• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Війна світів Z 2 (фільм 2017 року): дата виходу, сюжет, актори, фото

Жанр зомбі-муві в останні роки зберігає незмінну популярність, обростаючи самими різноманітними варіаціями: від класичного бойовика «Обитель Зла» до складної соціальної історії, втіленої в серіалі «у плоті», від гостросюжетної культової драми «Ходячі мерці» до молодіжній романтичній історії «Тепло наших тіл», постулює вічну істину про те, що без любові всі ми подібні мертвим.


Здавалося б, при такому розмаїтті важко придумати щось нове в рамках жанру, але, тим не менш, автори активно і плідно його розвивають, створюючи все нові і нові історії, від лякаючих до філософських. Вийшла в 2006 році книга «Світова війна Z» письменника Макса Брукса (глядачеві він більше відомий як сценарист, який брав участь у створенні мильної опери «Мелроуз Плейс») відкрила жанр зомбі-муві з нової сторони.


Війна світів Z 2 (фільм 2017 року): дата виходу, сюжет, актори, фото
Постер до другого фільму серії — «Війна світів Z: Вимирання»

В ній катастрофа була показана через призму псевдожурналистики, що збирає інтерв'ю очевидців з метою складання звіту про подію. Цікаво, що книга логічно випливає з іншого, вельми популярного твору Брукса – «Керівництва по виживанню серед зомбі». По суті, ця книга стала авторської інструкцією на випадок повстання живих мерців з докладним описом способів захисту, атаки і витримування облоги.


Прем'єра (світ): 7 червня 2017


Першоджерело


«Світова війна Z» всебічно оглядає наслідки катастрофи: від початку епідемії, що розвилася в Африці, до спаду і стабілізації. Згідно з матеріалами «інтерв'ю», найменш постраждалими від епідемії країнами виявляються Ізраїль, швидше за все зумів зорієнтуватися в ситуації, і Куба, выстоявшая в силу свого острівного положення. Територія США виявляється повністю заповнена мерцями, а Південна Корея є однією суцільною загадкою, повністю опустев без слідів зараження.


Епідемія триває вісім років, ще п'ять йде на наступ, в ході якого зомбі починають здавати позиції. В результаті найбільшої катастрофи в історії людства повністю змінюється все світове пристрій: Китай перетворюється в федерацію, поваливши комуністичний режим, Росія переходить у статус імперії, переживши численні повстання і перетворившись на тоталітарну державу, США зберігає демократичний лад.


Війна світів Z 2 (фільм 2017 року): дата виходу, сюжет, актори, фото
Брукс вперше описав зомбі-апокаліпсис в жанрі псевдодокументалістики

Від усього цього виграє тільки Куба, інші ж держави несуть значні втрати. Всього населення світу належить чимала робота – мільйони зомбі зберігаються під водою і розморожуються з настанням теплої пори року, і зачистки потрібно продовжувати. Але видно світло в кінці тунелю – остаточна перемога людства не за горами!


Історія екранізації


У 2013 році твір Брукса виявилося екранізовано. Режисером картини виступив Марк Форстер («Персонаж», «Квант милосердя»), а продюсером і виконавцем головної ролі став не потребує представлення, актор Бред Пітт. Сюжет кінофільму очікувано відступив від «околожурналистского» жанру, складніше піддається екранізації, і зосередився навколо головного героя – колишнього слідчого ООН Джеральда Лейна з його родиною.


Фільм розповідає історію з позиції спостерігача, але охоплює більшу частину викладеної в книзі світовій ситуації. Кінець картини, як і у випадку з першоджерелом, не дає однозначної відповіді про остаточну перемогу людства, хоча і вказує на явний перелом у ході війни. У січні 2012 року в інтерв'ю Los Angeles Times режисер картини Марк Форстер повідомив про те, що спочатку задумував «Світової війни Z» як кінотрилогію.


Війна світів Z 2 (фільм 2017 року): дата виходу, сюжет, актори, фото
Імовірно, невикористані кадри про протікання зомбі-епідемії в Росії будуть показані у другому фільмі

Однак цим планам, як спершу здавалося, не судилося здійснитися: початкова відкрита кінцівка фільму була забракована фокус-групою. Її поспішно змінили на умовно хороший фінал. Збори в перші дні прокату виявилися не настільки високі, як розраховувала студія (66 млн. доларів, що, тим не менш, є найвищим показником за всю кар'єру Пітта; сумарні збори картини в підсумку склали 536 млн. доларів, що також є самими високими зборами за фільм з його участю).


Відгуки критиків також не були одностайними. Тим не менше, невдовзі після виходу фільму на екрани було заявлено про зйомки сиквела. Як сподівається Бред Пітт, невикористані кадри з «забракованого» фіналу вийде використовувати – зняті в Росії сцени йому досить дороги. Ймовірно, ця частина в підсумку дасть нам відкритий фінал, щоб протягнути лінію до останнього, третього фільму, який «закриє» основну історію.


Цікавий факт: конкуренцію стрічці в прокаті складуть або сіквел провальною «Фантастичної Четвірки», раптом підняв голову і призначений практично на цю ж дату, або, що більш імовірно, з'явився в графіках студії 20th Century Fox «Дэдпул 2» .


Знімальна група і актори


Сценаристом другої частини «Війни світів Z» повинен був стати оскарівський номінант Стівен Найт, автор сценаріїв до серіалу «Гострі козирки» і фільмах «Брудні принади» та «Жертвуючи пішаком». Тим не менше, незабаром він уступив своє місце сценаристу Деннісу Келлі, творця серіалу «Утопія». Ймовірно, сюжет другої частини буде також сильно спиратися на першоджерело, використовуючи не задіяний раніше матеріал книги.


Війна світів Z 2 (фільм 2017 року): дата виходу, сюжет, актори, фото
Продюсерську і акторську команду фільму знову очолить Бред Пітт

Режисера першої частини «Війни світів», Марка Форстера, стрічку не запросили – робота над першим фільмом, завдяки конфлікту з Бредом Піттом, виявилася для нього важкою і виснажливою. Однак, як припускають фанати, якщо незабаром йому не знайдуть гідної зміни, Форстера можуть знову покликати в проект. Графік зйомок не дозволяє місцем довго пустувати.


Продюсером фільму і виконавцем головної ролі очікувано залишається Бред Пітт. Про інших залучених у проект акторів поки немає інформації – єдиним ім'ям у списку окрім самого Пітта є тільки молодий актор Крістіан Лазар, чиє чисто епізодична поява найближчим часом очікується в спин-оффе історії про Гаррі Поттера («Фантастичні тварини і місця їх проживання»).

загрузка...
Війна світів Z 2 (фільм 2017 року): дата виходу, сюжет, актори, фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають