• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Євробачення-2017: де пройде, хто поїде, картинки + фото

Пісенний конкурс Євробачення-2017 стане 62-му фестивалем, що збирає учасників практично з усіх держав Європи. В цей раз країною, що приймає конкурсантів і вболівальників, стане країна-переможниця Євробачення-2016 — Україна. Країна буде локацією конкурсу вже вдруге. Вперше Україна брала конкурс дванадцять років тому, коли перемогу в Євробаченні-2004 здобула співачка Руслана.


Безумовно, звістка про перемогу Джамали українці прийняли з великою радістю та ентузіазмом. Однак незабаром почалися розмови про те, чи може Україна собі дозволити проведення такого дорогого заходу. Актуальним є питання і про відповідність можливих концертних майданчиків вимогам, які висувають правовласники конкурсу. Давайте розберемося, як іде підготовка до Євробачення-2017 на сьогоднішній день.


Євробачення-2017: де пройде, хто поїде, картинки + фото


Умови проведення конкурсу


Умови Євробачення-2017 будуть озвучені європейським мовним союзом вже зовсім скоро – 1062016 організатори заходу висловлять свої вимоги і побажання. Варто відзначити, що вимоги до проведення конкурсу засновані на оцінці наступних факторів:

Відповідність інфраструктури. Місто має мати аеропорт міжнародного класу, який забезпечить авіазв'язок з мегаполісами Європи. Відразу відзначимо, що аэросообщение існує у всіх попередньо заявлених локаціях, але аеропорти Одеси, Дніпра і Херсона можуть не підійти під вимоги конкурсної комісії. Пояснюється це тим, що Херсон зараз що обслуговує чартерні рейси, дніпровський аеропорт перевантажений через перенесення колишніх донецьких рейсів, а одеський знаходиться на реконструкції. Поки що в цьому моменті перемога за Києвом і Львовом, аеропорти яких були модернізовані до Євро-2012 за останнім словом техніки;
Можливості для розміщення гостей. На фінальну частину конкурсу зазвичай з'їжджається не менше двадцяти тисяч учасників, технічних фахівців, глядачів та вболівальників, так що місто має забезпечити їм гідне розселення. Київ, Львів і Одеса, безумовно, відповідають цій вимозі, але ось Херсон має більше туристичних баз, ніж готелів, а дніпровські готелі не відповідають європейським нормам;
Майданчик для конкурсу. Даний критерій можна з упевненістю назвати основним при виборі локації Євробачення. Концертна арена повинна відповідати вимогам безпеки та надавати артистам хороше звучання і акустику. Це означає, що комплекс повинен бути критим, а сьогодні підходящу площадку не може забезпечити жоден з міст-претендентів. Кожен з мерів пропонує провести концерт на стадіоні, але жоден з них не має даху, а столичний «Палац спорту» застарів і не відповідає вимогам конкурсу. Більш того, в квітні 2017 року там повинен пройти хокейний чемпіонат, а вимоги європейських організаторів мають чіткий пункт про те, що за 6 тижнів до конкурсу в місці його проведення не повинно бути ніяких інших заходів.Євробачення-2017: де пройде, хто поїде, картинки + фото
З найбільшою ймовірністю Євробачення-2017 відбудеться в Києві

Вибір локації для Євробачення


Згідно словами Вікторії Романової, заступника директора Національної телекомпанії України, з вибором локації для розміщення Євробачення-2017 організатори з української сторони визначаться в серпні-вересні 2016 року. На сьогоднішній день багато міст України, серед яких були згадані Одеса, Дніпро, Херсон, Черкаси, Львів та Київ, висловили бажання організувати у себе це масштабна подія. В якості базових локацій для організації Євробачення обговорюють наступні місця:

Київський «Палац спорту» місткістю до 10 тисяч осіб. Нагадаємо, що саме в ньому проходив минулий конкурс, приймається Україною;
Столичний комплекс «Олімпійський», який здатний вмістити до 100 тисяч осіб;
Дніпровська «Дніпро-Арена», що дозволяє розмістити до 35 тисяч глядачів;
Розташований у Дніпрі спорткомплекс «Метеор», в якому можна розмістити до 25 тисяч осіб;
Львівська «Арена-Львів», яка вміщує до 30 тисяч глядачів;
Одеський спорткомплекс «Чорноморець» місткістю в 35 тисяч чоловік;
Харківський стадіон «Металіст», що дозволяє розмістити 35 тисяч глядачів;
Херсонський спортивний стадіон «Кристал» місткістю в 20 тисяч осіб. Керівництво міста вже висловило готовність зайнятися реконструкцією, щоб забезпечити повну відповідність потребам конкурсу;
Черкаський «Баскетбольний стадіон» запропонували в якості майданчика влади міста. Однак об'єкт дозволяє розмістити лише півтори тисячі глядачів, так що його потрібно буде перебудовувати мало не на сто відсотків.Згідно із заявою Володимира Гройсмана, голови українського уряду, місце для проведення конкурсу допоможе визначити публічний відбір, який буде організований для всіх міст-претендентів. На сьогоднішній день найбільш вірогідним містом для проведення пісенного конкурсу залишається столиця. Намір взяти Євробачення відразу ж після радісних звісток про перемогу Джамали висловив мер Києва, Віталій Кличко.


Євробачення-2017: де пройде, хто поїде, картинки + фото
«Олімпійський» зможе прийняти Євробачення, якщо обзаведеться дахом

Він заявив, що кращого місця, ніж комплекс «Олімпійський», в Україні просто не знайти. Менеджери спорткомплексу вже почали переговорний процес з німецькими архітекторами з «GMP von Gerkan», щоб обговорити можливість реконструкції та забезпечення арени дахом. Схиляється до цієї думки і Євген Нищук, який обіймає посаду міністра культури.


Можливі дати проведення конкурсу


Країни-учасниці конкурсу, не відкладаючи в довгий ящик, вже провели збори з приводу можливих конкурсних дат. Згідно з попередніми підсумками наради, півфінали призначені на 16052017 і 18052017 року, а фінальна частина може пройти 20052017 року.


Країни-учасниці


Про свою участь в півфінальних відборах заявили представники Бельгії, Болгарії, Угорщини, Ірландії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії, Хорватії, Фінляндії, Швеції, Швейцарії та Естонії. Вже відома можлива учасниця від Хорватії – Руза Йанжис, фіналістка національного проекту «Голос». Відразу у фінальній частині конкурсу традиційно візьмуть участь німці, іспанці, французи та українці (як країни-господині).


Євробачення-2017: де пройде, хто поїде, картинки + фото
Сімнадцять країн вже підтвердили свою участь у конкурсі 2017 року

Представники інших учасників "Євробачення" ще не повідомили про своє рішення. До їх числа відносяться австралійці, австрійці, чехи, італійці, ізраїльтяни, серби, росіяни, латвійці, литовці, мальтійці, грузини, азербайджанці, вірмени, албанці, білоруси, греки, данці, ісландці, македонці, молдавани і чорногорці. Також очікуються відомості від Боснії і Герцеговини, Республіки Кіпр, Великобританії, Сан-Марино, Туреччини, Словенії.


Цілком можливо, що в конкурсі 2017 року знову буде приймати участь Румунія. Але це відбудеться лише в тому випадку, якщо країна погасить борги перед Європейською мовною спілкою. Нагадаємо, що саме це стало причиною дискваліфікації країни в конкурсі 2016 року. Також з приводу участі в Євробаченні-2017 думають словаки. Представники даної країни не піднімалися на конкурсну сцену вже 4 роки, пояснюючи свою відсутність занадто великими витратами, які вони поки не можуть собі дозволити.


Можливо, в 2017 році не обійдеться без дебютантів. У 2016 році асоційованим учасником мовної спілки Європи став казахський канал «Хабар», так що ця країна може виставити на конкурс свого претендента на перемогу. Також відомо, що від участі в конкурсі наступного року вже відмовилися представники Андорри, пояснивши це якимись об'єктивними причинами.


Євробачення-2017: де пройде, хто поїде, картинки + фото
На правах переможниці минулого сезону Україна проходить відразу у фінал

Питання фінансування


Поточна економічна ситуація в країні спричинила палкі суперечки про те, чи зможе Україна забезпечити належне фінансування такого масштабного заходу. Наприклад, дипломатом Маркіяном Лубківським було висловлено думку, що уряд країни повинен відмовитися від усіх заходів, пов'язаних з вибором можливої локації в різних містах України, а піти по шляху найменшого опору, прийнявши конкурс у столиці.


Тим більше що в Києві є відповідні арени, аеропорт і готелі. Головне, на що варто брати до уваги, стосується того, що Євробачення, насамперед, розрахована на телеаудиторію, а в столиці є все необхідне обладнання, інформаційні мережі і супутниковий зв'язок, здатні забезпечити якісну телевізійну трансляцію. Так що варто обійтися без витрат на транспортування в інші регіони.


Раніше перед урядом виступив Олександр Данилюк, міністр фінансів країни, який виніс пропозицію провести оцінку доцільності витрат на конкурс, який обійдеться бюджету приблизно в 15 мільйонів євро. На підтримку своїх слів він навів історичні приклади, нагадавши, що 5 країн вже відмовлялися від організації Євробачення, поступившись цю почесну місію учасникам з великими фінансовими можливостями.


Євробачення-2017: де пройде, хто поїде, картинки + фото
Існує думка, що Україна не може дозволити собі проведення конкурсу

На сайті Президента України з'явилася петиція, яка закликає віддати право на проведення конкурсу Австралії (друге місце). Поки що дану ініціативу мало хто підтримує, а петиція не набирає необхідної кількості голосів для розгляду українців. Однак уряд країни висловив однозначну позицію з даного питання. Володимир Гройсман заявив, що Україна не відмовиться від цієї відповідальної місії і докладе всіх необхідних зусиль, щоб захід пройшов на найвищому рівні.


Що стосується коштів на проведення конкурсу, то тут уряд розраховує на залучення спонсорських грошей. Як показала практика Швеції, майже всі витрати на організацію конкурсу покриваються за рахунок надходжень від медіахолдингів і рекламних компаній. Бюджет конкурсу багато в чому забезпечується країнами-учасницями Європейського мовного союзу, а країна, що приймає Євробачення, виділяє гроші на свій розсуд.


Варто відзначити і той факт, що Євробачення – це не тільки витрати та турботи, але і додаткові можливості для міста, який стане локацією заходи і збере десятки тисяч туристів.

загрузка...
Євробачення-2017: де пройде, хто поїде, картинки + фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають