• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Літня універсіада 2017 пройде в Тайбеї (Китай)

Столицею предъюбилейной 29-ї літньої універсіади на цей раз стане тайванський місто Тайбей. Всесвітні студентські змагання пройдуть з 1908 по 30082017 року. Нагадаємо, що рішення про вибір локації для поведінки змагань було озвучено в листопаді 2011 року на засіданні членів конгресу Міжнародної федерації студентського спорту (FISU). Тайбей завоював цю високу честь у напруженій боротьбі, адже за право приймати студентську олімпіаду традиційно борються багато мегаполісів світу. Попередніми локаціями літніх Універсіад були російська Казань і південнокорейський Кванджу.


Що таке універсіада?


Це всесвітні студентські змагання, які проводяться один раз у два роки. Традиційно вони поділяються на літні та зимові ігри – за аналогією з «дорослою» олімпіадою. Однак не варто думати, що ці змагання є більш легкими, адже в складах команд виступають спортсмени самого високого рівня підготовки, що завоювали безліч престижних нагород.


Літня універсіада 2017 пройде в Тайбеї (Китай)


Універсіада включає в свій розклад змагання легкоатлетів, а також бейсбольних, баскетбольних, футбольних і волейбольних команд, гри в бадмінтон, гольф, змагання з дзюдо, тхеквондо, водного поло, настільного і великого тенісу, плавання, стрибків у воду, спортивної та художньої гімнастики, стрільби з лука та фехтування.


Варто відзначити, що не всі заявлені види спорту є постійними – щороку набір змагань включає чотирнадцять різних змагань, інші ж зазвичай визначаються оргкомітетом країни, що приймає Універсіаду. Так, наприклад, в останніх універсіадах були додані змагання важкоатлетів, ушу і боротьба за перемогу в ролер спорт.


Відбір локацій для проведення змагань


Хоча китайський Тайвань приймає Універсіаду вперше, проте він вже встиг побувати локацією для багатьох спортивних змагань загальносвітового рівня. Так, наприклад, в 2009 році тут проходили Восьмі Всесвітні ігри, які включають цілий комплекс змагань, що не увійшли в Олімпійську програму. У тому ж році тайбэйцы приймали 21-е Дефлімпійські ігри, в яких беруть участь спортсмени з вадами слуху.


Літня універсіада 2017 пройде в Тайбеї (Китай)
Волонтери, які візьмуть участь в організації 29-ї Літньої універсіади

Відмінні рекомендації дозволили Тайваню зміцнити свою репутацію в якості організатора великих спортивних змагань. Статус локації для літньої універсіади-2017 Тайбей відвоював у боротьбі зі столицею Бразилії. Бразильці наполягали на тому, що вже брали Універсіаду 1963 року і добре впоралися з покладеною на них місією, проте оргкомітет студентських ігор вирішив віддати перевагу більш сучасним і динамічному Тайбэю.


За словами Ма Інцзю, президента Китайської республіки, право бути організатором літньої Універсіади-2017 – це велика честь і відповідальність, адже даних подією зацікавлені мільйони глядачів по всьому світу. Він подякував FISU за довіру до здібностей Тайваню проводити масштабні спортивні змагання та висловив впевненість у тому, що місто зможе гідно прийняти учасників і забезпечить їм найкомфортніші умови.


Літня універсіада 2017 пройде в Тайбеї (Китай)


Підтримав цю впевненість і Хао Лунбинь, мер Тайбея. Він також зазначив, що проведення Універсіади, яка збере 12 тисяч спортсменів з 160 країн світу, забезпечить тайванської економіці надходження, які оцінюються у 300 мільйонів доларів США. Голова мерії повідомив, що місто вже неодноразово брав участь у відборі на проведення студентських ігор і лише на п'ятий раз добився цієї високої честі, що, безумовно, змушує жителів Тайваню відчувати радість і наснагу.

загрузка...
Літня універсіада 2017 пройде в Тайбеї (Китай)
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають