• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Новорічні подарунки на Новий рік 2017. ТОП-10 варіантів на будь-який смак

Якщо ви думаєте, які вибрати новорічні подарунки на Новий рік 2017 для своїх близьких, то зверніть увагу на оригінальні ідеї по створенню ялинкових іграшок ручної роботи. Зрозуміло, для рідних ви приготуєте довгоочікувані сюрпризи, а подаруйте дитині дорогу іграшку, але для друзів можна зробити символічні презенти. З одного боку, такий сувенір не зажадає від вас надмірних витрат сімейного бюджету, але з іншого – цей подарунок стане приємним сюрпризом і продемонструє вашу любов, турботу. Для своїх подруг ви можете підготувати набори ялинкових іграшок ручної роботи, пошитого з фетру, виконаних в техніці декупаж або з допомогою текстилю.

Новорічні подарунки на Новий рік 2017. ТОП-10 варіантів на будь-який смак


Новорічні подарунки на Новий рік 2017
Прості магнітики на холодильник – оригінальні новорічні подарунки на Новий рік 2017 особливо, якщо на ньому буде зображено символ року, який буде оберігати господарів будинку, принесе в дім добробут і багатство. Легко виконати такі магнітики своїми руками, а не купувати їх у магазині, а техніка декупаж допоможе нам зобразити на ньому символ року – Півника.

Крім безпосередньо картинки, яка буде красуватися в центрі нашого магнітика, необхідно також оформити окантовку, для цього слід використовувати пластмасові кільця і блискучі стрічки. Кільця пластмасові можна купити в магазинах швейної фурнітури, а також в господарських. Є ще дерев'яні, але на відміну від пластмасових вони важчі, а такий магнітик може погано триматися на холодильнику.

Вибираючи стрічки, віддавайте перевагу тонким (шириною 1 см) ленточкам з люрексом новорічних кольорів – червоного, зеленого, білого, золотого. Таким чином, окантовка буде святковою, смугастою.


Новорічні подарунки на Новий рік 2017. ТОП-10 варіантів на будь-який смак


Виконання символу 2017 року своїми руками складається з двох частин: окремо треба зробити картинку в техніці декупаж і окремо окантовку.

Для внутрішньої частини нам необхідно вирізати коло щільного картону білого кольору, його діаметр повинен відповідати діаметру кільця, щоб краї не виступали за край. У магазинах рукоділля ви можете знайти серветки з тематичним малюнком.

Спочатку серветку необхідно розділити на шари, для декупажу ми будемо використовувати тільки верхній шар з малюнком, потім акуратно пальцями необхідно «вирвати» мотив з малюнком. Зверніть увагу, щоб малюнок співпадав за розміром з вашим колом. Вам сподобалися малюнки можна також роздрукувати на принтері на тонкому папері.

На коло паперу треба приклеїти серветкову мотив, розмалювавши краю, зробити візерунок глітером. Попередньо можна прикрасити білий картон фарбами в тон малюнку.

Залишилося тільки обмотати стрічками пластмасове кільце, приклеїти до нього картонний круг, а з зворотного боку – магніт. Якщо ж приробити петельку замість магніту, то вийдуть оригінальні іграшки на ялинку .

Новорічні подарунки на Новий рік 2017. ТОП-10 варіантів на будь-який смак


Дитячі новорічні подарунки на Новий рік 2017
Для тих, хто ще не вибрав подарунки на Новий рік, новорічних ідей 2017 ми приготували безліч. Кожен, дивлячись зарубіжні різдвяні фільми, мріє про скляній кулі з падаючим снігом, і ми пропонуємо вам зробити такий снігова куля самостійно.

Снігова куля – не проста прикраса, це справжній символ чарівництва і Нового року, який стане частиною історії вашої родини. Для виготовлення такого сувеніру вам знадобиться невелика банку, бажано півлітрова незвичайної форми. Наприклад, у магазині можна знайти баночки практично круглі, які ідеально підійдуть для цієї вироби.


Новорічні подарунки на Новий рік 2017. ТОП-10 варіантів на будь-який смак


Ще нам знадобляться блискітки і штучний сніг, які і будуть створювати чари всередині скляної кулі. В центрі композиції повинна розташовуватися керамічна фігурка або пластикова, яка б не змінювалася у водному розчині. Ви можете знайти різні новорічні фігурки, маленький керамічний будиночок, який буде стояти в снігових заметах.

Щоб сніжинки падали повільно, шар повинен бути наповнений розчином гліцерину, для приготування якого можна використовувати дистильовану воду. Найпростіший спосіб дістати дистильовану воду, зібрати конденсат від кондиціонера.

Для фіксації елементів вам знадобиться супер клей або спеціальний клей герметик для акваріумів, щоб обробити їм стінки кришки і горлечко банки.

Новорічні подарунки на Новий рік 2017. ТОП-10 варіантів на будь-який смак


Звичайно, придбати новорічні подарунки на Новий рік 2017 можна на будь-ярмарку, що в переддень свята відкриються у вашому місті, але презент, створений своїми руками, завжди цінніше, він символізує ваше ставлення, адже ви витратили багато часу на його виконання. Також і прикраси на Новий рік 2017 можна купити в магазині, але інтер'єр буде виглядати неповторним, якщо ви створите їх самостійно.

Створюючи снігова куля, першим ділом необхідно приклеїти фігурку до кришки, використовуючи силіконовий клей. Крім іграшки з допомогою спеціальної суміші можна зробити снігові замети, додати прикрас.

Банку обов'язково треба ретельно вимити, щоб її стінки були кришталево чистими. У банку треба налити дистильованої води і гліцерину, щоб вийшов тягучий розчин. Зауважте, що чим більш щільним вийшов ваш розчин, тим повільніше будуть падати сніжинки. Крім штучного снігу в розчин гліцерину треба додати також різні блискітки, які додадуть чарівності нашої витівки. В останню чергу треба закрити банку кришкою, а щоб вода не просочувалася, обов'язково треба обробити кришку герметиком.

Новорічні подарунки на Новий рік 2017. ТОП-10 варіантів на будь-який смак


Дитячі новорічні подарунки на Новий рік 2017 зробити також можна своїми руками, наприклад, пошити ляльку Тільду або зв'язати іграшку амігурумі.
загрузка...
Новорічні подарунки на Новий рік 2017. ТОП-10 варіантів на будь-який смак
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають