• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Тяжіння (2017): фільм Бондарчука, трейлер, дата виходу, сюжет, актори

У Москві стартували зйомки нового фантастичного суперблокбастера від Федора Бондарчука. Про самому фільмі, на жаль, поки відомо небагато, адже новим проектом «Тяжіння» присвоєно статус «цілком таємно». І це не жарти – Бондарчук наполіг, щоб у всіх, хто має хоч найменше відношення до робочого процесу, взяли підписку про нерозголошення відомостей про фільм. На майданчику діє сувора заборона на розмови по мобільному телефону, а всі камери, за винятком знімальних, заклеюються непрозорою стрічкою.


Тяжіння (2017): фільм Бондарчука, трейлер, дата виходу, сюжет, актори
Офіційний постер нового проекту Федора Бондарчука

Що ж, спритний хід, адже атмосфера таємничості тільки підігріває глядацький інтерес! Фільм обіцяє бути видовищним і, як це зазвичай буває з проектами Бондарчука, епічним і масштабним. Тим більше що зйомки проходять не просто на відкритому повітрі і в студії, а навіть на об'єктах Міноборони Росії, які володіють найбільш передовою військовою технікою . Art Pictures Studio і студія «Водень» не поскупилися на кошти – Бондарчук може сміливо розпоряджатися вагомою сумою у 380 мільйонів рублів.


Прем'єра (світ): 26 січня 2017


Знімальна група


Режисера і продюсера нового проекту, Федора Бондарчука, глядачеві представляти не треба. Ще б! Адже саме він є творцем однієї з найбільш касових російських стрічок «9 рота», фантастичної дилогії «Залюднений острів» і епічної військової кинодрамы «Сталінград». За свої кинозаслуги Федір не раз був обласканий суворими критиками і журі різних фестивалів і премій – у скарбничці його нагород є ТЕФІ і «Золотий орел».


При цьому він займає відповідальний пост голови ради «Кінотавра», є академіком Національної кінопремії «Ніка», засновником «Главкіно» і засновником вже згаданої «Art Pictures Studio». Продюсерський колектив представляється також виключно «спетым». У компанії з Бондарчуком просувати проект будуть Дмитро Рудовський («Духless», «Залюднений острів», «ЖАRА», «9 рота») і Михайло Врубель («Привид», «Джунглі»).


Тяжіння (2017): фільм Бондарчука, трейлер, дата виходу, сюжет, актори
«Тяжіння» кидає виклик цілої плеяди американських фільмів про інопланетян — від «Дня незалежності» до «П'ятої хвилі»

Сценарій до нової картини Бондарчука напише Олег Маловічко («Привид», «Домовик», «Метод», «Ладога»), до якого допомогу був запрошений молодий, але дуже перспективний «працівник пера» Андрій Золотарьов. Команда обіцяє вийти злагодженої, адже над сценарієм до «Примарі» Маловічко і Золотарьов досить успішно працювали в парі.


Музику до фільму створить Іван Бурляєв, який написав головні теми до таких проектів, як «Ми з майбутнього» і вже неодноразово згаданого «Примарі». Що цікаво, відносини Бурляєва з Бондарчуком характеризуються не тільки професійними, але й тісними родинними зв'язками – Іван доводиться Федору племінником по лінії матері.


Акторський склад


Ключові ролі в картині Федір Бондарчук вирішив довірити зовсім молодим і практично невідомим глядачеві акторам. Головна героїня буде втілена на екранах Іриною Старшенбаум. Глядач може пригадати її по роботі в «Чорній воді» і серіалам «Дах світу» і «Переїзд».


Партнером Ірини стане Олександр Петров, який поки ще не встиг завоювати широкого глядацького визнання і популярності, але зумів засвітитися в таких вдалих проектах, як «Метод», «Обіймаючи небо», «Поліцейський з Рубльовки». Молоде акторське покоління представляє і задіяний у знімальному процесі Риналь Мухаметов («Катерина»).


Тяжіння (2017): фільм Бондарчука, трейлер, дата виходу, сюжет, актори
В цей раз Бондарчук робить ставку на сюжет, а не «зірковість» акторів

Однак Бондарчук не був би самим собою, якби не підстрахувався, запросивши в проект парочку мастодонтів російського кіно. Так, згодою на пропозицію Федора взяти участь в «Тяжінні» відповів народний артист РФ, лауреат престижних кінопремій Олег Меньшиков. До речі, це хороший знак, адже Олег відомий своєю вибірковістю при виборі ролей і проектів, а отже, запропонований кінопроект він оцінив по достоїнству.


Представляти його, звичайно, не потрібно, нагадаємо лише кілька робіт з творчої скарбнички актора, в яку входять «Сибірський цирульник», «Кавказький бранець», «Схід-Захід», «Статський радник». В якості важкої артилерії у проект був запрошений заслужений артист Сергій Гармаш. Провідний актор театру «Современник» відомий за ролями у «Ворошиловському стрілку», «Ніжному віці», «Каменської» і «Доктора Живаго».


Сюжет


На сьогоднішній день про картині відомо так мало, що складно розповісти глядачеві хоча б кілька фактів про сюжетної лінії. Відомо лише, що крім упору на фантастичну складову, у фільмі не обійдеться і без мелодраматичної лінії, в якій задіяні герої Олександра Петрова та Ірини Старшенбаум.


Тяжіння (2017): фільм Бондарчука, трейлер, дата виходу, сюжет, актори
Кадр з фільму «Тяжіння»

Сюжет розгорнеться навколо збитого таємничого об'єкта, який, швидше за все, прилетів до нас з космічних далей. Район падіння тут же оточили представники армійських структур, різних служб і секретних відділів. Місцеве населення терміново відтісняють подалі від космічного корабля, а влада намагається дізнатися, чи можливий контакт з таємничими гостями


Незважаючи на сувору політику секретності, в мережу вже просочилися перші фотографії зі знімального майданчика. Фанати розносять чутки про те, що з боку майданчика доносяться звуки пострілів, шум і вибухи. Так що, швидше за все, Бондарчук і в цей раз запропонує глядачеві чимало епічних сцен і масових батальних зіткнень. Ознайомитися з сюжетом нової стрічки від творця «9 роти» можна буде вже на прем'єрі – 26 січня 2017 року.


Тизер-трейлер


загрузка...
Тяжіння (2017): фільм Бондарчука, трейлер, дата виходу, сюжет, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають