• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Новорічні поробки своїми руками на 2017 рік. ТОП-10 ідей з фото

Щоб зробити красиві новорічні поробки своїми руками на 2017 рік ми пропонуємо вам використовувати обрізки тканини, клапті і фетр. Текстильні іграшки та гірлянди чудово впишуться в будь-який інтер'єр, допоможуть створити теплу, затишну атмосферу. Крім того, м'які ялинкові іграшки безпечні для дітей, тому ними можна прикрасити кімнату вашого малюка. Ми представляємо вашій увазі оригінальні техніки створення новорічних сувенірів – печворк і артишок, розповімо, як зробити подарункову декоративну ялинку та гірлянду з фетрових елементів.


Новорічні поробки своїми руками на 2017 рік: ідеї
Якщо ви шукайте нові варіанти, як виконати до свята новорічні поробки своїми руками на 2017 рік, ідеї представлені нижче вам обов'язково сподобаються. Слідуючи за нашим майстер-класом ви зможете зробити оригінальні ялинкові іграшки, якими можна прикрасити дерево, яке буде центром всього свята.

Техніка «Артишок» дозволяє створювати неповторний яскраві прикраси, особливо якщо у вас під рукою є різнокольорові клапті тканини, навіть коли зимові свята пройдуть, такі кульки можна використовувати для прикраси будинку в будь-який час року. Техніку назвали «артишок» не випадково, адже в результаті у вас виходити «пухнасті» кульки, які схожі на плоди артишоку. Даний спосіб декорування можна віднести до печворку, адже в процесі використовуються клапті тканини. З одного боку технологія створення кулі дуже проста і зрозуміла, але з іншого – виходить неповторна ялинкова іграшка.


Новорічні поробки своїми руками на 2017 рік. ТОП-10 ідей з фото


Щоб вийшли неповторними новорічні прикраси своїми руками треба вибрати клапті тканини, для першого разу зручно буде працювати з тканиною, але, коли ви освоїте техніку, можна використовувати атлас і шовк, оксамит і шифон.

В якості основи ми скористаємося пінопластовим кулею, крім цього в процесі виконання цікавих поробок на Новий рік вам можуть знадобитися ножиці, піни. Щоб нарізати тканина швидко на смужки можна використовувати залізну лінійку і спеціальний роликовий ніж для тканини.

Новорічні поробки своїми руками на 2017 рік. ТОП-10 ідей з фото


Насамперед слід нарізати шматочки тканини на смуги по 5 см шириною, використовуючи лінійку і роликовий ніж, щоб не пошкодити робочу поверхню, даний етап слід виконувати на дерев'яній дошці або на спеціальному щільному гумовому килимку. Коли смуги будуть готові, їх треба нарізати на квадрати. В результаті для поробки ми будемо використовувати тканинні квадратики зі стороною 5 див.

Розташуйте квадратики на робочій поверхні за кольорами, в плоску тарілку викладіть піни, а в руки візьміть пінопластову заготовку – і можна приступати до процесу, як виконати новорічні поробки своїми руками на 2017 рік, фото урок допоможе вам розібратися з технікою «артишок».


Новорічні поробки своїми руками на 2017 рік. ТОП-10 ідей з фото


Перший клаптик необхідно закріпити зверху посередині кулі, куточки зафіксувати пінами. Для наступного ряду, який буде оперізувати кулька, необхідно кожен клаптик скласти навпіл, а потім ще раз навпіл. Отриманий квадрат фіксують піном в лівому куточку. Розташувати квадратик треба так, щоб він перекривав верхній клапоть тканини. Наступний складний квадрат треба накласти так, щоб він куточком прикривав незафіксованих куточок попереднього квадратика, і закріпити піном. Так треба фіксувати всі квадратики, поки ряд не замикається в кільце. Виконуючи наступний ряд, слід зміститися трохи нижче, але куточок наступних квадратиків повинен прикривати половинку верхнього ряду. Наступний ряд необхідно накладати в шаховому порядку.

Таким чином треба продовжувати фіксувати квадратики, поки пінопластова поверхня не сховається за різнокольоровими смужками тканини. Там, де куля почне звужуватися, елементи варто розташовувати ближче один до одного. Низ треба закрити квадратиком і зафіксувати його по центру піном. Якщо ви вирішили повісити такий кулька на ялинку, то по центру можна вкрутити пін з різьбленням і кільцем, і зав'язати шнурок.

Новорічні поробки своїми руками на 2017 рік. ТОП-10 ідей з фото


Як зробити новорічні поробки своїми руками на 2017 рік
Обрізки тканини знайшли широке застосування в зимовому творчості, тому ми пропонуємо наступний майстер-клас, як зробити новорічні поробки своїми руками на 2017 рік . На цей раз ми будемо робити текстильні ялинки, які можна підвісити на ялинку. Тканина для поробки треба вибирати щільну – це може бути бавовна (обов'язково вибирайте яскравий малюнок) або фетр. Для викрійки знадобитися аркуш паперу і олівець. Під час роботи з тканиною вам знадобляться ножиці. Шити іграшку ми будемо вручну, а щоб шов вийшов акуратним, ми закриємо його тасьмою. В якості наповнювача можна використовувати синтепух. Готову ялинку обов'язково потрібно прикрасити, для цього можна використовувати невеликі гудзики і намистини.

Якщо ви шукайте новорічні ідеї , то можете подивитися викрійки для таких іграшок в Інтернеті або намалювати самостійно. Іграшки на Новий рік можуть мати форму зірки або ялинки, сніговичка або кульки. З фетром працювати зручно, оскільки матеріал щільний, а його краї не вимагають додаткової обробки, тому зшивати іграшки можна ручними стібками.

Викрійку ялинки ви можете намалювати самостійно за поданою ескізом або роздрукувати на принтері. Навіть якщо ви сумніваєтеся у своїх художніх здібностях, ви можете відкрити на комп'ютері збережене зображення, прикласти до екрану аркуш паперу і акуратно перекласти його на папір, але тиснути на монітор олівцем не можна. Готову викрійку треба вирізати по контуру.

Новорічні поробки своїми руками на 2017 рік. ТОП-10 ідей з фото


Тканину слід скласти навпіл лицьовою стороною всередину, прикласти викрійки і закріпити шпильками, потім олівцем обвести по контуру. Можна обвести двічі один ескіз на тканини, якщо вона досить щільна, і важко буде розрізати одразу два шари. Вирізаючи деталі, необхідно залишати не більше одного сантиметра припусків.

Потім їх треба зшити на машинці або акуратними ручними стібками, залишивши вільної нижню частину, щоб через цей отвір наповнити іграшку синтепоном. Коли ви прострочіть обидві сторони, виріб можна виверніть на лицьову боку і наповнити синтепоном, звертаючи увагу, щоб були заповнені всі куточки. Нижню частину треба зашити потайним ручним стібком, а потім по всьому контуру пришити мереживо. Коли ви будете пришивати мереживо на верхівці ялинки, можна відразу сформувати петельку, яка знадобитися вам, якщо ви хочете повісити отриману іграшку на ялинку.

Новорічні поробки своїми руками на 2017 рік. ТОП-10 ідей з фото


Новорічні поробки своїми руками на 2017 рік: майстер-класи
Новорічні ялинки своїми руками стануть прекрасним сувеніром для близької подруги, такі сувеніри займуть гідне місце у святковому оздобленні будинку, а завдяки своїй компактності їх можна розташувати на робочому столі в офісі. На відміну від попереднього варіанта вироби-ялинки, яка може бути використана в якості ялинкової іграшки, ця ялинка стане повноцінним текстильним деревцем. Її ми розташуємо в мініатюрному квітковому горщику, тому сувенір можна поставити, куди вам захочеться.

Майстриням, які шиють одяг, ляльок ручної роботи або захоплюються печворком, сподобаються ці ідеї, як створити новорічні поробки своїми руками на 2017 рік, майстер-класи пропонують відмінний варіант, як утилізувати обрізки тканини.

Новорічні поробки своїми руками на 2017 рік. ТОП-10 ідей з фото


Тканину слід вибирати щільну, фактурну, бажано вибрати одного кольору, але різного відтінку і з різним малюнком. Ялинка у нас буде багатошарова, для кожного шару необхідно вирізати коло, половина діаметра кола і буде визначати ширину ялинки. Всього вирізати необхідно близько 16 кіл різного діаметру, досить зробити за чотири кола кожного розміру.

По колу треба зробити ручні стібки на всіх заготовках, а потім стягніть нитку, щоб утворився хвилястий шар. Це і буде заготівля для нашої ялинки. Таким чином треба стягнути все вирізані кола. Шари треба скласти один на одного від великого до самого маленького і стягнути ниткою посередині. Можна по центральній осі протягнути алюмінієвий дріт, яка допоможе вам зафіксувати на маківці декоративну зірку. Також дріт можна використовувати в якості стовбура, щоб закріпити деревце в горщику на гіпсову суміш.

Новорічні поробки своїми руками на 2017 рік. ТОП-10 ідей з фото


Прикрасити її можна декоративними кульками, для яких знадобитися тканину контрастного кольору. Слід також вирізати кола меншого діаметру і прошити ручними стібками по колу, потім стягнути, але не залишати плоскими, а набити синтепоном. В результаті у вас вийде кулька, який можна вкласти між шарами і пришити ручними стібками.

Новорічні поробки своїми руками на 2017 рік. ТОП-10 ідей з фото


Оригінальні новорічні поробки своїми руками на 2017 рік
З фетру можна виконати оригінальні новорічні поробки своїми руками на 2017 рік : іграшки на ялинку, святкові гірлянди, декоративні магніти на холодильник. Якщо ви не знаєте, що подарувати подрузі на Новий рік, можете зробити набір ялинкових іграшок ручної роботи, які їй будуть нагадувати про вашу міцну дружбу.

Новорічні поробки своїми руками на 2017 рік. ТОП-10 ідей з фото


Фетр – матеріал щільний, його краї не обсипаються, що дозволяє не тільки зшивати деталі ручними стібками, але і вирізати крихітні елементи, які можна приклеювати.

На свій розсуд можна вирізати з фетру будь-які фігурки, а потім використовувати їх в новорічному декорі. Красиво виглядають на фетру ручні акуратні стібки, виконані контрастними ниточками, такими стежками можна вишити будь-який малюнок на тканині.

Новорічні поробки своїми руками на 2017 рік. ТОП-10 ідей з фото


Незвичайні новорічні поробки своїми руками на 2017 рік
Якщо у вас є набір фетру різного кольору, то ви можете зайнятися захоплюючим творчістю разом з дитиною, яка вже вміє працювати ножицями і може вирізати з матеріалу рівні лінії за наміченим контуру. Спочатку вам необхідно підготувати шаблони: використовуйте кружечки різного діаметра 3-5 см і зірочки (також можна зробити кілька різних розмірів).

Оскільки незвичайні новорічні поробки своїми руками на 2017 рік ми будемо виконувати разом з дітьми, то дітлахам можна довірити обвести на матерії шаблони на контуру, а потім вирізати їх ножицями. Нам знадобитися безліч кружечків і зірочок різного кольору, з яких потім мама зшиє гірлянду. Її можна не тільки почепити на ялинку, але і використовувати для прикраси дитячої кімнати і навіть кухні. Готові фігурки треба прошийте на машинці, а з двох сторін зробити петельки, щоб гірлянду можна було підвісити.

Новорічні поробки своїми руками на 2017 рік. ТОП-10 ідей з фото


Дитячі новорічні вироби з фетру – новий вид творчості для школярів, можна організувати шкільну виставку іграшок ручної роботи, які дівчатка і хлопчики разом з батьками пошиють до Нового року.
загрузка...
Новорічні поробки своїми руками на 2017 рік. ТОП-10 ідей з фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають