• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Три богатиря і Морський цар (мультфільм 2016-2017 року): трейлер, дата виходу, сюжет, актори

Студія анімаційних фільмів «Млин» вирішила поповнити російську колекцію мультфільмів черговою історією про Альоші Поповича, Добрині Нікітічу та Іллю Муромця! На цей раз добрі молодці зійдуться з самим Морським царем, а місце дії перенесено із земної тверді в простору таємничого і чарівного підводного світу. «Три богатиря і Морський цар» вже шостий картиною з серії про російських богатирів і четвертою, в якій вони діють злагодженої та непереможною командою.


Три богатиря і Морський цар (мультфільм 2016-2017 року): трейлер, дата виходу, сюжет, актори
Постер «руської супергеройським саги» — шостого мультфільму про богатирів

Що ж, продовження цієї мультиплікаційної франшизи цілком логічно! Невичерпний оптимізм, доброту і почуття гумору забезпечили богатирів і їх вірним друзям любов дитячої аудиторії і дорослих глядачів, а також вагомі збори від прокату. «Богатирська» мультэпопея вже десяток років стає лідером російського прокату і збирає бюджетів, цілком порівнянні зі зборами від показу блокбастерів голлівудського виробництва.


Прем'єра (світ): 1 січня 2017


Команда творців


Команда, що працює над проектом, не зазнала жодних значних ротацій. Це, в загалом, і зрозуміло – продюсери Сергій Сельянов і Олександр Боярський є засновниками студії Млин». Сценарій до нової мультиплікаційної картини напише Олександр Боярський, який брав участь у створенні всіх минулих частин цієї мультиплікаційної епопеї.


Три богатиря і Морський цар (мультфільм 2016-2017 року): трейлер, дата виходу, сюжет, актори
Вже знайомі нам герої мультфільму повернуться в нових іпостасях!

Режисерське крісло займе Костянтин Феоктистов, який керував зйомками двох останніх фільмів про богатирів («На дальніх берегах» і «Хід конем»). Не всі фанати мультфільму взяли цю новину з радістю – критики відзначають, що мультфільми, до яких доклав руку Феоктистов, відрізняються від перших стрічок, створених Костянтином Бронзитом, Іллею Максимовим і Володимиром Торопчиным, причому далеко не в кращу сторону.


В команду продюсерів, як вже було сказано, увійшли засновники студії: Сергій Сельянов, відомий глядачеві за роботами над «Братом», «Братом 2», «Альошею Поповичем та Тугарином Змієм», і Олександр Боярський, серед успішних проектів якого можна згадати серію про «Івана Царевича та Сірого Вовка», серіал «Барбоскины», мультфільм «Карлик Ніс» і, звичайно, всі попередні частини давньоруської молодечої мультэпопеи.


Актори озвучування


Залишиться колишнім склад акторів озвучування, поки не відомо. Але той факт, що більшість полюбилися глядачеві персонажів «перекочують» в новий фільм, сумнівів не викликає.


Три богатиря і Морський цар (мультфільм 2016-2017 року): трейлер, дата виходу, сюжет, актори
В цей раз богатирям доведеться відправитися на дно морськеБезумовно, ми знову побачимо безкорисливого, доброго, але до паніки боїться забобонів Іллю Муромця, який зазвичай говорить голосом Дмитра Биковського-Ромашова («Левіафан», «Молода гвардія»).
Не обійдеться і без досвідченого і хороброго Добрині Микитовича, який дуже любить поспати для відновлення богатирських сил і панічно боїться свою дружину. Його озвучує відомий актор дубляжу Валерій Соловйов. Саме його голосом говорять в російській озвучці Джеймс Бонд, батько Людини-Павука Річард Паркер і принц Каспіан з Нарнії.
Компанія богатирів не буде повною без дурнуватого, але добродушного і чесного Альоші Поповича. Його озвучив Олег Куликович, голос якого ми чуємо, коли з екранів з нами говорять Майк Вазовски і Стюарт Літтл.
Не обійдеться і без хвалькуватого і хитрого князя Київського, голос якого люб'язно «надає» народний артист Росії Сергій Маковецький («Загибель імперії», «Піжмурки», «Ліквідація», «Біси»).
Також в підводний світ відправиться балакучий і високоосвічений кінь Юлій, озвучений Дмитром Висоцьким.Сюжет мультфільму


Десятий століття виявився зовсім непростим часом для жителів Київської Русі – то Тугарин Змій обклав народ непосильною даниною, то Соловей-розбійник зверствует на шляхах і дорогах, не пускаючи мирних жителів за своїми потребами. А як впоралися богатирі з місцевими лиходіями, так стали навідуватися чужинці, які бажають підгребти під себе російське царство. Не встигли розібратися з Шамаханською царицею, трохи не занапастила світлого князя Київського, так знову немає часу відпочивати – звуть богатирів далекі береги!


Три богатиря і Морський цар (мультфільм 2016-2017 року): трейлер, дата виходу, сюжет, актори
Концепт-кадр з мультфільму «Три богатиря і Морський цар»

Та й друзі іноді гірше ворогів. Підкидають нашим молодцям, здавалося б, нерозв'язні завдання – чого вартий один лише невгамовний кінь Юлій, вічно потрапляє в самі заплутані і небезпечні історії. Ось і на цей раз богатирям доведеться докласти всі сили і проявити неабияку кмітливість, щоб врятувати Київ від нової напасті. Сюжет картини поки не розголошується, проте відомо, що винуватцем всіх неприємностей виступить невгамовний і цікавий Юлій, якого нелегка занесла в царську бібліотеку.


Там він відкопав древній фоліант і випустив на свободу невідомі чари. Внаслідок необережності балакучого «Буцефала» стольний град опустився під воду – прямо під владу Морського самодержця. Глядачів чекають неймовірні морські пригоди, а від успішності їх дій залежатиме, чи вдасться виручити коханих дружин, друзів і весь народ з безодні морської. Побачити всі ці чудеса своїми очима глядач зможе під час новорічних канікул – прем'єра заявлена на 1 січня 2017 року.


Тизер-трейлер


загрузка...
Три богатиря і Морський цар (мультфільм 2016-2017 року): трейлер, дата виходу, сюжет, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають