• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Нові російські бойовики 2017 року: список фільмів

Російський кінематограф щороку представляє на наш суд масу цікавих новинок. У 2017 році на великі екрани виходить кілька стрічок вітчизняного виробництва. У їх числі і захоплюючі бойовики, які так любить вітчизняний глядач! Цікаво, що всі стрічки дуже різні. Одні повертають нас у минулі десятиліття, інші – переносять у фантастичні світи. Популярні стрічки, в яких відображається реальна життя. Але, так чи інакше, всі російські бойовики ріднять ефектні бійки, погоні і трюки.


Захисники


Прем'єра: 23 лютого 2017


Нові російські бойовики 2017 року: список фільмів
«Захисники» кинуть виклик американським кинокомиксам від Marvel і DC

В період "Холодної війни" секретна урядова організація створила команду супергероїв. До її складу увійшли представники різних радянських республік: людина-ведмідь Арсус, швидкий як вітер Хан, керуючий камінням Лер і жінка-вода Ксенія. Протягом багатьох років вони мовчали про свої вміння. Але коли над батьківщиною нависає загроза, захисники розкривають свою сутність і беруться за справу.


Режисером стрічки став Сарік Андреасян. Провідні ролі виконають молоді актори — Антон Пампушний («Олександр. Невська битва»), Санжар Мадиев, Себастьян Сисак і Ганна Ланіна.


За межею


Нові російські бойовики 2017 року: список фільмів
«За межею» — експериментальний екшн російського виробництва

Авантюрист Майкл затіває серйозну оборудку в європейському казино. Всі нюанси справи шахрай продумав до дрібниць. Але під час карткової гри герой стикається з таємничим суперником. Цей хлопець володіє неабиякими, навіть магічними здібностями і легко відбирає у шулера виграш. Майкл, опинившись у безвихідному становищі, вирішує зібрати групу ясновидців і все-таки зірвати джекпот.


На цей раз його витівка не тільки знаходиться під загрозою зриву – вона наражає на небезпеку всіх учасників авантюри! Головний герой повинен подолати непрості випробування, щоб врятувати своє життя Провідні ролі зіграють Мілош Бикович та Євген Стичкін. Створенням спецефектів займається команда, що працювала над «Сталінградом» і «Метро». Так що стрічка має вийти не просто захоплюючою, але і красивою.


Бейрут


Прем'єра: жовтень 2017


Нові російські бойовики 2017 року: список фільмів
Офіційний постер фільму «Бейрут»

У центрі сюжету – історія майора КДБ Ланцова. Щоб запобігти міжнародний конфлікт, його направляють у Бейрут як керівника спецгрупи. Завдання підрозділу – звільнити з полону кількох співробітників КДБ і двох послів. Але заручників не так просто знайти. Майору потрібно зробити так, щоб і бранці залишилися живі, і авторитет батьківщини не постраждав.


І–Сайдер


Нові російські бойовики 2017 року: список фільмів
Олена Лядова зіграє в російській варіації «Еквілібріума»

Світ головної героїні Майї позбавлений людських емоцій. Вчені знайшли спосіб прибрати почуття, які, на їх думку, є причиною основою всіх бід і нещасть. Щоб заслужити звання майстра Самоконтролю та Об'єктивності, Майї потрібно надіслати свою матір на нейтралізацію. Дівчина готова впоратися із завданням, але на її шляху встає молодий чоловік на ім'я Дан.


Хлопець не позбавлений почуттів і заражає емоціями свою нову подругу. Такий поворот подій призводить героїню в заборонене емоційний вимір – І-сайд. Пару порушників переслідують дезаффекторы. Їх головна мета – знешкодити хлопців, позбавивши не тільки емоцій, але і життя У фільмі знімаються Григорій Добринін, Олена Лядова, Костянтин Хабенський.


Наші


В силу відсутності яких-небудь ілюстративних даних про фільм, з постером доведеться почекати

Нові російські бойовики 2017 року: список фільмів


Група військових узурпує владу над Сполученими Штатами. Загарбники відправляють армії в Росію, вважаючи, що війна буде недовгою. Але росіяни, навіть зовсім юні хлопці, чинять шалений опір агресору. Наскільки вони зуміють відстояти свою батьківщину перед лицем страшної загрози? Режисер і сценарист стрічки – молодий кінематографіст Руслан Татарінцев. Акторський склад та подробиці сюжету поки тримаються в секреті.

загрузка...
Нові російські бойовики 2017 року: список фільмів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають