• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Геошторм (2016-2017): трейлер, актори, сюжет і фото

Видовищні фільми-катастрофи набувають велику популярність. У січні 2017 року вийде ще одна стрічка в цьому жанрі – фантастичний бойовик «Геошторм» з Джерардом Батлером у головній ролі. Режисером, сценаристом і продюсером фільму став Дін Девлін. Любителі блокбастерів знають його як продюсера бойовиків "Патріот" і "Ескадрилія "Лафайєт"". «Геошторм» стане першим великим проектом, де Девлін виступить в якості постановника. Над проектом працюють студії Electric Entertainment, Skydance Prodaction, Villige Roadshow Pictures, Warner Bros.


Геошторм (2016-2017): трейлер, актори, сюжет і фото
Постер до проекту «Геошторм»

Головні ролі у фільмі виконають Джерард Батлер («Падіння Лондона», «Боги Єгипту»), Енді Гарсіа («Хрещений батько 3», «Недоторканні») і Джим Стерджесс («Обитель проклятих», «Шлях додому»). Другорядних персонажів зіграють Кетрін Віннік, Еббі Корніш, Роберт Шиэн, Ед Харріс, та інші.


Прем'єра (світ): 12 січня 2017

Прем'єра (Росія): 19 жовтня 2017


Про що фільм?


У центрі сюжету фільму «Геошторм» – тотальна зміна клімату. Воно загрожує знищенням людства. Керівники всіх країн світу об'єднують свої зусилля в боротьбі проти стихії і створюють програму захисту Dutch Boy. Це мережа супутників, які оснащені спеціальною геоинженерной програмою і знаходяться на орбіті Землі.


Система успішно запобігає катастрофу протягом декількох років, але раптом у налагодженій роботі механізмів виникають збої. Розробник технології і його брат намагаються захистити планету від неймовірного за своїми масштабами урагану. Для цього молоді люди відправляються в космос. Їх завдання – усунути аварію на супутнику, контролюючому погоду на Землі.


Геошторм (2016-2017): трейлер, актори, сюжет і фото
Каст «Геошторма» дає надію на ефектний фільм-катастрофу

Рятуючи людство від загибелі, хлопці не підозрюють: проти президента Америки відбулася змова. Група людей влаштовує бунт, і брати опиняються в самій гущі подій. Вони причетні до замаху на життя президента США. Чим закінчиться ця історія для талановитого інженера і його невдалого родича, залишається загадкою до останніх хвилин кінострічки

загрузка...
Геошторм (2016-2017): трейлер, актори, сюжет і фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають