• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Люди Ікс (серіал 2017 року): дата виходу, сюжет, актори

Історія Ікс-менів, групи людей з надздібностями, гостро замішана на соціальних конфліктах, кризу самовизначення і безліч інших особистісних тим, незмінно є найяскравішою, відомою і прибутковою історією серед коміксів Марвел. Не так давно вдало стартував у прокаті черговий фільм кіносерії («Люди Ікс: Апокаліпсис»), а плани творців вже йдуть далеко вперед. У 2017 році ми очікуємо виходу на телевізійні екрани серіалу за мотивами «Людей Ікс»!


Прем'єра: початок 2017 року


Люди Ікс (серіал 2017 року): дата виходу, сюжет, актори
У 2017 році «Люди Ікс» повернуться на екрани вже у форматі серіалу!

Історія виникнення


Перша поява Людей Ікс сталося ще в 1963 році, коли Marvel Comics випустили перший випуск «The X-Men» авторства Стена Лі і Джека Кербі. На той момент команда Ікс-менів складалася лише з кількох мутантів – юнаки на прізвисько Циклоп, випускає з очей смертоносні промені, телепатки Джини Грей, створює лід Айсмена, крилатого Ангела і Звіра, тонкого інтелектуала з жахливим зовнішнім виглядом. Очолював команду прикутий до інвалідного візка професор Ксавье.


За багато років свого існування світ Ікс-менів розрісся до неймовірних розмірів. При цьому всі «класичні» персонажі користуються величезною популярністю і зараз. Незмінно головним противником Людей Ікс є Магнето – складний образ, густо замішаний на основному конфлікті історії: єврей, який пережив концтабір, згодом знову піддався гонінням вже за свою «нелюдську» природу і використовує здатність керувати металом для радикальної боротьби за права і свободи мутантів.


Люди Ікс (серіал 2017 року): дата виходу, сюжет, актори
«Люди Ікс» — не тільки пригодницька, але і гостросоціальна історія

Від самого свого заснування The X-men завжди в завуальованій формі критикували проблему расизму. Нерідко багато мутанти ставали жертвами натовпу, окремих людей або політичної несправедливості. Професора Ікс, що намагається «інтегрувати» мутантів в суспільство і дати їм повноцінне життя, і Магнето, прагне повалити поточний уряд і влаштувати диктатуру мутантів, нерідко порівнюють з такими історичними діячами, як Мартін Лютер-Кінг і Малькольм Ікс.


Окрім основної проблеми, що лягла в основу історії, Ікс-міни незмінно демонструють інші складні конфлікти – такі як прийняття себе, прийняття або неприйняття «інакшості» людини його близькими (визнання Айсменом того факту, що він мутант, перед батьками багато вважають алегорією камінг-ауту), релігійний фанатизм, багатокультурність, гомофобія, антисемітизм І це лише те, що є найбільш гострими і яскраво вираженими темами! А адже рахунок героїв-мутантів вже пішов на тисячі, і кожен з них має свої особисті проблеми, метання і взаємини з іншими персонажами.


Люди Ікс на екранах


Першим серйозним появою Людей Ікс на екранах став мультсеріал студії Fox, що вийшов в 1992 році. За всю історію телебачення даний мультфільм став одним з найпопулярніших, відкривши світ Ікс-менів безлічі глядачів. Ймовірно, це можна пояснити його несподівано високою якістю прекрасною яскравим відображенням, живими персонажами, добре показаними конфліктами, в тому числі дуже складними: незважаючи на відсутність крові і смерті в кадрі, серіал не виглядав «дитячим» і дійсно брав за живе.


Люди Ікс (серіал 2017 року): дата виходу, сюжет, актори
Багато персонажі-мутанти вже засвітилися в двох трилогіях про Людей Ікс, а також спін-оффах про Росомасі і Дэдпуле

Він закінчився в 1997 році, але його популярність дозволила розвивати тему: три роки тому на світ з'явився мультсеріал «Люди Ікс: Еволюція». У тому ж 2000 році і більш доросла аудиторія познайомилася з історією мутантів – на великі екрани вийшов фільм Брайана Сінгера «Люди Ікс», що коштував студії 20th Century FOX 75 мільйонів доларів і приніс майже в чотири рази більше. Фільм зібрав прекрасні відгуки і обзавівся двома продовженнями, прийнятими аудиторією та критиками з не меншою теплотою.


Далі пішли спін-оффы про Росомасі і приквели різної якості, у цілому також сподобалися глядачеві. Була спроба запустити серіал за мотивами коміксу – в 1996 році Fox створили «Покоління Ікс», що ґрунтується на історії Ікс-менів. На жаль, проект не здобув популярності – серіал був досить погано зроблений. І ось тепер ми чекаємо другу спробу – на 2017 рік анонсований вихід нового серіалу. Хочеться вірити, що він буде вдалим.


Ім'я мені Легіон


Серіал отримав назву «Легіон» – на честь свого головного героя. У центрі сюжету перебуває молода людина по імені Девід Хеллер, який страждає розладами особистості і більшу частину життя проводить у психіатричних лікарнях. До цієї житті Девід вже звик – але її рівний хід порушує таємничий людина, завдяки втручанню якої Девід усвідомлює причину появи у себе голосів в голові і візій, а після — визнає свої здібності.


Люди Ікс (серіал 2017 року): дата виходу, сюжет, актори
Хедлайнером серіалу стане Легіон, раніше не з'являвся в екранізаціях

Легіон є досить відомим персонажем коміксів. Він — володар безлічі особистостей, кожна з яких має свої здібності і таланти. Це робить Хеллера нескінченно сильним мутантом, однак конфлікти особистостей між собою роздирають його розум. Окремо можна помітити, що Легіон є сином Професора Ксавьє, засновника Людей Ікс, зіграного в кинофраншизе акторами Джеймсом Макевоєм (молодий Професор) і Патріком Стюартом (літній Професор в основний трилогії).


Знімальна група і актори


На даний момент інформації за проектом не надто багато. Очікується, що в роботі будуть задіяні продюсери серіалу «24 години» Менні Кото і Еван Катз, і сценаристи кінострічки «Стар Трек 3» – Патрік Кей і Джей Джі Пейн. Ходили чутки, що в проекті візьме участь Саймон Кінберг, сценарист тільки що відгриміла фільму «Люди Ікс: Апокаліпсис», проте ця інформація не підтвердилася. Тим не менш, нарівні з ще кількома важливими для франшизи людьми, він виявився зайнятий у консультуванні.


Знімати серіал буде Ной Хоулі («Алібі», серіал «Фарго»). Також в створенні проекту беруть участь Брайан Сінгер, Лорен Шулер Доннер (продюсер всіх до єдиної частин кінофраншизи «Люди Ікс»), Джеймс Чорі (серіали «Шибайголова», «Герої») і Джон Камерон («Зловісні мерці»).


Люди Ікс (серіал 2017 року): дата виходу, сюжет, актори
Дену Стівенсу належить втілити Легіону і його множинних особистостей

Роль Легіону отримав британець Ден Стівенс, відомий глядачам по ролі Меттью Кроулі в «Абатстві Даунтон», також деякі зможуть його згадати по фільму «Красуня і Чудовисько». Крім нього, в серіалі з'являться Обрі Плаза («Парки і зони відпочинку»), Джин Смарт («24 години», «Створюючи жінку») і Рейчел Келлер («Надприродне», «Менталіст»).


Поки немає інформації, відзначиться в «Легіоні» будь-хто з виконавців ролі Професора (або будь-який інший персонаж кінофраншизи), проте це вже натякали. Серіал буде складатися з восьми епізодів. Зйомки почалися його цього літа у Ванкувері – і, як кажуть, пілот вже відзнятий і припав студійних босів за смаком. Прем'єра очікується вже на початку майбутнього року. Серіал виходитиме на каналі FX.

загрузка...
Люди Ікс (серіал 2017 року): дата виходу, сюжет, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають