• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Call of Cthulhu (2017): дата виходу, трейлер, скріншоти

Довгоочікуване продовження гри «Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth» вийде в 2017 році — на радість усім любителям фантастичних фільмів жахів, ефектних хорроров і похмурих загадок. Проект заснований на творах надзвичайно популярного в наш час американського фантаста — Говарда Лавкфрата. Хто з нас не знайомий з Ктулху хоча б з чуток? Страшні сюжети письменника надихають вже не перше покоління творців комп'ютерних і настільних ігор. Що ж, саме час для новинки!


Call of Cthulhu (2017): дата виходу, трейлер, скріншоти
Постер однією з найбільш найочікуваніших ігор року — Call of Cthulhu

Сюжет гри


Основний персонаж – приватний детектив Едвард Пірс, який прибуває на острів Даркуотер. Тут йому належить з'ясувати причини загибелі відомої художниці Сари Хоккінс та її сім'ї. Але дію надприродних сил ускладнює завдання Пірса. Сищик з працею бачить різницю між справжнім і ілюзорним світами. Балансуючи на межі божевілля, герой повинен вирішити всі загадки і дізнатися правду про смерть жінки


Творці


Проект заснований на книзі Лафкрафта «Поклик Ктулху» і настільній грі за її мотивами, випущеної в 1981 році. За створення гри взялася студія французька Cyanid. Розроблення проекту почали ще в 2014 році, і займалася нею київська студія Frogwares. Після деяких змін вихід повноцінної версії був перенесений на 2017 рік.


Call of Cthulhu (2017): дата виходу, трейлер, скріншоти
Атмосфера і «дарковость» проекту зрозуміла вже з скріншотів

«Call of Cthulhu» розроблена як RPG в стилі психологічного хорору. Гра містить стелс-елементи і відрізняється атмосферної темної графікою. Гру планують випустити у версіях для консолей і персонального комп'ютера. У мережі вже доступний офіційний трейлер, який відкриває завісу над сюжетом «Call of Cthulhu».


Трейлерзагрузка...
Call of Cthulhu (2017): дата виходу, трейлер, скріншоти
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають