• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Дали (фільм 2017 року): дата виходу, сюжет, актори

«Я завжди бачив те, чого інші не бачили; а того, що бачили інші, я не бачив», – сказав одного разу Сальвадор Дали. Одні вважали його роботи шедеврами, інші – творіннями божевільного. Сам Дали не сумнівався у своїй геніальності. Популярність він утримував не тільки завдяки своїй творчості, але й через скандальних витівок. Стрічка 2017 року проллє світло на долю видатного сюрреаліста нашої епохи.


Прем'єра: 1 червня 2017


Дали (фільм 2017 року): дата виходу, сюжет, актори
Сальвадор Далі (зліва) і його втілення у фільмі 2017 року

Злети і падіння короля сюрреалізму


Фільм заснований на історії життя і творчості ексцентричного іспанського художника. Наш герой був живописцем, скульптором, графіком, режисером і письменником. Навіть самі божевільні його авантюри увінчалися фінансовим успіхом. У картині розповідається про те, як Дали здобув славу по всьому світу, в тому числі в Америці, і про наступних за цим трагічні події.


З початком Другої світової війни він разом зі своєю дружиною Галою залишає Іспанію і їде в США. Там подружжя проживає з 1940 по 1948 роки. Всі галузі їх діяльності, навіть літературна та кінематографічна, надають комерційно успішними. Після декількох років за океаном художник повертається в рідну Каталонію. У 1982 році помирає його дружина і муза. Великий сюрреаліст переживає депресію і починає страждати від хвороби Паркінсона


Дали (фільм 2017 року): дата виходу, сюжет, актори
Антоніо Бандерас в образі Дали (промо-фото до фільму)

Знімальна група і актори


Над фільмом працюють кінематографісти Великобританії та Іспанії. Режисером і продюсером картини став Саймон Уест, поставив картини «Повітряна в'язниця» і «Нестримні-2». Сценарій належить Джеремі Оултерсу («Ірландець»). У головній ролі – ще один знаменитий іспанець і підкорювач жіночих сердець, Антоніо Бандерас. Його гру можна побачити у фільмах «Інтерв'ю з вампіром», «Філадельфія» і багатьох інших.

загрузка...
Дали (фільм 2017 року): дата виходу, сюжет, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають