• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Діти, що народилися в 2017 році Півня: якими вони будуть?

Діти, що народилися в 2017 році Півня: якими вони будуть?

Діти які з'явилися в рік Півня ніколи не залишаться непоміченими. Яскраві і імпульсивні від природи, вони готові ділитися своєю енергетикою і привертати увагу оточуючих. Для успішного самовизначення в житті батьки дітей-Півників повинні їм допомогти. Інакше вони можуть розполохати всіх своєю активністю.


Вплив знака Півня на особистість

Свій вплив червоний Півень - символ 2017 року поширює лише на тих малюків, які народилися після 28 січня. Чим ближче до середини року дата народження, тим яскравіше виражені риси, характерні для представників цього знака. Основні характеристики, які відзначаються у всіх народжених в цей рік:

емоційність;
яскраво виражена схильність до лідерства;
прямолінійність;
щедрість;
милосердя;
уважність і відкритість;
імпульсивність;
сміливість;
цілеспрямованість.


Великої різниці між характером хлопчиків і дівчаток немає. Більше важливо, в який період року народжуються малюки. Дівчатка і хлопчики, що з'явилися влітку, більше прагнуть до реалізації лідерських якостей. Вони балакучі і стають душею компанії.

Ті, у кого народження припадає на осінь або зиму, більш схильні до творчості. Дівчата частіше стають актрисами або працівниками соціальних центрів. Хлопчики можуть займатися архітектурою або малюванням

Егоцентризм їм також властивий. Якщо сильно потурати в дитинстві їх примхам, можна зіткнутися з серйозними проблемами в майбутньому.

Особливості виховання дітей-Півників

Стихія Вогню робить дітей вибуховими і непередбачуваними. Батькам потрібно чимало терпіння, щоб прищепити посидючість малюкам року Півня. Їх бажання все знати і бігти кудись за новими враженнями швидко стомлює. Але тільки дорослих. Самі діти-Півники можуть пожертвувати власним сном заради нових відкриттів.

Діти, що народилися в 2017 році Півня: якими вони будуть?


Щоб взаємини склалися, необхідно здійснювати наступне:

малюки 2017 року мають добре розуміти межі дозволеного;
потрібно навчити їх спокійно сприймати відмови, а також те, що вони не можуть завжди бути центром в будь-якій компанії;
хвалити їх за уважність, участь в процесі виконання домашніх функцій;
змушувати витримувати режим дня і харчування, щоб вони з малих років освоювали самодисципліну;
не йти на поводу з приводу, вони легко навчаються маніпулювати батьками та близькими родичами.


Діти, народжені в рік вогняного Півня, особливо потребують любові та уваги.

Характер і темперамент дітей 2017 року

Півень наділяє їх неймовірним завзяттям. Бажаючи досягти наміченої мети, вони можуть змітати все на своєму шляху. Тому навколишні по праву побоюються. У міру дорослішання діти вчаться витримці і терпінню. За темпераментом діти року Півня зазвичай сангвініки або холерики.

Діти які з'явилися в осінньо-зимовий період більше флегматичних натур. Тому вони менш запальні і більш посидющі. Дітям подобається виконувати рутинну роботу і розбиратися в дрібних деталях. Вони більше схильні до споглядання і створення речей своїми руками. Такі діти люблять веселощі. В результаті вони легко знаходять друзів. Ревно ставляться до появи інших малюків в родині, що слід врахувати батькам при плануванні вагітності. Якщо діти не будуть відчувати достатньої уваги, здатні на саморуйнування:

впадати в депресію;
проявляти агресивність;
робити вчинки на зло;
замовчувати проблеми.


Це легко виправити. Досить показувати вогнянним дітям, що з'явилися в 2017 рік Півня свою любов. Причому в дорослому стані потреби в цьому у них зберігається.
Люблять оточувати себе яскравими речами і предметами. В одязі шукають способи для самореалізації. Це притягує до них інших неординарних особистостей.

Таланти і майбутні професії

Народжені в 2017 році малюки швидко починають розуміти владу грошей. Тому будь-які професії, пов'язані з бізнесом і фінансами, приносять їм успіх:

банкіри;
бухгалтери;
брокери;
страхові агенти;
кредитні фахівці;
менеджери з продажу;
підприємці.

Дар ораторського мистецтва і природного лідера часто призводить малюків в політику. Здатність вести за собою відзначається і в разі організації благодійних фондів, соціальних і творчих проектів.
Діти, що народилися в 2017 році Півня: якими вони будуть?Ще більше відомих Півнів серед представників творчої індустрії. Успішні артисти, музиканти, художники виходять з тих, хто народився під впливом стихії Вогню. Необхідно лише підтримати ці таланти з дитинства. Інакше вони будуть боротися з внутрішнім світом, що призведе до зайвих витрат енергії.

Здоров'я дітей року Півня Всі

батьки турбуються про здоров'я крихіток. Малюки 2017 року не мають великих проблем в цій сфері. Як і інші, вони іноді хворіють на простудні захворювання. Особливо неслухняні діти можуть трохи частіше підхоплювати ГРЗ, тому що не стежать за собою під час прогулянок. Якщо створюються умови для замикання в собі, можуть спостерігатися неврологічні розлади:

погіршення пам'яті;
енурез;
кожний зуд;
кусання нігтів.


Для активних Півників підвищується ризик травм, адже до всього хочуть дійти самостійно. Тому потрібно з ними проводити виховні бесіди з приводу збереження свого здоров'я. У період росту їм потрібно більше вітамінів, т. К. Рівень енергетичних витрат і у них завжди високий.

Успіхи і складності в навчанні

Основні проблеми в навчанні малюків, народжених в 2017 рік, пов'язані з двома протилежними причинами:

вони випереджають інших дітей в засвоєнні матеріалу, їм стає на уроках нудно;
вони не посидющі, тому важко засвоюють те, що намагається дати вчитель.


Воліють здобувати знання самостійно. Вчителю працювати з півником непросто. Але якщо вдасться зацікавити їх процесом або темою уроку, діти подарують справжнє задоволення. Адже вони мають допитливий розум, а також люблять працювати в команді. Велика кількість лідерів серед однокласників завжди призводить до високо середнім балом в класі.

Для розвитку уваги і посидючості в школі, батькам з першого року життя слід робити невеликі вправи. Діти, що народилися в 2017 рік Півня, будуть радувати своїх маму і тата. Батьків чекають яскраві враження від спілкування з вогняними малюками. Якщо вони будуть уважні до них, то вони не раз подарують їм привід для гордості.
загрузка...
Діти, що народилися в 2017 році Півня: якими вони будуть?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають