• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

УАЗ Patriot 2017 обладнають системою «Vision ADAS» - відеосистемою допомоги водієві

Компанія УАЗ презентувала оновлений Patriot , оснаженный «Vision ADAS» – відеосистемою допомоги водієві, що визначає ступінь відхилення автомобіля від смуги руху і здатна розпізнавати дорожні знаки. Серійне виробництво модернізованого Патріота заплановано на 2017 рік. Автоновинка була презентована в рамках професійного форуму автомобільних виробників, який пройшов у Тольятті.


Особливості відеосистеми для УАЗ Patriot


Просунута система-помічник, що складається з камер, контролерів і дисплея, запрограмована таким чином, що може визначати дистанцію до іншої машини, вказувати на відхилення від смуги руху, а також зчитувати знаки зупинки. Крім того, вона здатна дотримуватися обмеження швидкості і поступатися дорогою. Водій може стежити за попереджувальними сигналами на екрані подачі інформації, змонтованому на приладовій панелі.


УАЗ Patriot 2017 обладнають системою «Vision ADAS» - відеосистемою допомоги водієві
Система «Vision ADAS» попередить водія про ситуацію на дорозі

Згідно словами Юрія Горбачова, головного інженера фірми-розробника «Itseez», на сьогоднішній день модернізація Патріота не закінчена – в планах створення додаткової опції, що дозволяє розпізнати пішохода, і робота з поворотниками. На даний момент ульянівські автовиробники реалізують серію тестових випробувань і маркетингових досліджень, оцінюючи можливість запуску автомобіля вже в 2017 році.


Раніше було завялено, що в 2016 році ульянівці випустять на ринок оновлений Патріот, з подушками безпеки, оновленої оббивкою салону, кліматичним контролем і парктроником, проте поки не відомо, чи буде скасований даний проект на користь роботи над рішеннями 2017 року.


Вартість системи «Vision ADAS»


Згідно з оцінками розробників, установка помічника «Vision ADAS» обійдеться покупцеві в суму до 10 тис. рублів. Однак це приблизні підрахунки, так що ціна може змінитися. Як заявив Євген Галкін, нинішній директор УАЗа , інжинірингові рішення обходяться досить дорого, тому навряд чи відеосистема буде впроваджена у всі випускаються автомобілі. Найімовірніше, поки мову можна вести лише про топової комплектації.


Сергій Шпилев, керівник проектів, пов'язаних з автоелектронікою, підтримав цю думку і зазначив: досягти рівня цільових цін на «Vision ADAS» вдасться швидше, якщо автовиробники, які не є конкурентами (а до цієї категорії можуть бути зараховані представники Газу, АВТОВАЗа, УАЗа і КАМАЗа), об'єднають зусилля для розробки системи.


УАЗ Patriot 2017 обладнають системою «Vision ADAS» - відеосистемою допомоги водієві
Розробка «Vision ADAS» — черговий крок у програмою імпортозаміщення

Розробка фінансується в рамках програми «Кортеж». Нагадаємо, що даний проект розроблений Центральним НДІ «Автомобільний і автомоторний інститут». Його мета — розробка серії російських автомобілів, включаючи лімузин для перших осіб держави, а також седан, позашляховик і мінівен.


Точну суму, необхідну на реалізацію проекту, поки не озвучили, вказавши лише, що для розробки систем мультимедіа будуть запрошені виключно російські специ. Директор УАЗа зробив особливий акцент на тому, що в поточних умовах підприємства автомобільної промисловості повинні консолідувати зусилля, щоб хоч частково здійснити заміну імпортного обладнання російськими аналогами.


Зараз Патріот можна придбати за ціною від 699 тис. рублів. Автомобілі доступні з двигунами в бензиновому і дизельному виконанні з 128-ю і 114-ю «конячками» під капотом відповідно. Патріот «Пікап» обійдеться трохи дорожче – за нього доведеться викласти від 729 тис. рублів.

загрузка...
УАЗ Patriot 2017 обладнають системою «Vision ADAS» - відеосистемою допомоги водієві
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають