• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Mass Effect Andromeda (2017): дата виходу, трейлер, скріншоти і новини

Фантастична трилогія від студії BioWare отримає продовження. Реліз Mass Effect: Andromeda запланований на перші місяці 2017 року. Четверта гра серії не стане продовженням третього епізоду франшизи, але відкриє перед гравцями нові куточки віртуальної всесвіту. Замість звичного капітана Шепарда і інших знайомих особистостей геймери зустрінуться з новими персонажами. Історія розгортаються через кілька століть після подій перших трьох частин Mass Effect.


Mass Effect Andromeda (2017): дата виходу, трейлер, скріншоти і новини
Andromeda — флешфорвард, переносить гравця на століття вперед

Ігровий процес і сюжет


Головний герой «Mass Effect 4» – дослідник. Він шукає в туманній галактику Андромеда нове місце для проживання людської раси. Як і капітан Шепард, персонаж має відмінну підготовку, але у нього ще немає солідної репутації, і завоювати загальну повагу йому доведеться своїми вчинками.


За вибором гравця, герой може бути жінкою чи чоловіком. Борознити космос йому належить на всюдиході «Мако». Корабель знаком геймерам по першій частині Mass Effect, а для нового релізу його обіцяють вдосконалити. В трейлері, показаному на Electronic Entertainment Expo 2015 видно, що керувати «Мако» буде сам гравець. До того ж, у відео «засвітився» корисний агрегат – реактивний ранець.


Mass Effect Andromeda (2017): дата виходу, трейлер, скріншоти і новини
Mass Effect 4 значно розширить рамки ігрового світу

За прогнозами фахівців, четверта частина Mass Effect стане більш заплутаною і продуманою, ніж попередня. Деталі проекту поки залишаються в таємниці, але захоплюючий тизер дозволяє геймерам покладати великі надії. Mass Effect: Andromeda буде доступна для платформ Microsoft Windows, PlayStation 4 і Xbox One.


Трейлер


загрузка...
Mass Effect Andromeda (2017): дата виходу, трейлер, скріншоти і новини
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають