

(підходить до Баби Яги)

Щось мені її шкода адже Вона зовсім одна в лісі, ось і здичавіла, озлоблювалася. Може, пробачимо її? Стоїть одна, як пам'ятник, а у нас тут так добре.

Бабуся, відтай! Ми тебе пробачимо, і навіть на свято запросимо, якщо пообіцяєш, що будеш добре поводитися.

Баба Яга:

Кому я тут потрібна, на святі! Так і ви мені теж не потрібні!

Снігуронька:

Потрібні, бабуся! У нас весело, цікаво! Скоро будемо танцювати, грати. Ви теж можете повеселитися!

Баба Яга:

Стара я вже веселитися! Кістки болять: ноги ламає, руки викручує. Буду я ще, як маленька, скакати так стрибати! Мені і ходити важко.

Снігуронька:

А ви посидьте! Подивіться на нас, порадійте. Ми вас на стілець посадимо, під ялинкою. Хочете, вас діти запросять?

Баба Яга:

Потрібні мені ваші діти! Щоб вони мене, стару, на сміх підняли?

Снігуронька:

Ну що ви! Ніхто не буде над вами сміятися! Діти! Хто може абсолютно серйозно, ласкаво та ввічливо запропонувати бабусі: бабуся Йожечка – ножечка, сідайте, будь ласка!

Діти запрошують бабу Ягу, вона їх смішить. Нарешті вмощується, стежить за танцями.

Після хороводу схоплюється і починає пританцьовувати.

Баба Яга:

Ах, які чудові дітки! А я їх ненавиділа! Таких веселих, гарних! Мої ви лапочки! Нікуди від вас не піду! Піду в школу працювати прибиральницею, щоб завжди з вами бути, милі ви мої!

Снігуронька:

Бабуся, та ви ж стара! У вас ноги – руки болять!

Баба Яга:

Чого це я стара? Всього сто років, а ми, Баби Яги, до трьохсот живемо. Ні, я молода!

(Скидає лахміття і залишається в забавному модному вбранні. Починає ритмічний танець, втягуючи в нього дітей. Надалі – активно бере участь в іграх, атракціонах тощо)

загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають