• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Фантастична четвірка 2 (фільм 2017 року): актори, дата виходу, сюжет і фото

Хоча перезапуск «Фантастичної четвірки» закінчився провалом, творці стрічки заявили про те, що мають намір продовжити! У 2017 році наступна серія франшизи повинна вийти на великі екрани. Телеглядачі знову зустрінуться з улюбленими героями: Факелом, містером Фантастік, Жінкою-невидимкою і Істотою. Нагадаємо, що перед релізом першої частини «Фантастичної четвірки» студія Fox планувала випустити сіквел влітку 2017 року. Однак перезапуск супергеройського бойовика невдало закінчився, і тепер майбутнє проекту під питанням.


Прем'єра (світ): 1 червня 2017


Фантастична четвірка 2 (фільм 2017 року): актори, дата виходу, сюжет і фото
Передбачалося, що сиквел «Фантастичної четвірки» замінять проектом «Дэдпул 2» , але історія про Ріда Ричардсе і його команді отримала другий шанс!

«Фантастична четвірка 2»: бути чи не бути?


Стрічка 2015 року не тільки заробила колекцію статуеток «Золота малина» (антипремія за видатні провали в кінематографі), але і принесла студії фінансові збитки. Природно, глядачі і критики засумнівалися в необхідності продовження. Але через кілька місяців після провалу кінематографісти все ж оголосили про роботу над другою частиною стрічки.


Один з творців «Фантастичної четвірки», сценарист і продюсер Саймон Кінберг, визнав, що знімати фільм в такій похмурій атмосфері було його головною помилкою. Тим не менш, він хоче випустити продовження з тим же акторським складом. Однак новий фільм буде набагато веселіше і оптимістичніше – під стати однойменних коміксах «Марвел» . Тепер майбутнє проекту вкрай туманно, а остаточна дата релізу невідома. Можна припустити, що фільм все ж вийде влітку 2017 або трохи пізніше.


Фантастична четвірка 2 (фільм 2017 року): актори, дата виходу, сюжет і фото
Нова Фантастична Четвірка спробує реабілітуватися в 2017 році

Творці та актори


Швидше за все, до роботи над стрічкою повернеться команда першої серії. Режисерське крісло займе Джош Транк. Крім невдалої «Фантастичної четвірки», на рахунку постановника є й успішні проекти: серіал «Точка вбивства» і фантастичний бойовик «Хроніка». Головний актив проекту – актори. До своїх ролей повернуться зірки першого фільму: Кейт Мара («Марсіанин», «Бранець»), Майл Теллер («Дивергент»), Джеймі Белл («На грані», «Крізь сніг»), Майкл Б. Джордан («Крід: Спадщина Роккі»).


Про що фільм?


Сюжетна лінія сиквела поки невідома. Нагадаємо, що в попередній версії «Фантастичної четвірки» події розгорталися навколо весілля Ріда Річардс і Сью Шторм. Головним противником героїв був суперлиходій Срібний Серфер, здатний встояти страшні катаклізми. Подивимося, чи вдасться творцям стрічки реабілітуватися в очах фанатів героїв і придумати для ребут більш захоплюючу історію!

загрузка...
Фантастична четвірка 2 (фільм 2017 року): актори, дата виходу, сюжет і фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають