• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Кома (фільм 2017 року): трейлер, дата виходу, сюжет, актори

Російські кіностудії «Марс Медіа», «Enjoy Movies» і «Renovatio Entertainment» вирішили об'єднати свої зусилля і поповнити скарбничку вітчизняного фантастичного кіно. Підсумком цього співробітництва має стати екшен під назвою «Кома». В основу проекту закладено досить цікава ідея – творці картини розкажуть нам про те, куди потрапляє людина, яка перебуває в стані між життям і смертю. Мабуть, саме неизбитостью сюжету можна пояснити досить високий рейтинг глядацьких очікувань – майже 97%. А це зазвичай натякає на перспективи хорошої окупності і масштабних касових зборів від прокату.


Кома (фільм 2017 року): трейлер, дата виходу, сюжет, актори
«Кома» — спроба зробити російську фантастику по-справжньому видовищною

Команда творців


Режисером картини став молодий майстер кінозйомок Микита Аргунов, відомий глядачам своїм креативним підходом до створення кіно. Ця робота стане для нього першим серйозним режисерським проектом. Поки що Аргунов встиг спробувати себе у ролі сценариста («Ігри дітей дорослого віку») і продюсера («Мафія: Гра на виживання»). І, слід зазначити, досить непогано зумів проявити себе у кожної з іпостасей.


Микита зізнається, що давно замислювався над питанням роботи людського мозку в стані коми. Перед тим, як перенести своє бачення на великий екран, він протягом декількох років читав наукову літературу і вивчав розповіді людей, які пережили цей стан. У підсумку Аргунов пообіцяв надати на суд глядача вибуховою і неоднозначний екшн-проект, який не просто занурить нас у видовищний комп'ютерний світ, але й підкине їжі для розуму і змусить кінофанатов задуматися про сенс життя.


Кома (фільм 2017 року): трейлер, дата виходу, сюжет, актори
Художній рендеринг монстрів для «коматозного» мірка

Згідно з попередньою інформацією, в продюсерську команди увійдуть Сарік Андреасян, відомий глядачеві за роботами над досить успішними проектами «Що творять чоловіки» і «Мами», і Рубен Дишдишян, якого кіномани можуть пригадати по роботі над «Діамантовою колісницею» і «Братів Карамазових».


Акторський склад


До прем'єри ще дуже багато часу, і творці «Коми» не поспішають визначатися з акторами. Відомо лише, що режисер вирішив не робити ставок на впізнанні особи, які і так регулярно миготять на екранах, мігруючи з одного проекту в інший. Аргунов заявив, що для його картини більше підійдуть маловідомі актори, серед яких він розраховує знайти парочку справжніх самородків, які ідеально підходять для його цілей і задумів.


Кома (фільм 2017 року): трейлер, дата виходу, сюжет, актори
«Кома» — вітчизняна альтернатива фільму «Початок» («Inception»)

Сюжет картини


Сюжетна лінія розгортається навколо молодого і талановитого архітектора. Здавалося б – успішні проекти, хороша репутація, запаморочливі перспективи, налагоджена і забезпечене життя І ось – страшна аварія, яка забирає нашого героя в містичний і ірраціональний світ коми.


На перший погляд, кома не надто відрізняється від того, що відбувається в реальності. Однак поступово герой розуміє, що тут не діють фізичні закони, звичні для людського світу – гравітація зникає і проявляється самим несподіваним чином, сила тяжіння виникає і зникає без попередження, а всі події зав'язані лише на спогадах тисяч людей, які саме зараз занурені в глибоку кому.


Кома (фільм 2017 року): трейлер, дата виходу, сюжет, актори
Концептуальний дизайн простору Коми

Простір коми – це певний набір елементів, хаотичне перемикання з однієї події на іншу, фрагментарність і отрывочность спогадів, в яких гірська річка може протікати по головній вулиці мегаполісу, корабель опиниться на вершині високої гори, а гора може перебувати в межах однієї з кімнат багатоквартирного будинку.


Жителі цього дивного місця поступово сходять з розуму Але герой-архітектор не опускає рук і вирішує, що раз вже доля занесла його в це дивне місце, він повинен зрозуміти і дослідити містичний простір коми, щоб відшукати дорогу в світ живих людей. На шляху його чекають пригоди і небезпеки, боротьба за збереження життя і розуму, нові вороги і вірні друзі, несподівана любов і усвідомлення того, що таке Кома. Проте чи зможе він жити звичайним життям після здобуття нового знання?


Тизер-трейлер


загрузка...
Кома (фільм 2017 року): трейлер, дата виходу, сюжет, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають