• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Найкращі вироби на 2017 рік Півня

2017 рік – Півня тому вже сьогодні можна готувати святковий декор до цього свята, на якому буде красуватися Півник з своїм розкішним хвостом. Якщо ви приділите належну увагу господареві року, то і він не обділить вас у наступному році, обдарує багатством і добробутом. Господар року потребує особливої уваги, його образ обов'язково повинен бути присутнім у вашому домі напередодні Нового року: іграшки з зображення півника можна повісити на ялинку, використовувати символ в декоруванні святкового столу і, звичайно ж, дарувати один одному тематичні подарунки. На Сході, де гороскопом надають особливого значення, у переддень свята відкриваються ярмарки, завалені сувенірами з символом наступного року.

Найкращі вироби на 2017 рік Півня


2017 – рік Вогняного Півня
Ви можете подарувати своїм друзям символічний кавовий магнітик на 2017 рік Вогняного Півня . Звичайно ж, цей магнітик буде виконаний у формі Півника, а зверху ми прикрасимо його кавовими зернами. Такий ароматний сувенір ще довгі роки буде нагадувати вашому другу про вас, про вашу турботу. До того ж, ви можете покласти початок нової традиції дарувати одне одному на свята саморобні магнітики, а потім ви будете постійно змагатися у своїй креативності.

Символ 2017 року своїми руками ви виконайте всього за півгодини, тому для всіх своїх друзів ви можете зробити однакові магнітики. Ароматний сувенір обов'язково стане приємним сюрпризом. Для поробки нам знадобиться картон для основи, шпагат, кавові зерна, паєтки або стрази для декорування. У процесі роботи вам знадобиться клейовий пістолет для приклеювання елементів.


Найкращі вироби на 2017 рік Півня


Насамперед необхідно вибрати шаблон з зображенням півня, бажано вибирати простий контур без дрібних деталей. Викрійку можна намалювати самостійно, а потім вирізати.

З фетру червоного кольору треба вирізати гребінь і дзьобик, крильце, яке буде основою всього магнітика необхідно вирізати з тканини з натуральною фактурою, в даному випадку, використовувалася мішковина. Матерією можна задекорувати всю картонну основу, або приклеїти вирізане крильце, а по контуру нанести коричневу фарбу, зверху на яку будуть приклеюватися зерна.

Внизу, в основі необхідно виконати два отвори, в які протягнути два відрізу шпагату, це будуть лапки нашого кавового красеня. До відрізу шпагату слід приклеїти лапки з картону, які спочатку фарбувати в коричневий колір, а зверху приклеїти зерна. Зворотний бік лапки ви можете задекорувати шматочком мішковини, щоб виріб виглядала акуратно.

Найкращі вироби на 2017 рік Півня


Залишилося виконати хвостик: для цього складемо шпагат в кілька шарів, щоб вийшли хаотичні петельки, і з одного боку приклеїмо їх до картонного контуру, як показано у майстер-класі.

У завершенні виконання вироби треба прикрасити магнітик паєтками і стразами, а із зворотного боку приклеїти невеликий магніт. Для такого сувеніру обов'язково зробіть з картону невелику коробочку і упакуйте її.


Найкращі вироби на 2017 рік Півня


Символ 2017 року: Півень
Самі яскраві і незвичайні новорічні ідеї – це різноманітні іграшки, виконані з фетру. Цей матеріал дуже простий у роботі, а щоб пошити іграшки, вам навіть не знадобиться швейна машинка. Фетр можна купити різних кольорів, тому Півень Нового року 2017 вийде барвистим, яскравим. До того ж, з фетру можна вирізати найменші деталі, адже краю цього матеріалу не вимагають спеціальної обробки і не обсипаються, їх можна приклеїти або пришити ручними стібками.

Якщо до готового фетровому півнику із зворотного боку приклеїти магніт, то у вас вийде оригінальний м'який магнітик, який можна презентувати колегам по роботі.

Звичайно ж, коли ви створюєте декор на Новий рік 2017 рік Півня ви будете використовувати папір. Цей простий, з одного боку, матеріал, з яким може працювати навіть початківець, дає величезний простір для творчої фантазії. А оскільки папір можна купити різних кольорів і відтінків, то з її допомогою у вас обов'язково вийде яскравий і неповторний символ з пишним хвостом.

Найкращі вироби на 2017 рік Півня


Одна з технік, яку часто використовують рукодільниці для оформлення яскравих панно і картин на стіну, це квілінг, також з її допомогою можна зробити оригінальні вітальні листівки разом з дітьми для бабусі і дідуся. Якщо ви хочете зробити яскраву картину, яка буде прикрашати ваш будинок, спочатку необхідно знайти відповідний малюнок, який потім по контуру будете викладати окремими паперовими елементами. Контури малюнка треба перенести на великий цупкий – бажано для квілінгу використовувати ватман.

Невеликі картинки можна оформляти звичайними елементами, скрученими з паперових смужок – спіраль, очей, крапля або сердечко, але для великої картини ми пропонуємо вам освоїти петельний квілінг. У петельним ви будете викладати картину по контуру, використовуючи тільки один вид елементів – петля, всі вони виконуються однакового розміру. А дітям можна запропонувати виконати картину з листя .

Найкращі вироби на 2017 рік Півня


В центрі святкового столу може красуватися об'ємний символ 2017 року Півень , виконаний в ексклюзивній техніці модульного орігамі, яка в останні роки придбала незвичайну популярність.
загрузка...
Найкращі вироби на 2017 рік Півня
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають