• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Німці не хочуть переобрання Ангели Меркель в 2017 році

Негативну позицію стосовно керівництва Ангели Меркель не так давно продемонстрували громадяни Німеччини. Німці висловили свою думку з даного питання в ході опитування, ініційованого журналом «Cicero». Опитування продемонструвало в цілому негативне ставлення до одинадцятирічного керівництву Меркель – приблизно 64% опитаних (2/3 жителів країни) виступили проти того, щоб уряд Німеччини і далі очолювали нинішній федеральний канцлер та її партійне об'єднання. Таким чином, «Християнсько-демократичний союз» навряд чи отримає більшість голосів на майбутніх виборах в Німеччині.


Політичні настрої громадян Німеччини


Можливо, до початку передвиборчої кампанії в 2017 році ситуація кардинально зміниться, але якщо б обрання керівництва країни проходило зараз, то коаліція, що складається з «Християнсько-демократичного» і «Християнсько-соціального союзів, зібрала б не більше 30% голосів. Варто відзначити, що це чи не перший в історії ФРН випадок, щоб правляча партія мала настільки низьким рейтингом у виборців.


Німці не хочуть переобрання Ангели Меркель в 2017 році
Діючу політичну силу Німеччини очікує провал на виборах

Міграційні скандали, які останнім часом постійно відбуваються в країнах ЄС, призвели до коректив у політичних симпатіях німців. Все більшу популярність завойовує об'єднання «Альтернатива для Німеччини», яке активно виступає проти міграційної політики федерального канцлера. Зараз цю політичну силу підтримує 15% електорату.


Позиція Ангели Меркель серйозно похитнулася внаслідок того, що результатом її міграційного курсу стало прибуття понад 1 мільйона близькосхідних біженців. Варто відзначити, що Меркель втратила підтримки та деяких партійних колег. Найбільш різка позиція була висловлена Хорстом Зеехофером, лідером Християнсько-соціального союзу», який пригрозив канцлеру судовим переслідуванням.

загрузка...
Німці не хочуть переобрання Ангели Меркель в 2017 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають