• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Зубко обіцяє 100-відсотковий облік тепла в 2017 році в Україні

Комунальники заявили, що до початку 2017 року в Україні буде організований облік споживаного тепла в розмірі близько 80%, а до кінця першого кварталу тепловими лічильниками будуть забезпечені всі житлові будинки країни. За словами Геннадія Зубка, який займає пост міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ, вже в 2015 році було зроблено досить багато – комерційний облік теплопостачання був підвищений приблизно з 30% до половини обсягу поставляється в будинки українців тепла.


Зубко обіцяє 100-відсотковий облік тепла в 2017 році в Україні
Геннадій Зубко запевнив українців, що облік тепла посприяє економії

Представник уряду заявив, що за сприяння свідомих мешканців за першу чверть 2017 року влада забезпечать 100%-е оснащення будинків тепловими лічильниками. Таким чином, буде гарантований своєчасний і оперативний перерахунок вартості на послуги теплопостачання , яка безпосередньо залежить від температури навколишнього середовища.


Навіщо потрібен облік тепла, і хто за неї відповідає?


Зубко повідомив, що дана міра дасть українцям можливість економити до 25% вартості комунальних послуг . Споживачі будуть оплачувати тільки реально спожите тепло, а не ті суми, які нараховують представники тепловиків. Методику обліку тепла отримають всі комунальні підприємства у сфері теплопостачання, так що можливості брати цифри «зі стелі» у них більше не буде.


Глава сфери ЖКГ також зазначив, що відповідальність за проведення опалювального сезону на місцях буде покладено особисто на голів обласних адміністрацій. Вони ж будуть відповідати перед міністерством через рахунки, адресовані українцям. Зубко наголосив, що представники обласних адміністрацій повинні реагувати на різке падіння температурного режиму протягом чотирьох годин, щоб населення могло жити в комфортних умовах.


Зубко обіцяє 100-відсотковий облік тепла в 2017 році в Україні
Підвищуючи тарифи на газ і електрику, уряд запропонував українцям користуватися альтернативними джерелами енергії

Певна частина відповідальності лежить і на простих українців, вони повинні економити газ і, якщо це можливо, замінювати його альтернативними джерелами енергії. Наприклад, встановлювати сонячні батареї. Поточна економічна ситуація повинна налаштувати всіх на режим економії, а не на безконтрольне спалювання дорогих енергоресурсів. Ситуація, коли на вулиці плюсова температура, а в квартирах стоїть така спека, що громадяни починають відкривати вікна для провітрювання, є неприпустимою.


Нагадаємо також, що представники Національної комісії з регулювання сфери енергетики і комунальних послуг вирішили, що крім нових тарифів на теплопостачання, з 1062016 року будуть підвищені тарифи на гарячу воду. Кабмін України вже виділив додаткову суму 53 млрд. гривень на субсидування населення в 2016 році, щоб фінансово підтримати вразливі верстви громадян.

загрузка...
Зубко обіцяє 100-відсотковий облік тепла в 2017 році в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають