• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Китайський мільярдер обіцяє випустити конкурента Tesla Model S у 2017 році

Півтора роки тому власник мільярдного стану Джіа Ютинь створив корпорацію «Faraday Future», яка буде займатися розробкою і випуском електромобілів . Назва компанії відсилає нас до історії розвитку фізики: заголовне слово в найменуванні фірми є прізвищем фізика-експериментатора Майкла Фарадея. Ще в 18 столітті він зумів розробити інноваційний для того часу прототип електричного двигуна.


Китайський мільярдер обіцяє випустити конкурента Tesla Model S у 2017 році
Джіа Ютинь намір створити конкурента для Tesla Model S!

Особливості підприємства «Faraday Future»


Технічні особливості майбутнього електрокара від «Faraday Future» схожі з характеристиками Тесла S-model. Однак представники компанії повідомили, що батарея, встановлена в їх авто, буде на 15% більш ємною, ніж у конкурентів. Випуск электроновинки запланований на 2017 рік. Ютинь запланував $1 млрд. інвестицій для будівництва підприємства в штаті Невада. До речі, там же розташовуються виробничі потужності «Тесла Гигафэктори» .


Цікавий той факт, що загальна концепція «китайського» підприємства дуже нагадує завод під керівництвом Ілона Маска (творця Тесли). Брайан Сэндовал, що займає пост губернатора Невади, повідомив, що відкриття нового заводу забезпечить додатковий поштовх економіці штату і підвищить зайнятість населення підвідомчої йому території.


Кількість нових робочих місць, за словами представників «Faraday Future», складе приблизно 4500. Від уряду штату компанії були надані податкові пільги на загальну суму 250 мільйонів доларів США. Штаб-квартиру компанії Ютиня прийме Південна Каліфорнія – для цієї мети вже проводиться ремонт будівлі колишнього заводу корпорації «Ніссан» .


Китайський мільярдер обіцяє випустити конкурента Tesla Model S у 2017 році
Футуристичний FFZero1 був представлений на виставці CES 2016

Кадрова політика «Faraday Future»


Причиною, по якій «Faraday Future» називають компанією-конкурентом «Тесла» вважається, що фірма не тільки займається подібними розробками, але й активно проводить оренду фахівців, що раніше працювали на Ілона Маска. Наприклад, Ніка Сампсона, який раніше займався розробкою дизайну шасі Тесла Модель S, запросили на посаду голови відділу досліджень і розробок. Дагу Рекхорну запропонували посаду віце-президента по маркетингу – до цього він керував у компанії «Тесла» сектором виробництва.


Алану Черрі, раніше очолює в «Тесла» відділ кадрів, запропоновано стати віце-президентом з питань HR. Команда розробників посилена спеціалістом з акумуляторним батареям з Space X, дизайнером, який працював на концерн Феррарі, а також колишнім головним дизайнером BMW i8. На сьогоднішній день штат компанії налічує чотири сотні людей, проте ще до кінця 2015 року планувалося найняти додаткову сотню працівників.


Китайський мільярдер обіцяє випустити конкурента Tesla Model S у 2017 році
У «Faraday Future» задіяні багато екс-працівники «Tesla»

Відомо, що компанія «Faraday Future» буде займатися не тільки продажем електрокарів, але і іншими інноваційними товарами. Сам Джіа Ютинь заявив, що випуск екологічного авто – його давня мрія, реалізація якої повинна вирішити проблеми, що існують у великих мегаполісах Китаю.

загрузка...
Китайський мільярдер обіцяє випустити конкурента Tesla Model S у 2017 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають