• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як прикрасити офіс і робоче місце на новий рік 2017 (фото)

До Нового 2017 року ще кілька тижнів, а вже всі живуть святом. Адже в магазинах і спеціальних відділах супермаркетів почали продаватися яскраві ялинкові кульки, золотиста, срібляста і різнобарвна мішура, дощик та найголовніше – пухнасті зелені красуні. Навіть якщо вони не радують покупців чудесним запахом хвої, як справжні ялини і сосни, але все ж створюють піднесений настрій. Всі потихеньку готуються до новорічного торжества: купують подарунки, ялинкові прикраси, бенгальські вогні та блискітки.


Прийшла пора прикрасити до Нового року офіс і своє робоче місце. Напередодні свята, коли стіни прикрашені новорічними плакатами, на шибках оселилися легковажні сніжинки, а поруч стоїть ялинка з різнокольоровими кульками, працюється легше і веселіше. Клієнти та відвідувачі, дивлячись на всі ці ознаки свята, що наближається, теж відчувають себе більш розслаблено, і з більшою охотою погоджуються укладати контракти підписувати угоди.
Як прикрасити офіс і робоче місце на новий рік 2017 (фото)

Жоден офіс не обходиться без великої новорічної ялинки, яка встановлюється на підлозі. Маленькі деревця прикрашають столи та стійки. Оригінальна ідея до Нового року, правити яким стане Півень, – повісити на зелених красунях солодкі частування. Адже саме так і робили в давнину. Цукерки, пряники у красивих різнобарвних обгортках спочатку просто прикрасять гілки ялинок, а потім, під час новорічної корпоративної вечірки, стануть приємним доповненням до столу.
Як прикрасити офіс і робоче місце на новий рік 2017 (фото)

В Інтернеті є майстер-класи зі створення новорічних ялинок міні-формату, які зроблені з цукерок в яскравих обгортках. Такий сюрприз можна підготувати безпосередньо до часу проведення корпоративу, щоб порадувати працівників. Якщо є можливість, вставте в робочому приміщенні не дерево з красивого зеленого пластику, а справжню живу сосну. Штучна ялина, без сумніву, виглядає більш респектабельно, вона має стандартну висоту і правильну форму. Але лише жива хвоя здатна наповнити приміщення ароматом, який багатий фітонцидами, і вже сам по собі створює у відвідувачів і працівників в офісі святковий настрій.
Як прикрасити офіс і робоче місце на новий рік 2017 (фото)

Гарний вінок з хвої, прикріплений до вхідних дверей, всім розповість про те, що в офісі вже готові зустріти Новий 2017 рік Півня. Символ року любить яскраві фарби, тому додайте до вінка, придбаного в магазині, кілька жовтих, синіх і червоних куль.
Як прикрасити офіс і робоче місце на новий рік 2017 (фото)

У той же час безліч яскравих прикрас доречно тільки на вечірці, присвяченій зустрічі Нового року. Що звисає зі стелі дощик та ялинкові кулі на стрічках, які зачіпають голови, – це не саме краще оформлення для офісу в робочі дні. Клієнти фірми не повинні думати, що вони потрапили в карнавальний зал. Тому потрібно пам'ятати про помірність при декоруванні робочого приміщення.
Як прикрасити офіс і робоче місце на новий рік 2017 (фото)

Красиві пластикові гірлянди у вигляді гілок хвої, прикріплені до стійок і кульки однотонні, які їх прикрашають, висока пухнаста ялинка – оптимальний декор для респектабельного офісу. Фігура півника, як символу майбутнього року, обов'язково повинна прикрасити приміщення. Своєю присутністю Півень принесе в роботу бадьорий настрій, поліпшить взаємини між співробітниками і допоможе налагодити контакти з клієнтами.
загрузка...
Як прикрасити офіс і робоче місце на новий рік 2017 (фото)
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають