• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Фіксіки 2017 року: нові серії мультфільму, дата виходу, новини

Автори знаменитого мультсеріалу оголосили про роботу над новим проектом! У 2017 році на екрани вийде повнометражний фільм про веселі пригоди, в які потрапляють маленькі мешканці побутових приладів. Студія «Аероплан» збирається знімати стрічку за мотивами повісті Едуарда Успенського «Гарантійні чоловічки». Прем'єра відбудеться в першій половині 2017 року. Глядачі фільму зустрінуться з новими персонажами, і з улюбленими героями. Кінострічка розрахована на дітей 5-10 років і їх батьків, які із задоволенням спостерігають за пригодами фіксіків.


Фіксіки 2017 року: нові серії мультфільму, дата виходу, новини
Постер з презентації проекту «Фіксіки: Великий секрет»

Сюжет мультфільму


Маленькі чоловічки отримали можливість пересуватися по електричних проводах, використовуючи нещодавно винайдений прилад. Але гаджет виявляється дуже небезпечним і перетворює одного з фиксиков в некерованого монстра. Такий поворот подій загрожує катастрофою і несе загрозу всьому людству. Головні герої прагнуть уникнути жахливих подій і зберегти таємницю винаходу


Творці стрічки


За задумом авторів, «Фіксіки» спочатку повинні були стати повнометражною стрічкою. Але творці вирішили зняти спочатку серіал, щоб вивчити, наскільки затребуваний буде проект серед глядачів. Такий крок себе виправдав. Інтерес телеглядачів виявився навіть вищим, ніж очікували мультиплікатори!


Нова робота аніматорів стане пригодницьким мультфільмом з елементами музичної комедії. Стрічку знімають за допомогою технології GGI, якій ми зобов'язані створенням серіалу. За словами команди, якість і деталізація зображення в повнометражки стануть набагато краще, ніж в телесеріалі.


Фіксіки 2017 року: нові серії мультфільму, дата виходу, новини


На сьогоднішній день студія «Аероплан» — визнаний лідер російської анімації . Починаючи з 2007 року, вона створила низку мультиплікаційних проектів в форматі GGI, серед яких значиться і історія про фиксиках. Режисерами фільму стануть Андрій Колпін та Іван Пшонкин. У послужному списку мультиплікаторів вже є кілька вдалих проектів для дітей.


Пізнавальний серіал для малюків «Фіксіки» був створений студією «Аероплан», що підкорив серця дитячої аудиторії як в Росії, так і в усьому світі. Мультфільм входить в трійку найпопулярніших серіалів в Рунеті. Кількість переглядів анімаційного шедевра вже перевищила 20 млн.!

загрузка...
Фіксіки 2017 року: нові серії мультфільму, дата виходу, новини
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають