• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Лара Крофт 3 (2017): дата виходу фільму, актори, сюжет

Нова стрічка про искательнице стародавніх артефактів анонсована компанією «Warner Brothers» на жовтень 2017 року! Фільм розповість про юних роках і першій експедиції Лари Крофт. Схоже, бачення знаменитої героїні сильно змінилося з 2001 року — на зміну суперсексапильной Анджеліні Джолі прийшла нова актриса, куди більш юна, але не менш зухвала. На цей раз безстрашну розкрадачка гробниць зіграє володарка «Оскара» — Алісія Вікандер!


Прем'єра (світ): 6 жовтня 2017


Лара Крофт 3 (2017): дата виходу фільму, актори, сюжет
Нова стрічка про расхитительнице гробниць торкнеться юні роки Лари Крофт

Сюжет фільму


Дівчина, яка має високе положення в суспільстві і може вибрати будь-який життєвий шлях, вирішує продовжити справу свого батька. Він теж був захоплений археологією і займався пошуком стародавніх скарбів. Лара не тільки розшукує давнину, але і намагається дізнатися про долю батька, зниклого в одній з експедицій. Смілива героїня шукає по всьому світу підказку, яка б дозволила їй напасти на слід батька. Пошуки приводять її до острова, де орудує стародавній орден. І схоже, що його члени приховують зловісні таємниці


Нова Лара Крофт


У перших фільмах франшизи головну роль виконала голлівудська діва — Анжеліна Джолі . Ця робота принесла актрисі всесвітню славу, а кіностудії – солідні доходи. Оскільки сюжет нового фільму розгортається в юні роки Крофт, то про участь Джолі в цьому проекті не йдеться. Головну роль в новому фільмі готували актрисі Дейзі Рідлі. Любителі фантастичних блокбастерів пам'ятають її ролі Рей в останніх «Зоряних війнах».


Лара Крофт 3 (2017): дата виходу фільму, актори, сюжет
«Помолоділу» героїню відеоігор зіграє Алісія Вікандер

Але, по всій видимості, переговори з Рідлі закінчилися невдало, і роль Крофт запропонували юної шведці — Алісії Вікандер. Актриса придбала всесвітню популярність після гри у фільмах «З машини», «Агенти А. Н.До.Л.» і «Дівчина з Данії». За останню роботу Вікандер отримала «Оскар» як виконавець кращої жіночої ролі другого плану. У 2016 році ми побачимо Алісію у фільмах «Світло в океані» і «Тюльпанова лихоманка».


Знімальна група


Автором сценарію став Дженива Робертсон-Дуарет, який одночасно працює над п'ятою частиною «Трансформерів» і декількома іншими проектами. Над сценарієм фільму також працює Івен Догерт, автор стрічок «Білосніжка і мисливець» і «Дивергент». Режисерське крісло займе норвежець Роар Утхауг. Поза рідної країни він відомий завдяки трилеру-катастрофі «Хвиля», який висувався на «Оскар» від Норвегії.


Лара Крофт 3 (2017): дата виходу фільму, актори, сюжет
Фанатські постери до фільму «Розкрадачка гробниць»

У роботі над майбутньою стрічкою задіяні студії MGM, Warner і GK Films. Остання придбала права на екранізацію відеоігри ще в 2011 році і планувала знімати стрічку самостійно. Але незабаром стало зрозуміло, щоб проект такого масштабу неможлива без участі великих голлівудських студій. Домовленість з MGM і Warner дала поштовх до активної роботи над стрічкою.

загрузка...
Лара Крофт 3 (2017): дата виходу фільму, актори, сюжет
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають