• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Греція планує повернутися на міжнародні ринки кредитування до 2017 року

Греція планує у 2017 році знову стати учасницею міжнародних кредитних ринків. Згідно словами Алексіса Ціпраса, глави грецького уряду, республіка постарається достроково виконати умови програми оздоровлення економіки, яка була узгоджена з міжнародними кредиторами. Дана програма передбачала кредитування в розмірі 86 млрд. євро і була розрахована на термін до 2018 року. Відразу було обумовлено, що уряд Греції може розраховувати на транш лише в тому випадку, якщо виконає програму коригування національної економіки. Хід виконання зобов'язань буде постійно перевірятися групою експертів зі сторони кредиторів. Лише після того, як вони висловлять позитивний висновок, в грецький бюджет буде переведена чергова частина траншу.


Економічна ситуація в Греції


На сьогоднішній день Греція заявляє про свою готовність повернутися на міжнародні кредитні ринки раніше запланованого терміну, уже в 2017 році погасивши зовнішні зобов'язання. Звіт про проведення реформ буде надано 24 травня 2016 року кредиторів в особі Міжнародного валютного фонду і ЄС. Це дасть можливість залучити нові позики, які дозволять погасити зобов'язання Греції перед старими кредиторами і сподіватися на завершення програми допомоги до її офіційного закінчення в 2018 році.


Греція планує повернутися на міжнародні ринки кредитування до 2017 року
Уряд Греції планує погасити зовнішні зобов'язання в 2017 р.

Проте варто відзначити, що активна політика зовнішніх запозичень призвела до серйозних диспропорцій у макроекономічних показниках Греції. Так, рівень держборгу країни до кінця 2016 року досягне позначки в 1828% рівня валового внутрішнього продукту (нагадаємо, що згідно з Маастрихтським критеріям вступу в Європейський економічний і валютний союз, даний показник встановлено на рівні нормативу в 60% ВВП).


Фінансове становище Греції призвело до того, що вона була повністю відрізана від міжнародних кредитних ринків у 2015 році, коли до влади прийшов уряд під керівництвом Алексіса Ціпраса. У 2015 році грецький уряд був змушений вдатися до третьої програми фіндопомоги від країн Заходу та інших міжнародних кредиторів.

загрузка...
Греція планує повернутися на міжнародні ринки кредитування до 2017 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають