• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Новорічні сувеніри. Як змайструвати своїми руками?

Новорічні сувеніри , зроблені своїми руками і презентовані кращим друзям на свято, це найкращий подарунок, який виражає ваші ніжні почуття. Символічний сувенір можна поставити на полицю, на комп'ютерний стіл, під ялинку або повісити в якості ялинкової іграшки – таким чином, він ще довго буде нагадувати про минулий святі. Оригінальні ідеї подарунків на Новий рік – це не тільки дорогі покупки в магазині, але і цікаві вироби, які ви можете зробити своїми руками, а в якості головного матеріалу можна взяти звичайну лампу розжарювання.

Новорічні сувеніри. Як змайструвати своїми руками?


Новорічні сувеніри своїми руками
Ви можете зробити новорічні сувеніри своїми руками , використовуючи перегорілі лампочки. З такого простого і доступного матеріалу у вас вийде милий сніговик, якого ви можете презентувати друзям і колегами. Сніговик буде нагадувати про Новий рік ще довго, навіть коли за вікном сніг розтане і розпустяться бруньки, цей сувенір буде нагадувати про чарівне свято в колі сім'ї.

Ви дійсно здивуєтеся, як проста лампочка розжарювання на ваших очах перетвориться в милого снігового чоловічка, а в перетворенні будуть брати участь самі доступні кожній господині матеріали. Для поробки крім лампочки вам знадобиться біла акрилова фарба, термотистолет, два види тканини – для шарфика і шапочки, гілочки сухі тонкі і гудзики. В процесі роботи також знадобиться тонкий чорний маркер, щоб намалювати очі, колючка від гілочок акації, щоб оформити носик, рум'яні щічки можна нафарбувати звичайними жіночими рум'янами.


Новорічні сувеніри. Як змайструвати своїми руками?


На першому етапі нам належить покрити скляну поверхню фарбою, для цього вам знадобиться широка кисть. Вам доведеться покрити скло декількома шарами фарби, кожен новий шар слід наносити після висихання попереднього. У результаті скло повинно стати повністю білим, без просвітів. Оскільки при нанесенні пензлем фарбування все одно виходить неоднорідним зі слідами від волокон пензлики, тому наступним етапом буде шліфування. Для цього ви можете використовувати м'яку пилочку для нігтів.

Тепер у вас готова основа для майбутньої вироби, залишилася справа за малим – красиво прикрасити його. Вам необхідно зробити шапочку і шарфик, приклеїти носик і намалювати очі, зробити сніговикові ручки з гілочок. І якщо ви все ще підбираєте ідеї новорічних подарунків , то такого чарівного сніговичка можна подарувати колегам по роботі.

Новорічні сувеніри. Як змайструвати своїми руками?


Щоб зробити шарф і шапочку, можна використовувати старі речі, наприклад, флісові кофти або байкові сорочки. Шапочку можна зробити однотонною, а для шарфика краще вибрати картату тканину. Якщо ви не хочете відправлятися в магазин тканин за дорогими матеріалами, можна вибрати магазин з уживаними речами, де за символічну ціну можна купити все, що необхідно, щоб утеплити нашого снігового чоловічка.

Спочатку треба вирізати довгу смугу, щоб можна було обернути її навколо шиї» і зав'язати. Після цього можна приступати до шапочці, для неї краще взяти ворсисту тканину, наприклад, фліс чи мохер. Спочатку треба відрізати прямокутник з однією довжиною стороною, а другий – дорівнює довжині окружності цоколя лампочки. Прямокутник треба з'єднати по довгій стороні і зшити ручними стібками, вивернути і з одного боку підвернути. Надіти ковпачок на цоколь, а зверху обмотати стрічкою або смужкою тканини. Залишився хвостик треба нарізати бахромою, щоб вийшов імпровізований помпон. Можна зробити маленький помпон з пряжі, намотавши на вилку. Новорічні сувеніри 2017 , зроблені своїми руками, вийдуть дивно домашніми і зворушливими.


Новорічні сувеніри. Як змайструвати своїми руками?


Новорічні сувеніри 2017
Далі нам належить оформити ручки: оскільки стирчать з боків палиці-ручки виглядають не дуже естетично, ми скористалися невеликою хитрістю, щоб новорічні сувеніри на 2017 рік виглядали акуратно.

Використовуючи той же матеріал, що і для виготовлення шапки, нам треба вирізати смужку і згорнути її в валик. Нам знадобляться дві гілочки «зігнуті в ліктях». Вибирати треба тонкі, але досить міцні гілочки, бажано щоб вони були максимально симетричними, а зайву частину можна зрізати гострим ножем.

Новорічні сувеніри. Як змайструвати своїми руками?


Краї гілочок треба сховати в згорнутий валик. У нас вийшла муфточка, в яку заховані ручки сніговичка. Кінчики гілочок з іншого боку слід акуратно заправити під шарфик, зафіксувавши їх на крапельку клею. На животику треба також капнути клею і приклеїти «муфточку» посередині.

Залишилося тільки прикрасити нашого сніговичка останніми деталями: до животика приклеїти дві червоні гудзики. Відстань між шапкою і шарфиком – це майбутнє личко, тут треба намалювати дві чорні точки фарбами або маркером. А як носика треба приклеїти тонку колючку, її можна забарвити в помаранчевий колір або залишити натуральний. Ось і готовий наш неповторний сувенір, красивіше якого ви не знайдете.

Новорічні сувеніри. Як змайструвати своїми руками?


Якщо у вас не вистачає часу, щоб зробити новорічні подарунки, сувеніри своїми руками, ви можете придбати їх у магазині. Однак саморобні завжди виглядають оригінальніше, тому до новорічного творчості треба розпочинати заздалегідь, а відповідні ідеї підбирати вже з осені, скориставшись нашими порадами, представленими тут .
загрузка...
Новорічні сувеніри. Як змайструвати своїми руками?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають