• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Новий 2017 рік своїми руками. ТОП-10 ідей для свята

Кожна рукодільниця хоче створити неповторне святкове оздоблення на Новий 2017 рік своїми руками , але зараз так важко знайти по-справжньому оригінальні ідеї. Ми хочемо запропонувати вам кілька цікавих ідей з оформлення стін невеликої кімнати, щоб у кожному куточку вашого будинку панувала атмосфера новорічного дива та дива.

Новий 2017 рік своїми руками. ТОП-10 ідей для свята


Новий 2017 рік своїми руками
У наших будинках ми завжди встановлюємо пишну ялинку-красуню до Нового року 2017 своїми руками, фото ідеї з оригінального оформлення стіни, якщо у вашій квартирі немає місця для живої ялинки. Ви можете оформити одну зі стін у невеликій кімнаті, прикрасивши її ялинковими іграшками, кульками, гірляндами.

Ви можете створити ялинку в дитячій кімнаті, абсолютно безпечну навіть для маленької дитини, вона не буде колотися, з неї не будуть обсипатися голочки, а головне – вона не перевернеться під час дитячих ігор, якщо на свято до вас прийдуть діти ваших друзів. На такий ялинці можна розташувати і різдвяний календар з сюрпризами для вашої дитини.

Для створення такого оригінального прикраси на Новий рік 2017 вам знадобляться товсті нитки, наприклад, можна взяти акрилову або вовняну пряжу, вибір кольору залишається за вами, обов'язково виберіть нитки, які контрастували з кольором стін в кімнаті.


Новий 2017 рік своїми руками. ТОП-10 ідей для свята


Для фіксації спеціальний кріплень на стіні нам знадобиться особливий клей, який не залишає після себе слідів, ви можете купити набір кріплень damage-free hanging, які можна зафіксувати на стінці, а після свят – прибрати, а на неї не залишиться й сліду. Кріплення необхідно розташувати у формі рівностороннього трикутника з двома довгими сторонами і однією короткою. При бажанні окремо можна зробити під трикутником квадратик, який буде служити стовбуром нашої імпровізованої ялинці, а зверху таким же способом можна оформити зірку.

Залишилося тільки натягнути нитки пряжі між кріпленнями, щоб вийшла яскрава ялинка, як показано на фотографіях. Можна зробити не один шар ниток, а кілька, тоді вона буде більшим. Важкі прикраси на таку фігуру вішати не можна, але її можна прикрасити легкими фетровими іграшками, подарунковими коробочками, створеними на основі сірникових коробок, та ін.

Новий 2017 рік своїми руками. ТОП-10 ідей для свята


Ви обов'язково будете робити вироби до Нового року 2017 своїми руками , використовуючи папір, адже з її допомогою можна створити пишну ялинку, яка стане центром усього свята. Таке рішення особливо сподобається вам, якщо в квартирі немає місця, куди можна було б поставити живе або штучне дерево, а така ялинка і зовсім не займе місця. Обсяг ми створимо завдяки паперової бахромі. В такому ж стилі ми вже створювали цифри до Дня народження, прикрашені гофрованої папером.

Нам знадобиться картон, краще використовувати картонну коробку від великої побутової техніки, і зелена гофра, а також клей ПВА і ножиці. Нам необхідно вирізати трикутник і невеликим прямокутником внизу: деревце зі стволом. Лист гофри треба нарізати широкими смугами, а потім кожну смужку нарізати бахромою, залишивши неразрезанным близько 1-2 см з одного боку.

На картонну заготовку треба наклеювати смуги з бахромою, починаючи з самого нижнього ряду. У нас вийде пишна фігурка, яку можна прикріпити до стіни. Для додаткового декоративного прикраси паперового деревця можна використовувати легкі мініатюрні пластикові кульки. Можна зробити своїми руками символ року 2017 своїми руками і на швейну шпильку прикріпити до картонній основі.


Новий 2017 рік своїми руками. ТОП-10 ідей для свята


Вироби до Нового року 2017 своїми руками
Можна звернутися до екологічно чистих, природних матеріалів, вирішуючи, як прикрасити Новому році 2017 своїми руками . Тонкі гілочки міцні, вони можуть бути не ідеально рівними, і ялинові шишки – два доступних «будівельних» матеріалу, які допоможуть вам створити неповторний новорічний декор у своїй квартирі. Ця ідея приваблює ще й тим, що для її втілення в життя, вам не треба витрачати гроші з сімейного бюджету. Шишки і гілочки можна зібрати в лісі, а перед виконанням вироби їх слід просушити. Бажано вибирати міцні породи дерева – горіх або дуб.

Новий 2017 рік своїми руками. ТОП-10 ідей для свята


Шишки будуть грати роль ялинкових прикрас: ви можете залишити їх природний колір або пофарбувати фарбою в яскраві кольори, прикрасивши атласним бантиком і прикріпивши петельку. Ялиновими гілочками і шишками можна прикрасити подарунки на Новий рік 2017 своїми руками .

Гілочки слід розташувати горизонтально: знизу буде найдовша, а зверху – коротка. Між собою їх необхідно закріпити на канаті, який буде йти посередині. Додатково можна навісити на дерев'яну імпровізовану ялинку гірлянду з маленькими різнокольоровими вогниками.

Новий 2017 рік своїми руками. ТОП-10 ідей для свята


Якщо ви шукаєте новорічні ідеї , які допоможуть вам прикрасити будинок в переддень свята, то обов'язково треба зробити своїми руками оригінальну фігурку Півня, який є символом 2017. Півник може бути присутнім як в якості елемента сервірування столу, так і у вигляді головного ялинкової прикраси. Виконати вироби можна з паперу або тканини, в залежності від бажаного результату. Півень до Нового року 2017 своїми руками – стильний сувенір для близької людини, колеги по роботі і для друзів.
загрузка...
Новий 2017 рік своїми руками. ТОП-10 ідей для свята
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають