• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Випуск Tesla Model 3 можуть перенести з 2017 на 2018 рік

Схоже, що замовники компактних електромобілів «Tesla Model 3» не зможуть отримати настільки очікувану покупку в 2017 році! Згідно останньої інформації, випуск нового авто можуть перенести на 2018 рік. Нагадаємо, що в перших числах травня 2016 року батьком-засновником інноваційної автомобільної компанії «Tesla» Илоном Маском була проведена масштабна конференція, на якій були присутні представники фінансового сектора. В ході конференції головою Тесла були озвучені терміни, коли має бути реалізована постачання компонентів для третьої моделі електромобіля – 1072016.


Випуск Tesla Model 3 можуть перенести з 2017 на 2018 рік
Спочатку випуск топового електрокара був намічений на 2017 рік

Плани по випуску нової моделі Тесла


Під час виступу Маск допустив обмовку, що навряд чи нинішній термін поставок можна назвати реальним. Відповідь на питання, що саме буде готове до заявленої дати, так і завис у повітрі. Трактувати слова Маска можна по-різному: чи він мав на увазі, що до даного моменту на складах будуть зібрані всі необхідні комплектуючі, то говорив про те, що в обумовлену дату слід затвердити специфікацію компонентів авто.


У будь-якому випадку, встановлена дата дедлайну не означає, що після її настання компанія відразу почне відвантажувати готову третю модель. Ілон Маск зазначив, що, згідно з попередніми розрахунками, Тесла може встигнути випустити 100-200 тисяч автомобілів в 3-4 кварталі 2017 року. До речі, таку заяву стало ще одним тривожним дзвіночком для інвесторів-предзаказчиков, адже кількість заявок на Модель 3 оцінюється в 400 тисяч штук.


Багато з присутніх на конференції залишилися в подиві, намагаючись розшифрувати слова Маска. Залишається неясним, чи були вони банальної застереженням, або все-таки були спробою морально підготувати замовників до перенесення випуску авто. Деякі з учасників конференції висловили думку, що Маском були виявлені якісь недоліки, негативний вплив яких вже зараз позначається на виробництві та вимагає його відстрочки.


Випуск Tesla Model 3 можуть перенести з 2017 на 2018 рік
На «Tesla Model 3» вже оформлено близько 400 тисяч попередніх замовлень

Тим не менш, глава Тесла пообіцяв, що за три найближчих кварталу проектування і виробництво оснащення для нового автомобіля буде повністю завершено. Маск провів аналогію з народженням дитини — він сказав, що раз вже таке складне істота, як людина, формується всього за 9 місяців, то його інженери і розробники зможуть в такі ж терміни створити повноцінний автомобіль. У мережі вже жартують з цього приводу, натякаючи на можливість абортивного втручання з-за недосконалості і дефектів плоду.

загрузка...
Випуск Tesla Model 3 можуть перенести з 2017 на 2018 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають