• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як зробити сніжинку? Кращі варіанти на Новий рік 2017

Для створення неповторного новорічного декору вам може знадобитися майстер-клас, як зробити сніжинку : така творчість буде цікаво як дітям дошкільного віку, так і дорослим. Для виконання саморобки вам доступні різноманітні матеріали, і не варто обмежуватися лише папером або серветками, які, безумовно, є найпопулярнішими матеріалами для оформлення різних витинанок, до яких ми віднесемо такі ажурні вироби. Наприклад, ви можете взяти фігурні макаронні вироби, і викласти з їх допомогою ажурну фігурку, склеюючи між собою елементи на ПВА.

Як зробити сніжинку? Кращі варіанти на Новий рік 2017


Як зробити сніжинки своїми руками
Простий варіант для новорічного творчості, як зробити сніжинки своїми руками відніме у вас усього 15 хвилин вільного часу, а в результаті ви отримаєте неповторний елемент для прикраси свого свята. Якщо виконати 5-6 таких різного розміру, то з їх допомогою можна оформити «абажур» для люстри, зробити гірлянду, прикрасити стіни і вікна, і, звичайно ж, нарядити новорічну ялинку-красуню.

Коли мова заходить про зимових виробах, перший матеріал, який приходить в голову – це, зрозуміло, папір. З раннього дитинства ми вирізаємо ажурні снежиночки, використовуючи папір і серветки, а потім прикріплюємо їх на вікна, створюючи чарівний святковий настрій. Але ж є й інші матеріали, які знаходяться у нас під рукою і які можна використовувати, щоб вийшли об'ємні сніжинки .

Наприклад, дітям дуже сподобається «макаронне» творчість, але заготовляти макарони слід заздалегідь, щоб до Нового року у вас накопичилася достатня кількість макаронів різних форм і розмірів, з яких вийдуть неповторні вироби.
Як зробити сніжинку? Кращі варіанти на Новий рік 2017


Гідність макаронів в тому, що вони легко склеюються і фігурка виходить надійною, а готовий елемент можна пофарбувати у будь який колір. Звичайно, у всіх складних виробах використовується клей для фіксації деталей, а ми пропонуємо вам використовувати клей як самостійний матеріал для оформлення ажурною снежиночки. Коли клейові смужки засохнуть, у вас вийде прозора "снігова красуня", а якщо додати в нього блискітки, то вона буде переливатися в променях ранкового сонечка, тим самим, передаючи настрій морозної зими.

Для даної творчості нам знадобиться термопістолет, а в якості основи, на яку ми будемо наносити клей, ми рекомендуємо вам використовувати пекарську папір або вощений. У більш простому варіанті – ви можете використовувати поліетиленову плівку, разглаженную по поверхні.

Як зробити сніжинку? Кращі варіанти на Новий рік 2017


Снежиночка обов'язково повинна бути симетричною, тому вам знадобиться шаблон, який вам слід намалювати самостійно, а можете завантажити шаблон з мережі і роздрукувати його, а потім перекласти на лист основи олівцем.

Для прикраси вже готової фігурки вам знадобляться блискітки і клей ПВА, пензлик для нанесення клею, і дріт або нитку, щоб зробити петлю для готового декоративного елемента.

Коли ви намалюєте на аркуші, зверху на нього треба покласти вощений основу і наносити на неї термопістолетом лінії, акуратно слідуючи за контуром. Рухи повинні бути повільними, щоб не вийти за контур, і щоб готова снежиночка вийшла акуратною. Клей повинен підсохнути, після чого її слід відокремити від паперу. Якщо між переходами ліній утворилася «павутинка» клею, її треба прибрати.

Далі її треба прикрасити блискітками: спочатку зверху треба нанести клей і обсипати фігурку з двох сторін блискітками. Петельку на одному лучике можна закріпити на крапельку термоклея.

Дуже красивими получаються сніжинки гачком : вони невагомі і ажурні, а схеми ви знайдете в майстер-класі на нашому сайті.

Як зробити сніжинку? Кращі варіанти на Новий рік 2017


Як зробити сніжинку з паперу
З дітьми ви можете зайнятися творчим процесом, як зробити сніжинку з паперу , використовуючи самі незвичайні техніки. Для об'ємної вироби вам може стати в нагоді досвід роботи в техніці модульного орігамі або квілінг. З одного боку, ви будете працювати з папером, але з іншого – техніки абсолютно унікальні, адже готова форма створюється з використанням окремих елементів.

Звичайно, якщо ви хочете просто скласти аркуш А4 і вирізати ажурну паперову фігурку, вам не знадобиться майстер-клас, як зробити сніжинку з паперу відео . Для такої творчості вам необхідно завантажити ажурні шаблони, по контурах якого ви можете потім вирізати самі вигадливі візерунки.

Як зробити сніжинку? Кращі варіанти на Новий рік 2017


Якщо ви вирішили скористатися технікою квілінг для новорічного декору, то вам також попередньо треба намалювати контур готового елемента, щоб потім, у відповідності з цим контуром, ви викладали скручені деталі. В результаті у вас вийде симетрична снежиночка. Для кожного промінчика треба приготувати певний набір елементів квілінгу – щільних спіралей, очей і крапельок. Зазвичай майстрині попередньо скручують всі необхідні елементи, а потім складають готову фігурку.

Як зробити сніжинку? Кращі варіанти на Новий рік 2017


Таким же чином треба діяти, якщо ви хочете освоїти техніку модульну орігамі, як зробити сніжинку своїми руками з паперу : першим ділом лист треба накресліть олівцем на 32 однакових прямокутників, потім їх вирізують, і кожен окремий елемент складають за принципом орігамі. Готові модулі вже скріплюються між собою, формуючи химерну форму нашої снежиночки.

Тут ви знайдете й інші поради щодо виконання найпростіших виробів для Нового року.
загрузка...
Як зробити сніжинку? Кращі варіанти на Новий рік 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають