• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

З оборонного бюджету США на 2017 рік виділять $500 млн для України

Американські сенатори, розглядаючи оборонний бюджет на 2017 рік, пропонують надати допомогу Україні. У новому фінансовому документі передбачено, що сума допомоги складе 500 мільйонів доларів і буде призначена, зокрема, для закупівлі українськими військовими летального озброєння. У бюджеті закладені кошти і для забезпечення європейської безпеки – ця стаття витрат оцінена в більш ніж 3 мільярда доларів. Згідно словами Джона Маккейна, голови сенатського комітету з питань збройних сил, прийнятий документ однозначно можна назвати реформістським. У бюджеті передбачені асигнування, необхідні для забезпечення американських військових новим озброєнням. Окремі витратні статті стосуються надання допомоги американським союзникам для спільної боротьби з екстремістськими угрупуваннями.


Суть оборонного бюджету США на 2017 рік


Голова комітету зазначив, що збільшення фінансової підтримки партнерських країн, що підтримують США в боротьбі за спільні цінності, є логічною відповіддю на нові виклики світової безпеки. Україна, як американський стратегічний партнер, отримає допомогу в розмірі півмільярда доларів, щоб закупити летальні кошти. Сенатори підтримали ініціативу, заявивши, що співробітництво з країнами-союзниками є важливим фактором у забезпеченні національної безпеки Штатів.


З оборонного бюджету США на 2017 рік виділять $500 млн для України
Україна отримає фінансову підтримку США, як цінний країна-союзниця

У документі зазначено, що спочатку українцям буде виділена половина запланованих обсягів фінансування. Половину країна зможе отримати лише після того, як міністерство оборони США в особі глави Пентагону упевниться у проведенні інституційного оборонної реформи в Україні та модернізації збройних сил. Увагу акцентовано на тому, що українці повинні прийняти суттєві заходи у сфері боротьби з корупційними проявами.


Окреме положення нового бюджетного законопроекту містить інформацію про підтримку безпеки в країнах Європи. Для реалізації такої мети Штати виділять 34 мільярда доларів. Це дозволить збільшити готовність сил НАТО стримати російську агресію в разі необхідності.


Представники Пентагону висловили стурбованість тим фактом, що Штати продовжують використовувати ракетні двигуни російського виробництва, тим самим фінансуючи радників російського президента (в тому числі і тих, хто потрапляє під дію санкцій ), дозволяючи Росії отримувати гроші на підтримку військово-виробничого комплексу.

загрузка...
З оборонного бюджету США на 2017 рік виділять $500 млн для України
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають