• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Watch Dogs 2 (2017): трейлер, дата виходу, скріншоти

Після успіху першої частини «Watch Dogs» рішення про вихід сиквела нікого не здивувало. Компанія «Ubisoft» створювала цей проект понад 5 років. І ось розробники заявили, що продовження пригодницького бойовика з відкритим ігровим світом вийде до кінця березня 2017 року. Давайте розберемося, які сюрпризи чекають геймерів . Принаймні, складається враження, що «Ubisoft» усвідомила недоліки оригінальної гри і намагалася виправити ці помилки!


Сюжетна лінія


На зміну колишньому головному героєві приходить молодий хакер Маркус Холлоуей. Після несправедливого звинувачення у злочині він переїжджає в інше місто. Тут Маркус приєднується до угруповання хакерів Дедсек. Її учасники хочуть викрити секрети влади і борються проти використання технологій для контролю над волею людини.


Watch Dogs 2 (2017): трейлер, дата виходу, скріншоти
Перший погляд на Watch Dogs 2: головні герої

Розробники гри перенесли дію з похмурого Чикаго в сонячний Сан-Франциско – всесвітню столицю хакерів. Дизайнери створили «живий» мегаполіс, де постійно кипить життя. Люди не просто вештаються вулицями, а працюють, спілкуються і відпочивають. У той же час тут йде боротьба між ворогуючими угрупованнями. Хакери намагаються отримати доступ до централізованої бази, за допомогою якої ведеться управління містом.


Геймплей


Головна зброя героїв – комп'ютерні технології. За словами творців, геймери зможуть використовувати автомобілі, радіокеровані іграшки і дрони. Це дозволить проникати у недоступні раніше місця. Гравці зможуть навіть надрукувати зброю на 3D-принтері!


Watch Dogs 2 (2017): трейлер, дата виходу, скріншоти
Продовження проекту вже готовий поборотися з оригіналом за популярність!

Родзинка цього проекту – можливість маніпулювати людьми. Наприклад, в грі є засоби для масового злому телефонів і інші специфічні можливості. Судячи по трейлеру проекту, гра повинна вийти живою і динамічною. Мало де персонажу дається така свобода дій, як «Watch Dogs 2».


Трейлер


загрузка...
Watch Dogs 2 (2017): трейлер, дата виходу, скріншоти
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають