• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Календар ігор КХЛ сезону 2017

Шанувальники хокею з нетерпінням чекають на початок льодового побоїща довжиною практично в рік, старт якого відбудеться вже зовсім скоро, в серпні цього року. Адже вже в останньому літньому місяці на аренах Росії, СНД і навіть державах Євросоюзу зустрінуться прославлені хокейні клуби.
При цьому вболівальники відчувають особливий інтерес до турнірній таблиці КХЛ 2016-2017. Яким все-таки буде календар ігор Чи зможуть команди з регіонів обіграти московські колективи Чи позначиться Кубок Канади на функціональному стані хокеїстів
Чи вийде у московського ЦСКА здобути перемогу в турнірі за Кубок Гагаріна Відповіді на ці питання будуть відомі зовсім скоро, а поки пропонуємо ознайомитися з нововведеннями в календарі ігор і в сезоні 2016-2017 в цілому, в цій статті.

Ігровий календар сезону 2016-2017


Турнір КХЛ 2016-2017 виявиться вже дев'ятим за рахунком чемпіонат КХЛ. Щорічний турнір стартує 22 серпня цього року і триватиме до 18 лютого наступного року.
Ігровий календар буде включати в себе невеликі перерви для Європейських чемпіонатів з участю російської збірної – з 29102016-06112016 з 10122016 — 18122016 з 4022016 — 12022016. Цікаво, що Світовий кубок, який буде розігруватися в Канаді у вересні цього року, хокейний сезон 2016-2017 переривати не буде.
Календар ігор КХЛ сезону 2017

Серії плей-офф зустрічей будуть проходити за аналогічною з минулим сезоном схемою і закінчаться не пізніше 20 квітня – за 14 днів до початку Чемпіонату світу 2017 битви будуть відбуватися у Франції та Німеччині 1/4 1/2 і фінальна зустріч відбудеться всередині конференцій, а чемпіони «Сходу» і «Заходу» зіграють у фінальному матчі, де і будуть боротися за головну нагороду. Ігрові серії тривають до чотирьох виграшів.
У минулому сезоні в турнірі брало участь двадцять вісім клубом, з яких шість іноземних команд представляють Латвії, Фінляндії, Білорусі, Хорватії, Словаччини, Казахстану. На даний момент ще жодна команда не зіткнулася з проблемою фінансування, у зв'язку з якими хтось може не потрапити в сезон.
Одна, по завершенню минулорічного турніру боржники все-таки є, і якщо команди не погасять їх у певні терміни, від участі в сезоні 2016-2017 вони будуть усунені.
«Якихось грандіозних змін не відбулося. Дати зміщені на один-два дні. Приємним моментом є те, що в лізі встановилася досить чітка структура, яка відмінно підтримується «Федерацією» — дав свої коментарі про новому календарі переможець кубка Стенлі, олімпійський чемпіон Валерій Каменський.

Нові команди


Календар ігор КХЛ сезону 2017


Спори про розширення КХЛ 2016-2017 стають все більш «гострими». Так як даний проект дав свої плоди і завдяки своєму успіху, щороку набирає популярність, будучи альтернативою Національній хокейній лізі, то цілком логічний інтерес більшості команд увійти до складу цього турніру.
Новий сезон, по всій видимості, порадує вболівальників не тільки цікавими битвами клубів з великою кількістю забитих шайб, але і новими колективами з різних країн Євразійського континенту.
У прийдешньому сезоні в списку команд може виявитися хокейна команда з Китаю, інформація про це була раніше сказана Дмитром Чернишенко (президентом КХЛ), а також Рене Фазелем (голова IIHF).
Два місяці тому було сказано, що КХЛ і Федерація Хокею Росії затвердили документ про взаємини з пекінським ХК «Червона зірка Куньлунь», на основі якого колектив з «Піднебесної» може брати участь у сезоні 2016-2017 чемпіонату КХЛ, остаточне рішення про це буде розглянуто і прийнято в липні поточного року.
Окрім цього, не так давно з'явилися дані про вступ в КХЛ команди «Краус» зі Швеції, прем'єра якої відбулася в кінці квітня в Стокгольмі. Але противником цього стала Шведська хокейна асоціація, без згоди якої КХЛ не має права влаштовувати зустрічі турніру в Швеції.
З меншої частки ймовірності можна говорити про участь у новому сезоні чеської ХК «Славія». Знаменита команда, матчі якої постійно приходило понад 4000 відданих фанатів, знизився у своєму класі, здебільшого з-за фінансових труднощів.
Календар ігор КХЛ сезону 2017

Також керівний склад КХЛ заявив, що детально вивчає заявки команд з Естонії, Німеччини, Великобританії, Швеції, а також ще двох китайських команд, але це не відноситься до сезону 2016-2017 роки. У будь-якому випадку, як заявив президент КХЛ, кількість учасників ліги не буде більше тридцяти команд, а якщо бажаючих буде вище цієї цифри, то можливий перехід клубів-аутсайдерів у нижчі ліги.

Фарм-ліга


В кінці минулого року було сказано про дебюті Фарм-ліги КХЛ – ХПЛ (Хокейної Прем'єр Ліги), в якій брали б участь фарм — колективи команд КХЛ, які беруть участь у ВХЛ. А в березні поточного року, на Раді директорів КХЛ навіть стверджували головні моменти організації турніру серед фарм — клубів 2016-2017 сезону.
Але зовсім недавно, на конференції з керівним складом ФХР (Федерація Хокею Росії), ВХЛ, КХЛ і перших осіб хокейних команд, було прийнято рішення не влаштовувати турнір ХПЛ і не давати народження нової лізі. Другі колективи клубів КХЛ будуть продовжувати брати участь у ВХЛ, за організацію чемпіонату, якою буде відповідальна ФХР.
загрузка...
Календар ігор КХЛ сезону 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають